Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, Tinderen milyen lányokat húztok jobbra?

Figyelt kérdés

Dilemmában vagyok, egy olyan srác matchelt velem, akiről nem igazán gondoltam volna. Nekem az esetem eléggé és helyes, meg izgalmasnak tűnik a foglalkozása, hobbija alapján, dehát valljuk be mindenkinek van olyan párja, akire nem fog ráírni, esetleg nem is annyira jön be stb. Nekem is van ilyen, úgyhogy nem tudom eldönteni, hogy neki én is ilyen futottak még kategória lehetek e. Annyira nem tartom magam szépnek, és sokan vannak, akik szintén nem tartanak annak. Van 100plusz matchen, dehát az semmit nem jelent úgy gondolom, sokan vannak fent Tinderen.

Mivel ő nem írt, így majd én fogok, ha ráveszem magam, de elég bizonytalan vagyok.



2020. máj. 26. 02:14
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

#5 vagyok és itt pár sráchoz lenne egy kérdésem:


Mi értelme van mindenkit jobbra húzni?

Oké, több a match, de ez mit ér azon kívül, hogy a kocsmában lehet "farkat méregetni", hogy kinek több?

Mert azoknak akik nem jönnek be úgysem írtok, vagy csak unalomból, de abból úgysem lesz semmi. De így mi értelme van? Nekem is van egy ilyen ismerősöm, hogy mindenkit jobbra nyom, majd ha pittyen a teló, hogy match van, már lelkesen veszi is elő, aztán csalódottan rakja vissza, hogy "megint egy bálna". Miért nem jobb, hogy ha pittyen, akkor biztosan tudod, hogy egy olyan lánnyal van match, aki neked is bejön?

32F

2020. máj. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűbb írni, kit balra: Ha gyereke van, munkakerülő, mázsás, aluliskolázott, utazgatós, kisebbségi, "kinyalomakutyámszáját és cscsörítek" képei vannak, ha drága kocsikkal luxuskodik, 200km -re él. Aki ezekből egyik sem, az általában megy jobbra. (33/F)
2020. máj. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
53%

Én mindenfélét jobbrahúztam, de abbahagytam a tinderezést, mert engem senki sem húzott jobbra.

20F

2020. máj. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
64%
csöcsét rakja ki azt szeretem, jó segg. feje nem számít annyira azt a sötétben lehet trükközni vagy úgy lenni hogy ne zavarjon.
2020. máj. 27. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 VincentLaw ***** válasza:
100%

#11


Csak megismételni tudom azt, amit az előtted lévő kommentemben írtam. Megunják, hogy nincs semmi, aztán már nem is veszik komolyan az alkalmazást, de azért a remény még ott van. Jelen esetben nálam ez volt a helyzet, és az az idő, amit beleöl az ember, hogy szépen kiválogatja, hogy ki megy jobbra, és ki nem, és szökőévente van match, aki általában nem ír vissza, azért képes megváltoztatni a hozzáállást. Persze ilyenkor lehet azzal a sablonnal dobálózni, hogy túl magasan van a léc.


Konkrétan már léc sincs :D, de így se nagyon van egyezés, és válaszok meg még annyira se. Pedig nem tartom magam egy bányarémnek, habár sok srác, akik szintén nem azok, szerintem ezzel a tudattal hagyja ott a tindert, hogy azok.


Amúgy nem csak srácok csinálják, hogy mindenki jobbra, vannak lányok is, akik szintén ezt a taktikát használják, habár más céllal. Pl kicsi léleksimógatásnak, hogy mennyien tetszikelték, vagy ő is lusta szépen válogatni. És végigzongoráz 10-20 embert, abból mondjuk van 10-15 match, és utána abból szelektál. Nem egyszer voltam én is úgy, hogy amikor szépen csak azokat húztam jobbra, akik nekem tetszenek, hogy jött az értesítés, hogy match van, amikor beléptem az alkalmazásban, már sehol se volt a match. Gondolom megnézte, hogy kivel matchelt, megnézte most már az adatlapot is, aztán gyorsan unmatch.

2020. máj. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
#11 én is leírtam már az első hozzászólásban. Nem értem, hogy mi nem világos.
2020. máj. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
32%

#11 vagyok a #16-nak:

Ott baj van, ha időspórolás miatt húzol mindenkit jobbra, mivel ezek szerint a környékeden sok felhasználó van (nekem Debrecen régiójában 2 intenzívebb nap után csak napi 10-15 új profilt kell "átnéznem"). De ha pesti vagy, akkor a mindenkit jobbra elvvel jól kitolsz magaddal, mert az algoritmus büntetésből leghátra sorol, emiatt a jobb csajoknak fel sem adja a profilodat, csak a hátra sorolt csúnyább vagy kép nélküli csajoknak...

2020. máj. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
#11 esetleg linkelhetén egy forrást, ami alátámasztja az állításodat. Pl. hogy az algoritmus mi alapján dönti el, hogy ki a jó csaj, és ki nem.
2020. máj. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
73%
Egyébként 3 napig tindereztem, 2 matchem volt. Nem azt írtam hogy én hogy csinálom, hanem hogy hogyan érdemes. Alapvetően az a véleményem, hogy a tinder xar.
2020. máj. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

#18-nak:

Az algoritmus nem direktben dönt, hogy ki a jó illetve a rossz nő/férfi, hanem az alapján, hogy egyrészt milyen "pontszámú" embereket kedvelt az illető őt milyen pontszámú emberek kedvelik. Magyarul, ha valakit sokan húznak jobbra, akkor ő egy "magas pontú" profil lesz, akit ő húz jobbra, az több pontot kap, mint az, akit a senkinek sem kellő profilú (vagyis a "lájkoknál" nemcsak a mennyiség számít, hanem a minőség is). Illetve, ha te magas pontú embereket húzol jobbra, de az alacsonyakat balra, akkor ez alapján is "magas pontúra" értékel az algoritmus. Ez az ún. Elo-score, de ezen már módosítottak, de valamennyire még játszik.

Ha jól rémlik 2019 végétől a Tinder főleg az aktivitást figyeli, vagyis az kisebb súllyal esik latba, hogy téged kik lájkolnak. De a "mindenkit jobbra" elvet itt is szigorúan bünteti az algoritmus. Emellett még sok más dolog is van (ld. a lentebbi linkben), mindenesetre a 2. legrosszabb dolog, amit a user elkövethet, hogy mindenkit jobbra tol. A legsúlyosabb hiba, pedig ha sokat és gyorsan pörgetsz (pl. 2-3 másodperc/profil), mert akkor botnak fog hinni és shadowbant kapsz. Ez azt jelenti, hogy a te semmit sem veszel észre, neked olyan, mintha minden működne, de a valóságban senkinek sem mutat, sőt a már matchelteknek sem küldi el az üzeneteid és erről semmilyen formában nem értesít.


Itt egy kis olvasgatni való (angol), vannak benne további linkek:

[link]

2020. máj. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!