Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pánikoljak a párkeresés miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pánikoljak a párkeresés miatt vagy inkább ne foglalkozzak vele?

Figyelt kérdés

A kérdés az lenne, hogy melyiknek van több értelme? Görcsösen próbálkozzak becsajozni, pánikoljak, hogy mi lesz ha nem lesz soha senkim vagy ellenkezőleg, sz*jak rá magasról és a tanulásra + munkára koncentráljak majd lesz valahogy alapon?

24 éves vagyok, nagyon hiányozna már egy rendes párkapcsolat, de bármit teszek nem érdeklek senkit, rám sem néznek a lányok.



2020. máj. 28. 23:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, ki tanácsolná azt, hogy "pánikolj!" "pánikolj!"
2020. máj. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Aki parancsszóra pánikol vagy nyugodt az eleve egy elég érdekes figura, én mondjuk félnék mi van még benned.
2020. máj. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Görcs nélkül is lehet próbálkozni.
2020. máj. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem kell rágörcsölni.

Tapasztalat. Voltam én is így, minden ismerkedésnél / randinál úgy indultam neki, hogy na most ő kell, hogy legyen az igazi.

És mi lett? Annyira beleéltem magam, hogy mindig magamba zuhantam, romboltam az önbecsülésem, amit kivetítettem másokra is.

Nem kell görcsösen keresni, ismerkedj, beszélgess, randizgass, úgy indulj neki, hogy na most új embereket ismerek meg, elhívod egy kávéra, sütire, vagy sétára, azt ha nem sikerül max egy jót beszélgettetek.

De fontos, ne éld bele már az elején sose magad, mert annál nagyobbat koppansz.

Aminek jönnie kell az majd jön, legfőképp mikor nem is számítasz rá.

2020. máj. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Majd jön magatol felesleges ezen feszülni allandoan
2020. máj. 29. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
5 ös. Nekem is sokszor mondták hogy "jön magától". Hát ez nagyon nem igaz. Aki luzer a csajozásba az nem tud mit csinállni.
2020. máj. 29. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanebben a cipőben jártam, mint te, aztán a tanulásra, önfejlesztésre, munkára koncentráltam. Most egy két lábon járó Brian Tracy vagyok, van sok-sok millióm és ugyanúgy nem kellek a nőknek.
2020. máj. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha tudsz angolul akkor olvasd el a Mode One-t és Mark Mandon-tól a Models-t.

Pánikolva nem lehet problémát megoldani.

2020. máj. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!