Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket szingliként nem zavar(27+)hogy korulottetek midnenki házas és gyereke van?

Figyelt kérdés
Engem már olyan szinten zavar,hogy 8 éve nem tudok párt találni,hogy őszinten gratulálni sem vagyok képes az ilyen eseményekhez :( úgy érzem,hogy már elkéstem mindennel. Csak én érzek igy ezzel kapcsolatban?

2020. máj. 30. 15:39
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Ki mondta hogy kötelező a gyerek meg a házasság?


Én pl nem akarok, és pont lecarom, hogy kinek van.


Amúgy minden ember azt látja meg ami másoknak van

2020. máj. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
50%
Nem szinglikent is kicsit zavar:D illetve nem az zavar, hogy más házas és gyereke van, hanem az, hogy én még nem vagyok hazas:D már marhara várom, hogy a párom megkérje a kezem. Gyereket mondjuk kB. 2 év múlva terveznék, akkor 32 leszek.
2020. máj. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2020. máj. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt a gondolkodás nélküli, "férjhez megyek, majd teherbe vágnak" életszakaszt akarod követni, akkor biztos szar. De rohadt unalmas szerintem.
2020. máj. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
78%

Ejha, üdv, sorstársnő! Azt hittem, nőként enyém a rekord a kis 6 év 1 hónapommal 29 évesen.

Persze, hogy ugyanígy érzek én is. Elegem van már abból, hogy mindig csak végignézegetem mások boldogságát, nekem meg vagy a semmi, vagy a borzalmas rémálom alakok és a velük való szánalmas szerencsétlenkedés, kínlódás jut. Pont abban a korban vagyunk, amikor mindenki megtalálja vagy már megtalálta a neki való párt, akivel komoly tervei vannak, alakul a közös életük, házasság, gyerekvállalás stb. Leírhatatlanul nyomasztó és frusztráló. Én már rég nem gratulálok senkinek, és nem, nem örülök más boldogságának így, hogy nekem bezzeg nincs szerencsém. Más random belebotlik a hozzá illőbe, egymás útjába sodorja őket az élet, kölcsönös vonzalom, szerelem, passzoló életstílus, célok, értékrend, minden, nekem meg ha nagy ritkán és nagy nehezen jön is valaki, azzal tuti, hogy valami nem stimmel. Valami, eh... többnyire könnyebb felsorolni, hogy mi az, ami igen, már ha egyáltalán van egynél több vagy legalább egy ilyen. Utálom ezt az egészet.

2020. máj. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Volt amikor zavart de már nem.


Néha komolyan az idegesítő , hogy anélkül meg sem születhet a gyerek míg nincs fent facebookon.


Egyébként nő létemre nem akarok gyereket. Házasságot talán, de inkább élni szeretnék a párommal együtt, szórakozni kikapcsolódni sokat együtt lenni, bejárni sok sok szép országot.


Gondoljátok végig azt, hogy:

- naponta ismerősöktől barátoktól emberektől neten az életben amerre csak jártok, mindegyik azt mondja amit a kérdező is illetve, hogy....hol hol hol hol hol ismerkedjek?

ÉS mindenki azt mondogatja jajj minden barátomnak rokonomnak ismerősömnek van gyereke és házas...


ÉS ezt több 1000 ember naponta elmondja, ERGO marhára sok ember van egyedül, csak nem találják meg egymást.


És itt jön egy hiba amit sokan elkövetnek...Szeretnének gyereket esküvőt mondjuk 30 éves korukig , és mivan ha nem találnak megfelelőt? Beérik egy sokkal kevésbé jóval....úgy vannak vele, jólvanazúgy ő elég lesz, végül is pénze lesz megélünk, lesz gyerek....

----> nagyon sok embernek van ilyen áron gyereke.


2 barátnőm is van aki évek múltán ezzel rontotta el az életét, hiába a gyerek boldogtalan.

2020. máj. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
15-os minden mondatoddal egyetértek.nem is járok senkinek gratulálni, egyszerűen nem is tudok úgy csinálni mintha örülnék neki.a közösségi oldalakon is abbahagyom a követését az eljegyzesi vagy az ultrahangos képek után.nem tehetek róla hogy így érzek :(
2020. máj. 30. 17:53
 18/25 anonim ***** válasza:

16-osnak igaza van egyébként...


Mivan ha nem találsz megfelelőt? Beéred egy sokkal rosszabbal ? Csak azért, hogy gyereked legyen?


És az is igaz, hogy k**úrvára sokan vagyunk akiknek nincs társa mert tényleg sokaktól ezt hallani, én időnként rendelőben is dolgozok, és ezt lehet hallani , hogy ennek és annak is van. De nekik nincs, aztán következő nap ennek meg annak nincs.


Szóval ezzel nagyon sokan vannak így valóban.


Ez csak annak zavaró aki gyereket akar.

2020. máj. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Annyi idos nokent csak a szex es gyengedseg hianya zavart, semmi mas.
2020. máj. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
33%
Mikor volt párom is zavart, hogy már mindenkinek van, csak nekem nincs. Kiderült, hogy őt is zavarja, csak ő nem is akar. Szóval szétmentünk. Azóta szabályosan nem tudok gyerekre meg eljegyzésre nézni, mert elfog a bőghetnék.
2020. máj. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!