Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, Tinderen milyen lányokat húztok jobbra?

Figyelt kérdés

Dilemmában vagyok, egy olyan srác matchelt velem, akiről nem igazán gondoltam volna. Nekem az esetem eléggé és helyes, meg izgalmasnak tűnik a foglalkozása, hobbija alapján, dehát valljuk be mindenkinek van olyan párja, akire nem fog ráírni, esetleg nem is annyira jön be stb. Nekem is van ilyen, úgyhogy nem tudom eldönteni, hogy neki én is ilyen futottak még kategória lehetek e. Annyira nem tartom magam szépnek, és sokan vannak, akik szintén nem tartanak annak. Van 100plusz matchen, dehát az semmit nem jelent úgy gondolom, sokan vannak fent Tinderen.

Mivel ő nem írt, így majd én fogok, ha ráveszem magam, de elég bizonytalan vagyok.



2020. máj. 26. 02:14
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

#26 vagyok, de korábban is én írtam a shadowbanról:


Először az tűnt fel, hogy 0 új kedvelés van egy nap alatt, majd a "kedvelés mutató" szépen lassan csökkenésnek indult. Oké, vannak rossz napok, de olyan, hogy majdnem egy hétig nemhogy match, de új kedvelés sincs addig nem volt. Aztán írtam egy lánynak, akivel azóta FB-on ismerősök lettünk és ott mondta, hogy nem kapta meg a Tinderes üzenetem. Akkor kezdtem Guglizni a témában.


De ha nincs matched, akivel máshol is fel tudod venni a kapcsolatot, akkor nagyon nehéz kideríteni, hogy ennyire megutáltak a nők vagy shadowban áldozata lettél.

Szerintem sokan így jártak, akik írják, hogy hónapokig mindenkit jobbra húztak, de 0 match lett. De ismétlem, én szerintem ártatlanul lettem ennek az áldozata. Amúgy fórumokon írják, hogy a shadowban-on a Gold előfizetés sem segít. Ha így jártál akkor 2 út van:

1. Törlöd a fiókot(!) és az appot is, majd vársz minimum 3 hónapot. Elvileg EU-s irányelvek szerint a törlés után ennyi ideig tárolhatnak rólad adatot, vagyis ennyi idő után elvileg nem fogsz szerepelni az adatbázisukban (ha jogkövetők). Vagyis ennyi idő után lesz "tiszta" ha újra regisztrálsz.

2. Egy instant shadowbant kockáztatva megpróbálhatsz újra regisztrálni, de mint mondtam, ez bonyolult (új telószám, új képek, vagy a korábbiak módosítva és minden metaadattól megtisztítva, ha fizettél korábban, akkor új kártyaadatok, tilos a régi instát vagy Facét kapcsolni stb.).

2020. máj. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Most utána néztem valahol több ezernél van egy like limit, de valószínűsítem hogy akkor sem végleges a ban, hanem x ideig szól. Ha nagyon bot gyanús vagy, tehát ms-ra pontosan like-olsz, akkor lehet hamarabb kibannolnak és az végleges.
2020. máj. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!