Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi 30 éves korára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi 30 éves korára nem volt még "normális" nővel, de már rengeteg luxus örömlánnyal volt kalandja, az társkeresésnél tapasztaltnak számít?

Figyelt kérdés

Tényleg nem ilyen útszéli nőkre kell gondolni, hanem ilyen szőke 10/8-9-10 es, zömmel egyetemista hölgyekre. Mivel a szüleik tudták támogatni, így volt miből élményeket gyűjteni. És marha jó az ágyban is egyébként, sok tapasztalatot felszedett, sorra kapja a bókokat az örömlányoktól. (Jó, jó tudom azok mindenkinek bókolnak, de akkor is)

Társkeresésnél ez lehet még előny is? Mivel a tapasztalat az megvan, mindegy hogy honnan. Igazából minden nő ugyanolyan, minden nő prosti, csak van aki készpénzt vár el, van aki kocsit, lakhatást vagy utazásokat vagy magas életszínvonalat, vagy gyerek eltartó férfit stb. Minden nő elvár valamit a szexért cserébe, ingyen az senkinek sincs, még Brad Pitt-nek sem. Csak ki hogy fizet érte, az különböző.



2020. máj. 28. 15:17
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
97%
Én nagyon ritkán mondok ilyet, de te tényleg az a típus vagy, aki nem érdemel normális nőt.
2020. máj. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
97%
Ezért a "minden nő prosti" megjegyzésért de megütnélek, ha élőben tolnád el...
2020. máj. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem, soha nem allnek le veled
2020. máj. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Amugy szanalmas h egy nap megkerdezed 10szwr h kicsi-e a 10centis farok, majd h gaz-e h 30 evesen csak prostival fekudtel le,majd h neked miert nincs baratnod... elarulom,neked normalis eleted sincs ,nohoz meg akkor lesz kozod ha fizetsz
2020. máj. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

"az egyik leghíresebb amerikai nőcsábász guru mondása"


:D :D :D

Na az sem ért a nőkhöz, csak könnyen kapható nőket szed fel egy éjszakára. Az aztán nagy tapasztalat. Halvány gőze sincs a párkapcsolatokról.

2020. máj. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
96%

Gondolom súlyos problémák voltak gyerekként az édesanyáddal való kapcsolatodban, hogy erre a szinte jutottál, hogy "minden nő prosti".

Sajnálatra méltó ember vagy. Őszintén sajnállak.

A kérdésre válaszolva, nem számít társkeresési tapasztalatnak, sokkal inkább kizáró oknak, mivel nem egyezik az értékrendünk.

2020. máj. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt a prostizás ultra gáz dolog, majd elértem a nőcsábász guruhoz 😂😂😂 ez kész 😂 A minden nő prosti kijelentésről el sem tudom mondani a rosszalló véleményem mert már kiégtem a gurun. 😂😂 Meg minek? Te már elvesztél.
2020. máj. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Nyugi, lett volna bőven "normális" nő is aki lefeküdt volna velem, csak azok max 6-osak voltak külsőre. Igen, az igazi bombázó nőket csak pénzért tudtam megfektetni, mindennek ára van. De egyszerűen egy átlagos nőt nem kívántam szexuálisan, mert igényes pasi vagyok.

Most is szép nőt keresek még mindig aki "normális" is, kompromisszumok nélkül. Nem megyek le gyereknevelő kispincsibe mint sok korombeli férfi, csak azért hogy jobb nőm lehessen.

2020. máj. 28. 17:20
 19/25 anonim ***** válasza:
87%
Ezt mondjuk külön köszönöm minden nő nevében aki értelmes kapcsolatot keres.
2020. máj. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

"mert igényes pasi vagyok"


Te inkább teljesen igénytelen vagy. Ráadásul te sem vagy férfi isten, ha a jó nők csak pénzért szexelnek veled :D

2020. máj. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!