Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mióta lett ilyen irrelevánsan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta lett ilyen irrelevánsan nagy elvárása az átlagos, vagy az alatti nőknek is?

Figyelt kérdés

Egy a társadalom szerint csinos, megfelelő adottságokkal rendelkező nőnek értem ha magasak az elvárásai.

Na de egy középkategóriás, vagy az alatti nő mióta tette ilyen magasra a mércét?

Pár hónapja szingli lettem, egy 5 éves kapcsolatból léptem ki, így szabadidőmben és unalmamban elkezdtem böngészni a társkeresőket, hogy lássam mi a felhozatal.

Teljesen meglepődtem mikor erősen átlagos, de sok alsó középkategóriás fiatal 25 körüli nő is olyan elvárásokat ír az adatlapján, hogy az már nevetséges.


Konkrétan ha nem vagy egy pörgős amolyan "közéleti" társasági személy, aki minden hétvégén wellness szállodákban, rendezvényeken tölti az idejét, akkor esélyed sem lehet. Ehhez társul még hogy legyél sportos, legyen olyan kocsid amibe nem ciki beleülni, legyél "érdekes" személyiség. Ja és legyen pénzed mindezt finanszírozni.


Nyilván az ilyeneket egyből átugrom, de akkor is gondolkodóba ejtett hogy mióta szálltak el így az elvárások?


2020. jún. 13. 23:59
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
8%
Dikkmán tezsvírem, de vicces itt a sok képzelt csipkerózsika, miközben libapásztorlányok :D
2020. jún. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:

#47 szerintem inkább te add már lejjebb az igényeidet, és gyere össze egy olyan nővel, akitől gyakorlatilag rosszul vagy, annyira taszít, merthogy tőlünk is ezt kéred.

Ugyanis azt hiszitek mindig, hogy akinek ennyire nem adunk esélyt, az csak az “alfákhoz” képest kevés. Jó érzés ebbe a hitbe ringatni magatokat, mert azt az illúziót adja, hogy ti rendben vagytok. De ti legtöbbször akárkivel összehasonlítva sem vagytok rendben, mert önzőek vagytok, hisztis kisfiúk, és mindig másra mutogattok. Ti véletlenül sem lehettek férfiatlanok, vagy inkompetensek, hanem mi válogatunk túl sokat. Fel kellene nőni...

2020. jún. 18. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!