Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket szingliként nem zavar(27+)hogy korulottetek midnenki házas és gyereke van?

Figyelt kérdés
Engem már olyan szinten zavar,hogy 8 éve nem tudok párt találni,hogy őszinten gratulálni sem vagyok képes az ilyen eseményekhez :( úgy érzem,hogy már elkéstem mindennel. Csak én érzek igy ezzel kapcsolatban?

2020. máj. 30. 15:39
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Hú engem is nagyon irritál, amikor tényleg mindenki mosolyog boldogok, házasság gyerek, stb... minden happy és +úgy találtak egymásra ami valami röhejes sztori rádásul, ami csak a filmekben van. Ennél már csak az a jobb amikor a tökéletesnek látszódó párról kiderül, hogy nem is boldogok, a felek félre kacsintgatnak, de kívülre muszáj mutatni, hogy ők az álompár, had irigykedjek rá ... ez is tud idegesíteni.
2020. máj. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
A veszekedést már nem mutatja senki, meg az ajtócsapkodást, meg a másik fél elküldését pics@ba . csak a mosolygást ... és a romantikus filmbe illő nyálas dolgokat.
2020. máj. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, miért kellene 30 előtt szülni? 😀

Ma 34-35 évesen szülni teljesen normális... én 27 leszek mindjárt, kilátásban sincs senki, nem hogy házasság és gyerek 😀 nem olyan rég végeztem az egyetemmel, elkezdtem dolgozni és most kezdek csak élni, utazgatni, karriert építeni stb... Nekem sok ismerősöm van, aki ugyanúgy van mint én, azok szülnek 25 és afelett az ismerettségi körömben, akik 18 évesen leérettségiztek, elmentek dolgozni és korán akartak családot alapítani. Azok az ismerősök, akik komolyabb egyetemre mentek és nem rég végeztek most kezdenek csak karriert építeni..

Ez nagyon általánosítás, hogy 27+ és mindenki házas és terhes 😀 Egyébként meg mindenki más életszakaszban van, engem nem zavar ha valaki 27+ és házas már meg gyereke van de számomra ez teljesen elképzelhetetlen.

2020. máj. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy de, tehetsz róla, hogy így érzel. Erről el kéne beszélgetni valakivel. Így majd qrvanagy teher lesz a párodon meg a gyerekeden, hogy tegyenek boldoggá.
2020. máj. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
54%
nem izgat más, csak magamat bírom és kedvelem.
2020. máj. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!