Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vonzó, intelligens férfi hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzó, intelligens férfi hogy lesz egy pénztelen vesztes?

Figyelt kérdés

Ti találkoztatok már olyan férfival aki külsőre ápolt, vonzó, a beszéde alapján is teljesen normális, mi több kifejezetten művelt és intelligens.


De aztán apránként kiderül róla hogy közel a 40-hez alkalmi munkákból él, nem hogy autója de még jogsija sincs, csak szobabérlésre futja neki, és bármikor felteszed a rutin kérdést hogy mi a helyzet hogy van, akkor azt mondja "munkát keres".


És az egészben a legnagyobb ellentmondás hogy ilyen alap nélküli, zavarodott élettel hogy nem látszik ez a külsején és a személyiségén?



2020. jún. 4. 12:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én ugyanilyen vagyok, csak nem keresek munkát, mert mára passzív jövedelemből élek. Jogsim nekem sincs, mert Budapesten a kocsinak sem látom értelmét, lakásvásárláson gondolkoztam, de a túlárazott ingatlanpiacon nem látom sok értelmét.


Mivel sosem akarok megállapodni és randizni sem, ezért nagyon kevés pénzből is jól tudom magam érezni, miközben elképedek, hogy családok hogyan nyomorognak meg élnek egyik napról a másikra.


Néha azért zavar, hogy jó lenne utazni meg ugye a gazdagság mindig jobb, de azt nem munkával fogom elérni. Hogy mivel azt nem tudom, de azt biztosan tudom, hogy nem munkával, ami elveszi az életem nagy részét és alamizsnát kapok érte. Valami nagy dobás kéne, csak nem tudom, hogy mi.

2020. jún. 5. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!