Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz, hogy a nők az apjukhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a nők az apjukhoz mérik a bepróbálkozó pasikat?

Figyelt kérdés
Nem biztos, hogy tudatosan, de valahogy mégis az apjuk a mérce.

2020. jún. 5. 09:33
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Van benne valami, főleg akkor, ha jó példát látott az apjától és jó a kapcsolat.

Én is részben olyat keresek, mint apukám, de ez nem tudatos. Viszont utólag látom, hogy a párom tényleg több dologban is hasonlít apukámra, pl. hogyan próbál megoldani dolgokat, ha valami gond van, hasonlóan ügyes a kétkezi, házkörüli munkákban, hasonlóan kezel, ha kiborulok, ilyenek :))

2020. jún. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

"Ha apámhoz mérném, összejönnék mindenféle anyagias, törpenövésű, girnyó és emiatt komplexusos zsarnok barommal, aki csak törni-zúzni tud. :D"


Testvérek vagyunk? Mondjuk az enyém nem girnyó volt, hanem disznó.


Én nőként ANYUKÁMHOZ hasonló férfit akarok, de olyan nincs. Határozott, okos, gondoskodó, segítőkész, "jég hátán is megél"... már ez túl sok, és ez csak az eleje.

2020. jún. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
93%

Jó volt a kérdés, mert innen is látszik, hogy bizonyos kérdésekben miért vannak nagy viták a kommentelők között! Elég sok nő hulladék családból jött, így sok esetben nem tudják értelmezni a valódi férfi/apa/férj fogalmát.


Remélem a lányom minimum olyat választ mint én, vagy jobbat, akkor nem lesz gondja a párkapcsolatában.

2020. jún. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
60%
Reméljük, a lányod is egy ítélkező férfit választ.
2020. jún. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy választottam párt, hogy semmiben se hasonlítson apámra. :D
2020. jún. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
64%

14-es. Hogyan lehet ítélkezés nélkül életben maradni? Tudod mit? Hagyjuk.


Ha már itt tartunk neked sem kell a szomszédba menni a rosszindulatért. Csak gondolom, ezt láttad otthon, nem te tehetsz róla.

2020. jún. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
53%

Egyformák vagyunk, ember, a logikád szerint ugyanazt láttuk otthon.


Nekem pl. megy az élet ítélkezés nélkül. A te lányodnak milyen? Van egy nagypofájú apja, ez eddig oké, nagypofájú, ítélkező férje lesz. Én tudom, hogy mit NE keressek. Ő meg azt látja, hogy ez a valami lenne a... "férfi".

2020. jún. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Lehet benne valami...sokszor fedezek fel olyan jellemvonásokat a vőlegényemben, amiket apámban is tapasztaltam és ők ketten az elejétől fogva nagyon egy húron pendulnek. Sajnos vannak rossz tulajdonságok is, mint pl sokszor mondok valamit a paromnak, nem figyel oda utána meg “biztos hogy nem mondtad” :D apám is ilyen. A makacssag, nagyon nehezen megnyíló természet. Viszont sokkal több a pozitívum, a humoruk nagyon egyezik, ezáltal velem is (apja lánya), a kézügyesség (apa nagyon jó szakember) a motorok iránti rajongás, a család iránti elkötelezettség. De szerencsére nekem jó szülői mintán volt. :)
2020. jún. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Illetve lehet,hogy van aki; de szerintem nem ez az általános.
2020. jún. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Bepróbálkozó - miféle szó ez? Az udvarolni akaró pasikat, férfiakat a nők igen, tudat alatt az apjukhoz hasonlítják.
2020. jún. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!