Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az exem a lakótársam, ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem a lakótársam, ezt mikor érdemes közölni?

Figyelt kérdés

Mikor anno összeköltöztem az exemmel,nagyon jó lakást találtunk, nagyon jó áron és helyen. Egyetemista vagyok,diákmunkából élek, így nem szívesen kerestem volna rosszabb opciót, miután elhidegülés miatt szakítottunk.


Most kevesebbet fizetünk fejenként rezsivel együtt, mint ha egy szobát bérelnék, ami a mostanitól jóval kisebb, és arra még a rezsi is jönne.


Egyébként talán ha 3 szót szólunk egymáshoz egy nap, azt sem igazán tudjuk, hogy mi van a másikkal, eléldegélünk egymás mellett külön szobában. Viszont teljesen érthető módon egy alakulóban lévő kapcsolatban ez zavarhatja a másik felet,vagy kizáró ok,de azonnal első randin furcsa lenne azzal nyitni, hogy ja amúgy az exemmel élek..Mikor, hogyan lenne célszerű elmondani? Egyáltalán csak úgy a semmiből közölni,vagy?


2020. jún. 2. 13:28
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
98%

#9 Ha beszélgettek 1-2 napot és feljön a ki hol lakik téma, ott kéne elmondani. De valahogy azt is úgy megfogalmazva, hogy egyértelművé tedd hogy csak is azért laktok még együtt mert nincs lehetőséged rá elköltözni.

#10. Nem mondom nincs ilyen, de azért ez kicsit más helyzet most :) en nem vagyok szemellenzos egyáltalán de ez engem zavarna

2020. jún. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 Ramos ökle ***** válasza:

Oké, értem, engem is zavarna, ha nem bíznék a másikban. De akkor meg teljesen mindegy az egész.

Ha megvan a bizalom, akkor meg nem zavar, biztos megvan rá az oka. Ha érthető az ok, akkor elfogadnám.

2020. jún. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim válasza:
30%
Ezek a válaszok vazz.. Nem egészséges hosszú távon együtt lakni exekkel, de aki egyből menekülne, az sem ép. Értem már miért van ennyi elcseszett magányos srác az oldalon, ilyen nők közül kellene válogatni
2020. jún. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
40%
#13 Kifejtenéd miért? Vagy csak dobalozni jottel a szavakkal?
2020. jún. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
17%

"Mikor anno összeköltöztem az exemmel,nagyon jó lakást találtunk, nagyon jó áron és helyen. Egyetemista vagyok,diákmunkából élek, így nem szívesen kerestem volna rosszabb opciót, miután elhidegülés miatt szakítottunk."


Kiscsillag, a hülye is látja, hogy téged nem zavar egyáltalán, hogy az exeddel élsz. És senki sem fogja elhinni neked, hogy nem kúrsz vele félre. Ha egy kis tartás és igényesség szorult volna beléd, megmozdítottad volna a kisujjad. Komolyan nem értem, ilyen ringyók miért hiszik, hogy bárki beveszi nekik a kis mesét.

2020. jún. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
0%
Az elején érdemes közölni, hogy mihamarabb leléphessek. Ha tinderezel, kapásból a leírásban. Akkor kirakhatlak trash of tinderbe is legalább
2020. jún. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
16%

13.-nak.


Vannak élethelyzetek amikor együtt kell élni az ex-el. Pl. lakáshitel még 30 évig, és mind a 2 fél xarul keres.


De ha 2 független fiatal él együtt...nem vagyok féltékeny típus, de semmi kedvem egy olyan beszélgetéshez, amiben kifejti a párom, hogy ő csak sokat ivott, és utána véletlenül bele akadt a vele lakó ex-kanja redvás farka.

2020. jún. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 VincentLaw ***** válasza:
Nem derült ki, hogy a kérdező lány vagy fiú. Mindenesetre én az ex oldaláról (aki most legyen fiú) közelítem meg a dolgot. Én voltam ilyen szituációban, mikor az akkori barátnőmmel szétmentünk, viszont 1 albérletben laktunk, sőt 1 szoba volt csak, és így elég olcsón kijöttünk. Na a szakítás után, 1 hétre rá már ismerkedett is mással. Hát az úgy elég szarul esett számomra, hogy 3,5 éves kapcsolatot azt így dobott ki az ablakon, és még együtt éltünk az albérletben, de már mással ismerkedett.
2020. jún. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
0%

18.-nak.


Mert amatőr vagy! Hogyan hihetted, hogy veled marad? Nagyapám azt mondta: "Nőben, kutyában, kígyóban, fingban sose bízz!"

2020. jún. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 VincentLaw ***** válasza:

#19


Akkor az voltam, valóban, és tapasztalatlan ilyen téren. Első kapcsolat volt, meg úgy egyáltalán első komolyabb kapcsolat, aztán volt az a bizonyos 'lila köd' a szemem előtt. Aztán meg jött a fekete leves. De azóta már eltelt jó pár év, meg sokmindenben felnyílt a szemem a nőket illetően.

2020. jún. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!