Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A 30 alatti (egyedülálló)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 30 alatti (egyedülálló) nőknek tényleg 5 lelőhelye van?

Figyelt kérdés

Ezek szerintem a következők:

- plázák

- szépségszalonok

- szórakozóhelyek / fesztiválok

- strand

- valami menő utazási desztináció

(- otthon)


Sokoldalúnak tartom magamat, sok minden érdekel és pláne egy megfelelő személy rengeteg tevékenység kipróbálására rá tud venni.

Pl szeretek túrázni, de konkrétan 0 alkalommal láttam azt, hogy 2-5-x lány elment volna együtt kirándulni pasik / kiszemelt nélkül (még családdal sem látni őket 25 felett, mert az gááááz).

Ugyan ez a bringázás, futás, biliárdozás, fotózás is. Ha valami ilyen hobbiba fognak a lányok akkor azt a párjukkal / a párjukért teszik, vagy az a kevés lány aki túljutott a fenti 5 tevékenységen el is kelt pillanatok alatt?

Önállóan tényleg nem képesek másra, nem érdekli őket más, csak a fenti 5 tevékenység egyike? Netán varrószakkörön ül az összes? :D


(Elmentem párszor táncklubba, 2x annyi férfi volt mint lány, és a többségük a párjával jött. Ott néztek a férfiak, mint hal a szatyorban)

(Látok női túrázó / bringázó csapatokat ritkán, de ők is 40 felett vannak. Régen talán sokszínűbbek voltak a nők?)



2020. jún. 13. 21:43
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
80%

"még családdal sem látni őket 25 felett, mert az gááááz"


Szerintem te az embereket nem ismered. Tinikorban van a "gááááz" időszak. Kicsi gyerek a szüleivel lóg, tini már nem akar, felnőtt újra a szüleivel lóg.

2020. jún. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
57%
Igen. Tudod 30 alatt senki nem tanul vagy dolgozik. És boltba sem mennek élelmiszerért. Ennyi az élet, körmöshöz mennek, meg veszik a ruhákat, hogy jól nézzenek ki a strandon, a buliban, meg a menő nyaralásokon. Te hol élsz?
2020. jún. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Én pl nagyon szeretek egyedül túrázni. De mondjuk nem ismerkedni megyek. Örülök, hogy nyugalom van és csend. Valószínűleg zavarna, ha valaki ott akarna velem ismerkedni, kivéve, ha nagyon szimpatikus valaki.
2020. jún. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Funkccionális analfabetizmus, na az itt nagyon hódit.
2020. jún. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!