Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A 30 alatti (egyedülálló)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 30 alatti (egyedülálló) nőknek tényleg 5 lelőhelye van?

Figyelt kérdés

Ezek szerintem a következők:

- plázák

- szépségszalonok

- szórakozóhelyek / fesztiválok

- strand

- valami menő utazási desztináció

(- otthon)


Sokoldalúnak tartom magamat, sok minden érdekel és pláne egy megfelelő személy rengeteg tevékenység kipróbálására rá tud venni.

Pl szeretek túrázni, de konkrétan 0 alkalommal láttam azt, hogy 2-5-x lány elment volna együtt kirándulni pasik / kiszemelt nélkül (még családdal sem látni őket 25 felett, mert az gááááz).

Ugyan ez a bringázás, futás, biliárdozás, fotózás is. Ha valami ilyen hobbiba fognak a lányok akkor azt a párjukkal / a párjukért teszik, vagy az a kevés lány aki túljutott a fenti 5 tevékenységen el is kelt pillanatok alatt?

Önállóan tényleg nem képesek másra, nem érdekli őket más, csak a fenti 5 tevékenység egyike? Netán varrószakkörön ül az összes? :D


(Elmentem párszor táncklubba, 2x annyi férfi volt mint lány, és a többségük a párjával jött. Ott néztek a férfiak, mint hal a szatyorban)

(Látok női túrázó / bringázó csapatokat ritkán, de ők is 40 felett vannak. Régen talán sokszínűbbek voltak a nők?)



2020. jún. 13. 21:43
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
51%
10, jah mert nem mindig az van, hogy munka közben ne zavarjanak, nem azért vagyok a boltban, hogy ismerkedjek, közterületen pedig ne zaklasson senki.
2020. jún. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

#10: ha szerinted ettől lesznek színesek a nők, akkor gratulálok

Egyébként jó kukacoskodó komment lett 🙌🏻

2020. jún. 13. 22:24
 13/24 anonim ***** válasza:
65%
Edzotermet kihagytad. :)
2020. jún. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Én járok túrázni unokatestvéremmel (fiú) és az egyik fiú barátommal is.

Futni is járok unokatestvéremmel és az egyik barátnőmmel.

Ezen felül kutyát sétáltatok néha (anyáméknál van a kutya).

Boltba járok és dolgozni (tömegközlekedés).

Barátnőkkel, kollégákkal sütizni, kávézni.

Szeretek a városban sétálni, szintén barátnőkkel, vagy a fiú barátommal.

Utazni szintén barátnővel, vagy a testvéremmel szeretek.

Szépségszalonba nem járok (ismerős fodrász vágja a hajam nála, vagy nálam)

Plázázni szigorúan a hugommal vagy barátnőkkel szoktam, de ritka elfoglaltság mert különösebben nem szeretem.

Moziba szintén járok nagy ritkán és színházba is, vagy családdal, vagy barátnőmmel. Strand szintén velük.

Szórakozó helyeket, fesztiválokat nem szeretem.

Eddig egyetemre is jártam (másod diploma) hála az égnek idén annak vége.

Tehát engem az erdőben, a város kb bármely pontján, a tömegközlekedési eszközökön, plázában, futópályán, kutyafuttatón, moziban, színházban, strandon egyaránt fel lehet lelni.

Hogy hol lehet megtalálni ezeket a lányokat úgy általában? Kb bárhol ahol bárki mást is.

Amiket felsoroltál mint "5 lelőhely" eleve rengeteg embert vonzanak, így persze nők is vannak.

De vannak néptáncos ismerőseim is, agyagozó szakkörös, jobb agyfeltekés rajzos kurzuson, különböző pszichológiai előadásokon rendszeresen részt vevő ismerőseim is a 20-30 éves női ismerőseim között. Vannak akik küzdősportolnak, vagy kosaraznak.

De én például egyedül kevés helyen fordulok meg.

2020. jún. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
78%

Tetszik a lenézés a kérdésből.


És rábsztál, én varrótanfolyamon ültem a vírus előtt, és megyek vissza nemsokára. Ebben mi a röhögőfej? Ha neked csak az nő, aki bulikákban meg szalonokban van, akkor nem lehet mit tenni.


Az én egyedülálló barátnőim lovagolnak, siklóernyőznek, alkotótáborba járnak.


Ez meg külön tetszik:


"sok minden érdekel és pláne egy megfelelő személy rengeteg tevékenység kipróbálására rá tud venni."


"Önállóan tényleg nem képesek másra, nem érdekli őket más, csak a fenti 5 tevékenység egyike?"


A pasik azok, akik a nőjük miatt csinálnak mindent. A nő jógázni jár, mert érdekli a jóga, a pasi jógázni jár, hogy pinát keressen. A férfiakat semmi nem érdekli, csak merre van a pina.

2020. jún. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
75%
Persze, és ezekre a helyekre mind teleportálnak, véletlen sem tömegközlekednek. Dolgozni, tanulni sem járnak sehova, élelmiszert sem vásárolnak a Tescoban, csak otthon fotoszintetizálnak. Nem járnak edzőterembe vagy úszni. Sem kutyát sétáltatni. Sem kávézóba, étterembe, cukrászdába, kocsmába. Felkapottabb művészeti kiállításokon sincsenek fiatal nők, pl. a Frida Kahlo kiállítás is idős férfiakkal volt tele. Koncerteken sehol egy nő, mindenhol csak visítozó rajongófiúk. Szörnyűek ezek a nők, csak a sopping meg a menő utazási desztinációk.
2020. jún. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
6. lelőhely: Tinder.
2020. jún. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
18, épeszű férfi nem foglalkozik a Tinderen lévő nőkkel.
2020. jún. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
72%
Pl túrázni általában nem a felvarrt póthajas, műkörmös, talpig sminkelt, miniruhás réteg jár, vagy legalábbis nem abban a szerkóban, úgyhogy lehet, ezért nem tűntek fel neked. És 25 felett is elmegyek családdal, kiszemelt nélkül túrázni, bár te 2x voltál és nem láttál ilyet, úgyhogy biztos neked van igazad a 2 alkalom után.
2020. jún. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

2-es vagy egy mentő és bírósági per szándékosan elkövetett testi sértésért, aminek az indítéka ismerkedés? És a biciklijének a teljes felújításának az összegének a kártérítése! És utána nyilván a hölgy még távoltartásit is kér majd! Neee! Akkor inkább álljon az út szélére és integessen neki két kitárt kézzel, hogy kérdezni akar, maximum csak távoltartásit kap, ha nagyon necces módon próbálkozik.


De az eleve nagy NO, hogy veszélyeztetné annak a testi épségét, akivel lehet járni akarna.


Lehet hogy viccnek szántad, de nem vicces.

2020. jún. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!