Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, Tinderen milyen lányokat húztok jobbra?

Figyelt kérdés

Dilemmában vagyok, egy olyan srác matchelt velem, akiről nem igazán gondoltam volna. Nekem az esetem eléggé és helyes, meg izgalmasnak tűnik a foglalkozása, hobbija alapján, dehát valljuk be mindenkinek van olyan párja, akire nem fog ráírni, esetleg nem is annyira jön be stb. Nekem is van ilyen, úgyhogy nem tudom eldönteni, hogy neki én is ilyen futottak még kategória lehetek e. Annyira nem tartom magam szépnek, és sokan vannak, akik szintén nem tartanak annak. Van 100plusz matchen, dehát az semmit nem jelent úgy gondolom, sokan vannak fent Tinderen.

Mivel ő nem írt, így majd én fogok, ha ráveszem magam, de elég bizonytalan vagyok.



2020. máj. 26. 02:14
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
#20 szóval csak annyit kell tennem,hogy a jó csajokat jobbra húzom, és én leszek a király? (Nyilván nem, mivel ha rossz pasi vagyok, akkor kevesen húznak jobbra) mindenesetre ez alapján a tinder még annál is szarabb mint ahogy eddig gondoltam. Az kifejezetten sértő hogy a szájukra veszik az Élő pontrendszert. Inkább elhiszem amit mondasz látatlanban, de nem fogom még jobban felidegesíteni magam a link megnyitásával.
2020. máj. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

#20 vagyok:

Nem "Élő", hanem "Elo" :)

Amúgy mint mondtam vannak azóta módosítások. Pl. azért is kapsz bónuszt, ha gyakran használod az appot.


Illetve azért lenne érdemes megválogatni, hogy kit húzol jobbra, mert az algoritmus figyeli, hogy bizonyos lányokat milyen férfi csoport (de természetesen a lányokat is csoportosítja) húz jobbra, és ha azt észleli, hogy a te ízlésed hasonló egy adott csoporthoz, akkor neked sűrűben dob fel olyan csajokat, akiket ez a csoport (amihez tartozónak sorol) már kedvelt.

Magyarul, ha például főleg hatalmas csöcsű csajokat húzol jobbra és van még 1000 másik férfi, aki szintén főleg ezeket a csajokat kedveli, akkor az algoritmus előre veszi neked azokat, akiket ez az 1000 hapsi már kedvelt (mert vsz. azoknak a csajoknak is nagy kannái vannak). De ha főleg magas, vékony, fekete hajú csajokat tetszikelsz, akkor abba a csoportba sorol, de ismétlem, hogy maga az algoritmus nem használ címkéket, csak azt, hogy egy adott csoport, milyen másik csoportot kedvel gyakrabban.


Jelenleg a fentebb leírt "csoportosítás" a fő séma, amikor több tízezres-százezres darabszámú profil között kell mutatási a sorrendet felállítani az adott egyénnek. Ismétlem, Mo-n kb. csak Budapesten van szükség erre az algoritmusra, mert pl. Makkoshotykán tök mindegy, hogy Gizikét a 6 csajból 1.-nek vagy 6.-nak dobja ki.

De Pesten nem mindegy, hogy az elvileg neked bejövő nőt 20.-ként vagy 200 000.-ként látod (utóbbi számig kb. a "soha" megfelelője).


Vagyis mindenképp szükség van a sűrűn lakott helyeken az algoritmusra, ami kb. olyan mint a nők: ha normálisan bánsz vele, akkor segít és szeret, de ha meg akarod erőszakolni, akkor harap :D


Illetve a legendák szerint már elindultak a képfelismerő szoftverek is, vagyis ÁLLÍTÓLAG már maga a kép tartalma is elemzésre kerül a csoport generálása során. Itt példának azt hozzák fel, hogy ha valaki mondjuk gitáros srácokat kedvel, a gép felismeri, hogy mindnek van gitáros képe, ezután pedig előrébb rakja azokat a hapsikat, akiknek gitár van a képén... Jó kérdés, hogy ezt konkrétan testi jegyek elemzésére is használják-e, de hivatalosan tagadják.

2020. máj. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Ha tulok módjára angoloson mondod akkor igen ELO. De Élő Árpád találta fel és magyarországon is Élő pontrendszernek nevezik. És semmi köze a tinderhez. Tudom off, de nézz után kicsit a dolgoknak.
2020. máj. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként nem tudom honnan szedik ezek a blogok ezeket a baromságokat. Én csak jobbra húztam szuper sebességgel mindenkit és lett egy csomó matchem tehát nem bannoltak.
2020. máj. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

#23. Rákerestem és ma is tanultam valamit. Azt hittem, valami betűszó, nem is tudtam, hogy magyar találmány :)


De ismétlem, elvileg mostanra sokkal komplexebb lett a rendszer, ma már főleg az aktivitásod jellege számít (ld. a csoportosításos) irományt.

Amúgy ha úgy érzed, hogy elcs*szted a profilod és nagyon lentre rangsorolt, akkor az újraregisztráláshoz mindenképp olvass el egy profi guide-ot (nem olyan egyszerű, hogy törlés, majd újra fel). Ismétlem, nem egyszerű, mert ha elkap az algoritmus az újraregisztrálással, akkor instant shadowban és dobhatod az appot a kukába (pontosabban fiókot és alkalmazást is mindent törölsz és ezután 3 hónapig élőben ismerkedsz :D).

2020. máj. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

#24 Érdekes dolgok ezek. Én egyszer csináltam, hogy villámgyorsan BALRA húztam egymás után 10 csajt, másnap már észrevettem, hogy shadowbannolva lettem. De lehet nem ez volt a baj, mindenesetre nem rosszalkodtam. Mondjuk, állítólag néha spontán is megesik...


Amúgy ez a világ legfrusztrálóbb dolga, pláne akkor ha az illető nem

is tudja, hogy ilyen létezik. Mellesleg erősen etikátlannak tartom, hogy bárkit úgy tiltanak, hogy nem értesítik róla, sőt szándékosan még a látszatot is fenntartják, mintha minden "OK" lenne. Szerintem ez egy depressziósabb magányos srácot, akinek csak ez az app kb. a fő esélye az ismerkedésre, könnyen öngyilkosságba hajszolhat.


És még valami, ha már az árnyoldalakat írom: könnyen okoz függőséget, ami nagyon alattomos, mert úgyis ráfügg az ember, ha csak napi 3-4x veszi elő a telót 10-20 percre... Ezért javasolt törölni, ha valaki úgy érzi, hogy tartósra alkalmas párt talált, különben az első hullámvölgynél jön a "kíváncsiság".

2020. máj. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Semmi értelme használni a Tindert, ha nem lány vagy
2020. máj. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
66%

#27-nek:

Azt felfogtad, hogy mekkora blődséget mondtál? Ha kizárólagosan leszbikus társkereső lenne, akkor lenne igazad.

De most kapaszkodj! Ha egy heteroszexuális lány/nő talál ott valakit akár randira/egy éjszakásra/tartósra stb. az a valaki bizony egy hapsi, aki épp onnan "fogott" egy lányt...

2020. máj. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
64%

#28

És? Kb a lányoknak ego boost ez az egész, egy olyan srácot sem ismerek, akinek bármi is összejött volna onnan ... Pedig sokkal jobban néznek ki nálam, mondjuk az nem nehéz

2020. máj. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%
#26 hogy vetted észre hogy shadowbannoltak? Csak mert fent valaki azt írta, hogy azt nem igazán lehet észrevenni.
2020. máj. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!