Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/Nők! Ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Ha egy férfi pocakos (nem hájas) az bejön nektek vagy teljesen semleges?

Figyelt kérdés
Észrevettem hogy hiába edzek, az alakom olyan hogy mintha pocakos lennék. Kíváncsi vagyok hogy nektek ez zavaró tényező vagy ez teljesen mellőző ha egy férfit megláttok, esetleg megismertek jobban? :) 23/F

2020. máj. 28. 21:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
64%
Alapvetően nem jön be, de az egyik szerelmem kifejezetten pocakos volt. Ha amúgy tetszik az illető és pláne, ha megszereted, nem fog számítani.
2020. máj. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
46%
Nem jön be,pláne nem egy 23 évesen.
2020. máj. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
60%
Nem jön be. Ahogy nem minden nő betegség miatt kövér, azt sem hiszem el, hogy manapság minden pasi halálra edzi magát, de továbbra is szarul néz ki.
2020. máj. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
61%

Nekem egy kis poci tetszik, főleg ha mellette izmos, de aki szénné van gyúrva az már taszító. A lapos has is tetszik, csak mint mondtam ne ilyen felfújt izom legyen.

Egyszer volt dolgom olyan fiúval, aki az egyetemi tanulmányai miatt abbahagyta a rendszeres intenzív sportot. De azért az izmai egy része megmaradt, egy picit felszedett és lett egy kis kerekebb pocija, de azért pocaknak nem nevezném, mint ami ilyen idősödő férfiaknak van. Előbbi esztétikus, utóbbi nem. Egyébként nyilván attól függ, hogy milyen az alakod hozzá, egyben kell nézni a képet, de ami az én fejemben van tapasztalat alapján, az nekem tetszene.

2020. máj. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
76%
Nekem nem jön be egyáltalán, bocsi
2020. máj. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Léteznek csinos pocik, de csak azoknak áll jól számomra, akik egyébként izmosak és férfias minden jegyük.

23 évesen szerintem lehet ezen segíteni. Pl. csak lassú felszívódású szénhidrátokat fogyassz, azt is mértékkel.

2020. máj. 29. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
Nekem tetszik, 100 kg-tól kezdődik egy férfi, persze ha az összkép is rendben van.
2020. máj. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
60%

"100 kg-tól kezdődik egy férfi,"

Na, téged se az eszedért fognak szeretni! Pl. egy 175 centis férfinak a 100 kg már erősen túlsúly!

2020. máj. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
72%

En vekony vagyok de nekem is van egy kis pocakom

Ha bejossz akkor semmi akadalya

Hogyha tenyleg nem nagy sör hasrol van szo

2020. máj. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!