Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jó ötlet lenne az "incel-hitel"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet lenne az "incel-hitel"?

Figyelt kérdés
Az incelek kedvezményes hitelt kapnának legalább részben hazai gyártású guminő vagy szexbaba vásárlására. Ezzel mindenki jól járna, a vásárlások pörgetnék a gazdaságot, az incelek végre kapnának olyan nőt, aki elviseli őket, a gyakori pedig megszabadulna az inceles kérdésektől.

2020. jún. 13. 14:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%
Sőt! Legyen "menőcsávó" hitel is. Kedvezményesen vehessenek matchbox/burago BMW-t hitelre!
2020. jún. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
15%
Miért kell csesztetni az inceleket? Nem jóképűek, nincs menő állásuk, ezért nem sikeresek a nőknél, mert nekik csak a legkitűnőbb férfiak kellenek és alapból nem fér bele náluk az, hogy egy férfi ne legyen jóképű.
2020. jún. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
65%
Én inkább az adóm azon részéről mondanék le, ami családoknak, egyedülálló anyukáknak megy. Nem szeretném más boldogságát támogatni, ha már nekem sosem fog megadatni. Fizessék vissza visszamenőleg is b+.
2020. jún. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon.
2020. jún. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
33%

Az ötlet nem rossz, sőt nagyon is találó. Már csak a hitelek fedezetét kellene megoldani, mert azt nem várhatjuk el az államtól, vagy a hitelintézetektől, hogy ők biztosítsák.

Az én javaslatom erre a "vénlány adó", amit minden olyan 25 év feletti nőnek fizetnie kellene, aki nem tud párkapcsolatot igazolni egy magyar állampolgárságú férfival.

2020. jún. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
El van cseszve a támogatási rendszer, kéményyel kezdi az állam a házat. Az egy-kétgyerekesek vannak ösztönözve csokkal, babaváróval, minden sz_rral, hogy legyen 5 gyerekük. Ennek köszönhetően az emelkedő lakásárakat egyedülállóként a b_dös életben nem tudják sokan előteremteni, ahelyett, hogy az egyedülállóakat ösztönöznék pártalálásra és családalapításra.
2020. jún. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
4%

Te teljesen el vagy tévedve. Az Incelek tömve vannak pénzzel, mert nem kell a nőt itt-ott pénzelni.

Nekem nincs bajom a nőkkel, bár volt 1-2 megalázás kínos pillanat(engem aláztak). Most ott tartok, hogy 31 évesen szűz vagyok. Incel lennék? Viszont!!!! Van annyi pénzem, hogy akár 1 lakást is tudnék venni önerőre. Annyi szabadidőm van, amennyit nem sajnálok. Nem köt röghöz, húz vissza senki a céljaim megvalósításában. :) Ha elérek a perverziófaktorba 1 olyan szintet, hogy már szexbaba kell, hogy tömjek valamit, akkor nekem nem lesz szükségem hitelre és röhögve kifizetem. :)

A hozzáálláson kell változtatni. Nő nélkül is boldog életem van. Nőre csak akkor gondolok, ha könnyítenem kell magamon. Ide is csak azért járok fel, mert nekem van szabadidőm és nincs aki frusztráljon, idegeljen!

2020. jún. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
91%
Akkor már nem lenne értelmesebb valami önfejlesztési hitelt adni inkább? Problémát gyökerénél... És azzal még az állam is nyerne. Ha akarna. De nem akar, mert akkor ki tartaná fent a jelenlegi rendszert? (Ahol csak a vezérürü személye és a vezetők zászlójának színe változik olykor-olykor, pirosról-narancsra vagy fordítva).
2020. jún. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
82%

B+..."incel hitel"...hát befosok...


Amúgy miért nem inkább TB-re prostit, mint pl. Hollandiában?

Mondjuk...akkor meg sok lenne a TB csaló.

2020. jún. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
82%

Nem hiszem, mert ők ragaszkodnak az áldozatszerepükhöz, igazából nem is lenne nekik jó, ha megoldódna a probléma, vagyis jelenetkeznének önkéntes nők pl. , mert az rávilágítana a valódi okra, hogy valójában rettegnek kialakítani kapcsolatot nőkkel.

Így az állandó panaszkodásból merítenek energiát, nem kell aggódni teljes biztonságban vannak.

Ha a nőket elmondják mindenféle rosssznak, akkor kibújnak a felelősség alól, meggyőzik magukat arról, hogy jobban járnak ha nem kezdenek csajokkal, hiszen úgyis csak lehúznák őket anyagilag stb, meg csak balekot keresnek, hogy az alfától született gyereket bétával neveltessék, hogy a váláskor kihúzzák a férfi alól a házat hogy a nő szeretője odaköltözzön, és nagy valószínűsége, hogy nem is övé a gyerek mert hát minden csaj curva, és hasonló hülyeségek amikben ők rendületlenül hisznek.

2020. jún. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!