Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért akarnak ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért akarnak ennyire párkapcsolatot, ha elmondásuk szerint nem akarják kihasználni a férfit?

Figyelt kérdés

Most a gyerek témát tegyük félre, mert nagyon hosszú lenne kielemezni, tegyük fel egyik fél sem akar gyereket. Miért kell erőltetni a párkapcsolatot?


Akárhogy gondolkodom róla, nem tudok mellette egyetlen érvet sem.


Összeköltözés: Ezt gazdasági érdekközösségnek hívják. Ha előnyös két embernek együtt élni, akkor összeköltözik az azonos nemű haverjával is vagy együtt alszik 3 ukránnal munkásszálláson, hogy havi 200 ezret félre tudjon tenni és egy év múlva a 2 misiből vállalkozást indítson vagy meglegyen valamire az önerő vagy akármi.


Hűség: Ha jól működik a szex és a kémia két ember között, akkor ennek alapnak kéne lennie. Ha viszont nem, lehet 7 pecsétes házasság is, félre fog menni valamelyik vagy mindkettő. Vagy csak gyűlölködni.


Közös programok: Ennek opcionálisnak kéne lennie. Minél több mindenben akarod, hogy ugyanolyan legyen a másik és ugyanazt szeresse, annál jobban leszűkíted a kört, teljesen feleslegesen.


Biztos szexistának leszek bélyegezve, de ellenkező nemű PÁRT leginkább intimitás céljából keresek. Inkább legyen jó valakivel a szex és vonzódjunk mind a ketten egymáshoz, minthogy megfeleljen egy 20 pontos listának, hogy ugyanazokat a zenéket, filmeket, kajákat, programokat, stb. szereti ő is.


Utóbbi célra haverokat feleltetek meg. Ha a Sanyi ugyanúgy szeret túrázni, mint én, akkor őt fogom vinni túrázni, nem a Bélát, aki meghal 200 méter gyaloglástól. De PS-ezni a Bélához fogok átmenni, mert Sanyi nem szereti a tespedős programokat. Sörözős, házimozizós estét pedig a Ferivel fogok tervezni, egyrészt mert a Béla cukros és csak aszpartámos moslékokat iszik, a Sanyi meg csak fehérjeturmixot és vizet fogyaszt.


Férfiaknál ezt a dolgot tök jól lehet koordinálni, egyik sem sértődik meg. Akkor sértődne meg, ha meg akarnám változtatni.


Barát pedig abból a haverből lesz, akire bármilyen körülmények között lehet számítani, nem abból, akivel 0-24-ben egy légtérben élek vagy többet találkozom életem egy adott időszakában.


Úgyhogy mégis milyen érv szól a párkapcsolat mellett? Hogyan definiálnák az itteni nők a párkapcsolatot?



2020. jún. 9. 05:13
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
2 millióból milyen válalkozást inditasz???
2020. jún. 9. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

Te is elolvastad ezt a sok hulyeseget, amiket osszehordtal?


Azert koltoztunk ossze, mert szeretjuk egymast, egymas tarsasagat. Szeretunk egyutt kelni, egyutt fekudni. Egyutt fozunk, filmezunk, kerteszkedunk es meg sorolhatnam!



Ami a kozos programokat illet, nyilvan hasonlo erdeklodesi korbol valasztunk part. Nem 100%-ig nyilvan, mivel nem vagyunk egyformak. Tehat en anno nem jottem ossze olyannal, aki pl. reggeltol estig szamitogepes jatekokat tolt, vagy ugy alapvetoen egesz allo nap a gep elott ult. En szeretem, ha valaki aktiv eletet el,es nemcsak uldogel a negy fal kozott. Ez csak egy pelda. 1-2 ora nem zavarna, de egy kocka mellett nem ereznem jol magam.

A parommal nem vagyunk osszeragadva, van hogy kulon kulon is resztveszunk bizonyos programokon! Pl. koncert,vagy meccs...

O mar a megismerkedesunk elott is nagy szurkolo volt,tehat egyaltalan nem zavar, hogy neha elmegy a haverokkal kikapcsolodni. Ez termeszetes, es en is szeretek neha kavezni/setalni a baratnoimmel.

Filmezes teren pl. nem mindig egyezik az izlesunk, de ez nem problema, mert van, hogy o valaszt,van hogy en...es van, hogy kozosen. Kompromisszum...Eddig egyszer sem ereztem azt, hogy egy altala valasztott filmtol elment volna a kedvem...

A hutoben tobb minden van, reggelire pl. pont nem ugyanazokat a kajakat szeretjuk, de elkeszitjuk a masiknak amit szeret. Mi a gond?


Ami az intimitast illeti..Olyannal fogom csinalni, aki a parom, akiben megbizok es akit szeretek. Nincs szuksegem olyanra, aki csak uriteni jar, aztan hagy egy uzenetet a parnan.


Ami az anyagiakat illeti, mindketten dolgozunk. Most pl. a koronavirus miatt, a parom eleg nehez helyzetbe kerult (ingatlanos). Szerencsere nekem stabilabb munkahelyem van, igy minden gond nelkul atveszeljuk ezt az idoszakot. Amikor anno megismerkedtunk, pl. nekem meg nem volt allasom. Ez nem kihasznalasrol szol, hanem egy normalis kapcsolat igy mukodik. Kitartunk egymas mellett!


Ami pedig teged illet kerdezo: nagyon nagyon gaz vagy! Mennyi keseruseg, te jo eg! Van olyan sanda gyanum, hogy nem nagyon voltal eddig sikeres parkapcsolatok teren, es hogy elfedd az igazsagot, most amellett kampanyolsz, hogy a parkapcsolat csak hulyeseg...

Ez olyan mint amikor valaki almai szakara jelentkezik, de nem veszik fel. Masok elott pedig ugy allitja be, hogy valojaban soha nem erdekelte ez a szak, csak a "szabad hely" miatt irta be, - de amugy sem iratkozott volna be, mert hulyeseg..

Most a sajat nezopontombol itelve: a nem letezo 2 milladat feldughatod magadnak, ha ilyen a szemelyiseged.

2020. jún. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezö; te garantáltan nem vagy alkalmas párkacsolatra, fogalmad sincs, mit jelent ez a fogalom!

Az a rengeteg értelmetlen hülyeség, amit összehordtál, csak az éretlemségedet bizonyítja!

2020. jún. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"Miért kell erőltetni a párkapcsolatot?"


Te semmiféleképpen ne erőltesd.

2020. jún. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

1-es: Látom sikerült kiszúrnod a lényeget...


2-es: Nem vagyunk egyformák. De a válaszod végére reagálva - bár tudom, nem fog tetszeni, mert belegázol a női önérzetedbe - mióta ilyen tirpák állat lettem, azóta egymás után jönnek a csajok. Igazából leírom a frankót neked (úgyis névtelen oldal) az zavar mindössze, hogy jó lenne már egy fix partner kényelemből. Egyrészt mert utálom az óvszert, másrészt mert néha 2 hét is eltelik, mire befut egy újabb csajszi. Bár az exek is visszajárnak időnként (valamit biztos nagyon tudhatok), tehát nem mondanám, hogy akkora szexhiányban szenvedek, mint az itteni törzsközönség.

2020. jún. 9. 09:22
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindket oldalon vannak olyanok akik csak szexet akarnak. Hiaba tudsz ezt azt..Parkapcsolatra nagyon keves! Ha maskepp lenne, akkor nemcsak szexet akarnanak toled a nok, hanem esetleg valami komolyabbat is eltudnak kepzelni veled. Ezek szerint nem.
2020. jún. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha minden nap adnál egy milliót nekem - meg bármelyik normális nönek - , akkor sem akarnék VELED "párkapcsolatban" lenni, föleg, hogy fogalmad sincs a szó jelentéséröl!

Ez ugyanis nem "gumi nélkül szex" meg "minden nap szex" jelentésü, aki ennyire érzelmileg nulla, az jobb, ha a kezére hagyatkozik, az nem kerül pénzbe, mindig ott van és még gumit sem kell használni!

2020. jún. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%

Na most döntsétek már elxD


Eddig az volt az általános panasz a GYIK férfiaktól, hogy a nōk nem akarnak kapcsolatot..

2020. jún. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, most mi bajod van, kérdező. Miért fáj neked az, ha valaki párkapcsolatban szeretne élni. Ne fossál, téged ez a veszély nem fenyeget. A csajok előbb választanak egy angolkóros sáskát, mint téged.
2020. jún. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Te úgy élj ahogy szettnéd de ha a másiknak a párkapcsolat össze jön akkor az az ő dolga mert a párkapcsolat a szeretettről és 2 ember össze illik imádják egymást és egyforma az érdeklődési körük. Ők így akarják azért nekik is vannak barátaik élnek ők is. És te?
2020. jún. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!