Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak fullos nők jönnek be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak fullos nők jönnek be vagy legalábbis egészen átlag felettiek kinézetben, most mit csináljak? Így soha a életbe nem lesz barátnőm... Mások összejönnek egészen átlagos vagy az alatti lányokkal és kész.

Figyelt kérdés

Hiába mondjátok ,hogy adjam lejjebb a szintet, mert úgysem tudnék a lányra úgy tekinteni, max barátként...

Ezzel meg csak magamat és őt b....m át.



2020. jún. 3. 17:00
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Nem mondott senki 100%-ot, de ahogy a gazdag családban felnőtt gyerek sem lesz ugyanaz a személyiségű, mint a középosztálybeli vagy még annyira sem, mint aki éhezett, a szép nő is rengeteg pozitív visszacsatolást kap az élettől.


Még egy jóképű adonisz is elszáll magától, pedig a nők azért jobban leoltják őket.


Most képzelj el egy fullos nőt, akinek egyetlen férfi sem mer semmilyen negatív dolgot mondani, az egész életét úgy éli le, hogy az a tapasztalata, hogy

- mindenki őt akarja.

- aki véletlenül mégsem, az neki nem jön be és emiatt dühös és ezért mond rá kígyót-békát.

2020. jún. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Az nem férfi aki egy fullos nőnek nem mer semmilyen negatív dolgot mondani!

Tudom hogy sok ilyen van, aki nem mer szólni.

Szerintem legalábbis..mondjuk én elég nyers ember vagyok.

2020. jún. 4. 18:51
 23/24 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, elmehetünk odáig is, hogy az sem ember, aki nem meri elküldeni a főnökét a bánatba, ha az 3 ember munkáját akarja elvégeztetni vele ugyanannyi pénzért, de ettől még ilyen világot élünk. Megoldás pedig nem létezik, csak nagyon elméleti szinten.
2020. jún. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Sok a seggnyaló ez a baj.
2020. jún. 5. 13:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!