Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jó ötlet lenne az "incel-hitel"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet lenne az "incel-hitel"?

Figyelt kérdés
Az incelek kedvezményes hitelt kapnának legalább részben hazai gyártású guminő vagy szexbaba vásárlására. Ezzel mindenki jól járna, a vásárlások pörgetnék a gazdaságot, az incelek végre kapnának olyan nőt, aki elviseli őket, a gyakori pedig megszabadulna az inceles kérdésektől.

2020. jún. 13. 14:18
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Az incel eredetileg "involuntary celibates", vagyis akaratlan cölibátus. Se több, se kevesebb, a többi negatív dolgot kb. a külföldi fórumok és gyakorisok aggatták rá.

A 10-es is leír dolgokat, de nekem pl. annak ellenére sincs senkim 30 felett (és párkapcsolati szempontból soha nem is volt), hogy nem igaz amiket leírt rám. Vanak női haverjaim, kezdeményeztem többször (csak el lettem utasítva), szeretem és nem hibáztatom a nőket, stb. Mégis egyedül vagyok. Akkor nem vagyok incel szerinted, 10-es?

2020. jún. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!