Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülálló, magányra ítélt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randa kérdése:

Egyedülálló, magányra ítélt emberek hogy békélnek meg a tudattal, hogy egyedül kell élniük és egyedül kell meghalniuk?

Figyelt kérdés
Valakinek sikerült?

2020. jún. 1. 09:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem békéltem meg, hanem kiüresedtem lelkileg. Tehát nemcsak a nemi/romantikus vágyat veszítettem el, hanem az élethez való motivációmat, a mások iránti érdeklődésemet, az empátiámat. Mindent. Nyilván más lenne a helyzet, ha legalább alkalmi szexre lenne lehetőségem, vagy legalább a fényt látnám az alagút végén, de nem, minden egyes nappal csak mélyebbre süllyedtem - idáig. Most már annyira megszűnt a lelkem létezni, hogy most már csak biológiailag létezek, szóval innentől már csak anyagilag tudok mélyebbre jutni, mentálisan, illetve pszichikailag nem.
2020. jún. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Kortol, korulmenytol is fugg. En fiatalon elvaltam, vegre szabadnak ereztem magam. Edesapam 5 eve 85 evesen halt meg, anyukam most 90 eves es nincs olyan nap hogy ne gondolna ra (szeretettel) En kulfoldon elek, O teljesen egyedul van . Az tartja benne a lelket, hogy en evente 3-4-szer hazamegyek.
2020. jún. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Csak szólok..., mindenki egyedül hal meg.
2020. jún. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Egyik-másik válaszon elképedtem... Például mindenki egyedül hal meg vaságyon, szaros pelenkában...stb.

Érzéketlen válasznak tartom.

A kérdés feltevöje valószínű ennél mélyebb lelkületű ember.

Én azt tudom mondani így 60 évesen, hogy vannak embertípusok akik bírják a magányt, sőt kimondottan élvezik az egyedül élést és vannak olyanok, akiket megöl a magány.

2023. márc. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!