Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mióta lett ilyen irrelevánsan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta lett ilyen irrelevánsan nagy elvárása az átlagos, vagy az alatti nőknek is?

Figyelt kérdés

Egy a társadalom szerint csinos, megfelelő adottságokkal rendelkező nőnek értem ha magasak az elvárásai.

Na de egy középkategóriás, vagy az alatti nő mióta tette ilyen magasra a mércét?

Pár hónapja szingli lettem, egy 5 éves kapcsolatból léptem ki, így szabadidőmben és unalmamban elkezdtem böngészni a társkeresőket, hogy lássam mi a felhozatal.

Teljesen meglepődtem mikor erősen átlagos, de sok alsó középkategóriás fiatal 25 körüli nő is olyan elvárásokat ír az adatlapján, hogy az már nevetséges.


Konkrétan ha nem vagy egy pörgős amolyan "közéleti" társasági személy, aki minden hétvégén wellness szállodákban, rendezvényeken tölti az idejét, akkor esélyed sem lehet. Ehhez társul még hogy legyél sportos, legyen olyan kocsid amibe nem ciki beleülni, legyél "érdekes" személyiség. Ja és legyen pénzed mindezt finanszírozni.


Nyilván az ilyeneket egyből átugrom, de akkor is gondolkodóba ejtett hogy mióta szálltak el így az elvárások?


2020. jún. 13. 23:59
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
100%
Te viszont csak egy dolgot nézel a nőkben, hogy jól néz-e ki, vagy nem. Tehát felszínes vagy, nem érdekel a személyisége, hogy okos-e, hogy tanult-e. Lehet, hogy a sportos, pörgős, érdekes srácnak viszont jobban bejön az átlagos külsejű, de életvidám, sportos, pörgős, jófej csajszi, mint a búvalba..szott, butácska cicababa.
2020. jún. 14. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező, az irreleváns azt jelenti: lényegtelen. Összekeverted az irreális szóval. Gratulálok.
2020. jún. 14. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
7%

"Lehet, hogy a sportos, pörgős, érdekes srácnak viszont jobban bejön az átlagos külsejű, de életvidám, sportos, pörgős, jófej csajszi, mint a búvalba..szott, butácska cicababa."


Kivétel, nem pedig átlag. Az a baj a világgal, hogy a kivételeket akarják általános érvényű alapigazságként eladni.


Tényleg nem értem miért jó így elbeszélni szándékosan egymás mellett. Átlag, gyakori, megszokott akkor lenne, ha látnál egy csomó olyan butácska cicababát, aki nem azért szingli, mert anyagias és nem talált még megfelelő eltartót.

2020. jún. 14. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
2%

A tárkereső oldal a nők játszótere. A nemek durva aránytalansága miatt elképesztő verseny van minden nőért, ők pedig gyakorlatilag korlátlan mennyiségű férfi közül válogathatnak.


Ilyen körülmények között az lenne a csoda, ha a nők nem szállnának el maguktól és nem állnának elő millió feltétellel. És a nők tényleg megzakkannak, egy idő után már a legnevetségesebb apróság miatt is elutasítják az amúgy teljesen rendben lévő férfiakat, ami valahol érthető is, ha egyszer MINDEN ÁLDOTT NAP tucatszám jönnek az újabb és újabb jelöltek. Ezt úgy hívják, hogy a választás paradoxona (minél nagyobb a választék, annál nehezebb döntést hozni), amihez még jön, hogy minden nő a legeslegeslegeslegjobb pasit akarja kifogni.


Én csak azt tudom ajánlani férfitársaimnak, hogy felejtsétek el ezeket az oldalakat. Minden, ami egyoldalúvá teszi a társkeresést és a férfiakat hátrányosan érinti, 100x jobban érvényesül társkeresőkön.

2020. jún. 14. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
26%

14-es: Ezt nem kell mondani, tudom magamtól is. De akkor mi az alternatíva?


A szórakozóhelyek majdnem ugyanez, csak élőben.


Máshol meg nem lehet olyan fesztelenül ismerkedni és sokkal inkább a barátzóna esélyes, mint egy párkapcsolat.


Kivéve ha jól nézel ki, akkor társkeresőre sincs szükséged. Nem ma kezdtem és introvertáltságomból fakadóan mindig figyeltem az embereket bárhol voltam. Láttam rengeteg olyat, hogy jó pasikhoz odamentek a nők maguktól is. És a reakciójukból látszik, hogy nem érte őket meglepetésként, sokszor ezért pökhendiek és már egy olyan esetnél is húzzák a szájukat, mikor egy kicsit ducibb csaj megkérdezi tőlük, hogy merre van akármelyik utca. Persze az is érdekes, hogy miért pont tőle kérdezi meg, ha nem akarja felszedetni magát vele, de mondtam már neki, hogy ettől még nem kell messzemenő következtetéseket levonni, mert én minden ilyen női kezdeményezésre pozitívan reagálok, aztán sokszor kiderül, hogy tényleg semmi hátsó szándék nem volt benne még akkor sem, ha rajtam kívül más is volt a környéken.


Erre meséltek olyanokat, hogy csak néztem.

2020. jún. 14. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 Lachesys ***** válasza:
100%
a vonzo embereknek konnyebb, teljesen mindegy, hogy no vagy ferfi. annyira ferfiatlan ez a nyivakolas. ha nem vagy vonzo, vagy legyenek mas kvalitasaid, vagy elegedj meg azzal aki jut. vagy maradj szingli. ennyi.
2020. jún. 14. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
91%

Ez a “férfiak tudnak fordítani a helyzeten kollektív összefogással” azért egy bullshit, mert magatokból indultok ki, ami nagy hiba.

Mi nem vagyunk mentálisan gyengék, kapcsolatfüggők, igénytelenek, teszetosza, felelősségtologató nyivákolók, és felszínesek sem. Ilyenformán megdől ez a kis elméletetek, mert mi inkább élünk egyedül, megteremtve magunknak mindent, minthogy nyakunkba vegyünk egy idegesítő, mihaszna, férfiatlan koloncot.

Ha valaha előállna az a helyzet, amiről álmodoztok (nem fog), és csak esélytelen pasasok irkálnának rám gondolván, hogy végre kénytelen vagyok nekik is válaszolni, mert mindenáron kell pasi, röhögve hátat fordítanék, és élném az életem inkább egyedül.

Nekünk nem kell mindenáron bárki, mint nektek.

Szívesen. :)

2020. jún. 14. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
0%
A média, azon belül is elsősorban a női magazinok a hibásak. Ezek azzal tömik a nők fejét, hogy nekik alanyi jogon jár a magas, jóképű, kigyúrt, gazdag férfi akkor is, ha ők kövérek, igénytelenek és munkanélküliek. Erre jön még az, hogy ők inkább lesznek egy jóképű férfi tizedik szeretője, mint hogy egy átlagos külsejűvel szóba álljanak.
2020. jún. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen átlagos nő vagyok (ha csak a külsőt nézzük, akkor lehet, hogy valakinek átlag alatti, másnak pedig átlag feletti, ízlés kérdése), igazából az elvárásaim annyira alapvető dolgok, hogy normális embernek nem is kell külön felsorolni őket, mert már csak saját maga miatt is természetesnek veszi őket. Érdekes módon a valóságban a férfiak nagy részének egyáltalán nem okoz problémát megfelelni nekik, először itt gyakorin szembesültem azzal, hogy kb emberiség elleni bűn ilyesmiket elvárni. Ilyen pl az, hogy egy férfi legyen ápolt, igényes magára. Normális ember szingliként és ezer éves kapcsolatban is naponta zuhanyzik, fogat és hajat mos, körmöt vág, tiszta ruhát hord és rendet tart maga körül, nem egy trágyadombon él. A sportos számomra nem feltétlenül valami élsportolót jelent, hanem azt, hogy nincs izomsorvadása a 72 órás számítógépes játék maratonoktól, nem kap infarktust, ha fel kell sétálni a negyedik emeletre, nem vinnyog egy túrán másfél kilométer után, hogy menjünk már haza és különösebb siránkozás nélkül tud segíteni a nagyijának bepakolni 20 mázsa fát télire. Nekem 60 kilós nő létemre is mennek ezek a dolgok, nehogy már egy férfinak ne menjen. A pénzét őszintén lesz#rom, nekem sincs, máséra sem tartok igényt, egyedül annyi az elvárás, hogy szorgalmas legyen, *valamit* csináljon. Vagy tanuljon, vagy dolgozzon, csak ne a seggét meressze otthon naphosszat. Nem feltétlenül kell diplomásnak lenni, felőlem lehet postás vagy bármi más is, csak ne életművészkedjen, ne a nagy terveit szövögesse a jövőjéről, hanem emelje fel a seggét és vagy menjen el egy munkahelyre, vagy iratkozzon be valami suliba. Azért a legtöbb ember a valóságban nem ingyenélő életművész, kevés az, akinek ez nem megy, csak itt gyakorin számít elrugaszkodott dolognak ilyesmit elvárni.
2020. jún. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
32%

"röhögve hátat fordítanék, és élném az életem inkább egyedül."


Mondod ezt így névtelenül, de ha évekig vagy akár csak hónapokig (kinél hol a tűréshatár) a vibrátor lenne az egyetlen társad meg az erotikus regények, akkor bizony lejjebb menne az az igényszint.


Ahogy a karanténig sem gondolta senki, hogy valaha képes lesz hozzászokni ahhoz, hogy kevesebbet fogyaszt vagy kevesebb pénzből él meg.


Az ember egyik alapvető tulajdonsága az alkalmazkodóképesség. Ne becsüld alá...


És ez fordítva ugyanúgy igaz. Amíg a szüleid garzonlakásának pici szobájában laksz, addig elférsz, ha szűken is.


Miután lesz 200 négyzetméteres családi házad és a gardróbod nagyobb, mint az egykori szobád, utána azt is tele fogod pakolni lomokkal és elképzelni nem tudod, valaha hogyan élhettél abban a "lyukban". Pedig sikerült.


A 30-as 40-es generáció talán még a mobiltelefonok előtti életre is emlékszik... Ma már nem nagyon menne a legtöbbeknek.

2020. jún. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!