Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azoktól a 20-30 éves nőktől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azoktól a 20-30 éves nőktől kérdeznék, akik külsőre kb. a felső 50 %-ban vannak. Ti a társkeresőkön sohasem írtok vissza olyan férfinak, aki elöl elkezdett kopaszodni? A hajbeültetést tanácsoljátok, mert egyébként nincs esélye egy ilyen fiúnak?

Figyelt kérdés
2020. máj. 25. 19:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
47%

Nem tudom, hogy a "felső 50%-ban" vagyok-e, totál szubjektív, hogy kinek jövök be. Társkeresőn sosem voltam, ha nem lenne párom, akkor se mennék fel oda, nekem ez igénytelen.

Párom őszült és kopaszodott, mikor megismertem. Én voltam akkor 24, ő 32. De neki kifejezetten jól áll, sokkal férfiasabb - legalább is számomra, mint huszonévesen a göndör hajával. Nem gondoltam volna korábban, hogy egy nálam 8 évvel idősebb, őszülő férfi fog ennyire bejönni, de mégis így történt. Persze ehhez sok minden más is kell, nem csak a kinézet, ezért tartom baromságnak a társkeresőket.

De ahogy írták a többiek is: ha nagyon zavar, akkor nyírd le. Ismerek több férfit is, akik így tettek és nem hiszem, hogy nagy hátrányba kerültek.

2020. máj. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!