Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek itt nem számít a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek itt nem számít a pénz, soha. Mindig leírják, hogy nem érdekli. Mégis miért akkor mind olyan férfival van együtt, aki tehetős mérnök vagy a pasas családja gazdag vállalkozók?

Figyelt kérdés
Ma is volt kérdés, leírták 5 ből 4 nők, hogy nem számít a pénz. Az egyik írta, hogy a párja egyszerű informatikus, másiknak egyszerű jogász, 3. meg 4. h gazdag családból jött a férj. De valahogy mégsem számít a pénz, de mégis mindig ott van a pénz pont azoknál a nőknél, akik leírják, hogy ennyire meg annyira nem fontos. Ellentmondanak 1 mondaton belül is maguknak.
2020. jún. 1. 19:44
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 A kérdező kommentje:
Utána meg a nő a nettó 120 ezrével majd osztja a pénzt a magas lóhátról ( a férje hátáról), hogy tanulni kellett volna...de hogy mit- (nem mindenki mérnök vagy pénzügyi zseni), pl lopni-csalni-harácsolni...
2020. jún. 3. 13:07
 52/61 anonim ***** válasza:

Nem, nem a pénz a legfontosabb a világon.


[link]

2020. jún. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 VincentLaw ***** válasza:

Ez a Gyk még mindig vicces, visszaolvasva azt látom, hogy a kommentem (nem mintha érdekelne) 0% ra lett értékelve, holott csak tényeket írtam le :D


Lehet az volt a gond, hogy nem a kérdésre reagáltam, akkor most megteszem. Jómagam is mérnök vagyok, programozó, saját normális egzisztenciával, és sportos alkattal (még mielőtt valaki a sztereotíp, kólán és pizzán hízlalódott dagadt disznóra gondolna), sajnos én nem tapasztaltam, hogy szétszednének a nő, inkább pont az ellenkezőjét, hogy levegőnek vagyok nézve. De aztán lehet, hogy szimplán én csinálok valamit rosszul, habár ismerőseim körében (elsősorban srácokra értem) is hasonló a tendencia.

2020. jún. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 A kérdező kommentje:
Ugye, Vincent van az átlagember aki nettó 150-250 ből él (most vegyük ki a 100 ezer alatti közmunkásokat, akikből sajna sok 100 ezer van), aztán vannak a jobban eleresztett 4-500 ezres mérnökök, de a nőknek még ez a kaliber sem figyelemfelhívó. Az igazán figyelemre méltó a havi több milliót kereső cégvezetők, politikusok, nagyvállalkozók, akik két kézzel szórják a pénzt, és olyan helyekre is járnak ahol a fullos nők (persze pénzéhesek is) is megfordulnak (nem a plázák, hanem millios partyk). Na ott felfigyelnek rájuk.
2020. jún. 3. 16:44
 55/61 anonim ***** válasza:
80%
Nem a fizetésed a gond, hanem a világképed.
2020. jún. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:

Mondom kérdező, túl szép nőket akarsz magadnak.


Ha szoktál járkálni gyalog az utcán, városban, azért majd néha nézz szét, hogy lehet találni helyes, csinos, átlagosan szép nőket is viszonylag átlagos férfiak mellett. Egy bizonyos szépség felett már általában kell az egzisztencia is (kivéve ha nagyon-nagyon szerencsés voltál egyszer), de girl-next-door típusú nőket jó értelemben vett átlagemberként is fel lehet szedni.

2020. jún. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:
85%

Gyári melósok házasok meg van nőjük! Itt az agyaddal van a baj!

N27

2020. jún. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 A kérdező kommentje:
Azért nekem a gyári melós ismerőseim jól keresnek (Audi- nettó 325, Merci- nettó 308) 30 évesen.
2020. jún. 3. 17:47
 59/61 A kérdező kommentje:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Most nézem, hogy itt nem számít a pénz, de ha valaki máshogy kérdezi, tesz fel kérdést, akkor már hirtelen többen leírják h igenis számít a fizetés. Ez a gyk a hazugságok melegágya.

2020. jún. 3. 19:22
 60/61 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező, te kórós kisebbségi komplexusban szenvedsz, neked egy havi 6-700 ezret kereső pszichológusra lenne szükséged, nem plusz pénzre.
2020. jún. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!