Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mióta lett ilyen irrelevánsan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta lett ilyen irrelevánsan nagy elvárása az átlagos, vagy az alatti nőknek is?

Figyelt kérdés

Egy a társadalom szerint csinos, megfelelő adottságokkal rendelkező nőnek értem ha magasak az elvárásai.

Na de egy középkategóriás, vagy az alatti nő mióta tette ilyen magasra a mércét?

Pár hónapja szingli lettem, egy 5 éves kapcsolatból léptem ki, így szabadidőmben és unalmamban elkezdtem böngészni a társkeresőket, hogy lássam mi a felhozatal.

Teljesen meglepődtem mikor erősen átlagos, de sok alsó középkategóriás fiatal 25 körüli nő is olyan elvárásokat ír az adatlapján, hogy az már nevetséges.


Konkrétan ha nem vagy egy pörgős amolyan "közéleti" társasági személy, aki minden hétvégén wellness szállodákban, rendezvényeken tölti az idejét, akkor esélyed sem lehet. Ehhez társul még hogy legyél sportos, legyen olyan kocsid amibe nem ciki beleülni, legyél "érdekes" személyiség. Ja és legyen pénzed mindezt finanszírozni.


Nyilván az ilyeneket egyből átugrom, de akkor is gondolkodóba ejtett hogy mióta szálltak el így az elvárások?


2020. jún. 13. 23:59
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
49%

"nem neked írtam, nem tűnt fel? hanem az előzőnek."


De, viszont ettől még szóvá tehetem, hogy úgy beszélsz itt megerőszakolásról, hogy senki nem írt itt ilyet, csak azért, hogy behúzhasd az ultimate kártyát a másik kiütésére.


"ha incel tanokat hangoztat akkor ne lepődjön meg, ha incelként kezelem."


Nincsenek olyanok, hogy incel"tanok". Az incel annyit jelent: nem önként vállalt cölibátus. Ennyi. Nem több, és nem más.


"azt is tudja a barátnőd, hogy szerinted tök jó dolog dehumanizálásnak a nőket megerőszakolni? mert akkor már értem miért van veled. elmebeteg."

+

"bár dehumanizálásnak megfelel."

mégis miért akarnád dehumanizálni a nőket?"


Úh, te nagyon hülye vagy...! Nem szokásom ilyeneket dobálni, de téged most elér ez a megtiszteltetés. Remélem, hogy a két idézett rész nem két külön személyé, legalább ennyi vígaszom legyen.

Dehumanizálás - minthogy bedobni valakire, hogy helyesnek tartja a nőket erőszakolni, holott semmi ilyen nem olvasható itt.


De, mint ebből a példából is kiütközik, te azt olvasol bele a sorokba, amit akarsz, van egy prekoncepciód, és ahhoz építed fel a tartalmat.

Ismered azt a mondást, hogy az ács mindenhol szöget lát?

Ilyen elborult elmével kár vitába szállni, aki ebbe a mondatba is azt olvassa bele, hogy jó megerőszakolással dehumanizálni a nőket.

Nem sértésnek, lehet, hogy itt már tényleg szükség volna szakorvosi munkára.

2020. jún. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 Lachesys ***** válasza:
89%

remek mert most végzek majd az orvosin, majd kezelem magam :)))


ha nem írnál nem egyértelműen, akkor nem lehetne belelátni ilyeneket.

amúgy az egész kérdés az incel tanokat ecseteli. ha nincsenek incel tanok, a kérdést sem tudta volna feltenni a kérdező...

2020. jún. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 Lachesys ***** válasza:
ja jó ezt benéztem, a másik kérdés az ami az incel tanokat ecseteli :D de az a válaszoló akinek a válasz ment, teljesen ahhoz illő véleményt írt.
2020. jún. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
7%

Ezt is, meg azt is, amit én írtam.

Mondhatod, kivágni próbálva magadat, hogy de teljesen ahhoz illő, ez akkor is 2-0.


Ha nem indulatból írnál, nem szaladnál bele a saját pofonjaidba. És nem lenne akkor félreérthető sem, ami teljesen világos megfogalmazás.

2020. jún. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 Lachesys ***** válasza:
amellett még mindig kiállok, hogy nem volt világos, meg nem értem honnan jött a "dehumanizálásnak megfelel". de szerintem hagyjuk :)
2020. jún. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
100%

Miért baj ha átlag "Viki" a szőke herceget várja? Lehetséges megoldások:

- Szerencséje lesz. Kifog és meg is tart egy nálánál színvonalasabb pasit.

- Nem érkezik meg a herceg. Hölgyünk lejjebb adja az igényeit.

- Nem érkezik meg álom pasi. "Viki" nem adja lejjebb, egyedül marad.

Ez egy kívül állónak miért jó vagy miért rossz?

2020. jún. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
49%
#46 Azért, mert a 2. opció gyakorlatilag soha nem fordul elő, pedig Viki boldog lehetne velem, én pedig vele.
2020. jún. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:

46-os: Azért, mert


1. Átlag Viki boldogtalan, de az igényeit nem adja lejjebb vagy keserves lesz és ugyanúgy boldogtalan marad, miközben a problémája egy társadalmi probléma. Nem azért boldogtalan, mert ne lenne neki jó Átlag Béla, hanem azért nem jó neki Átlag Béla, mert számára a jelenlegi társkeresési világ olyan, mint a drogos számára a drog. Aki eljutott már a legkeményebb cuccokig az tud szermentes lenni, de mindig ott lesz benne az érzés, hogy egyszer újra átélné azt, amit a heroin vagy akármi más nyújtott neki. És már sosem lesz olyan, mint a szer előtt.


Eközben a régi korokban az alfa übermacsó plátói ábránd volt a nőknek, így már kislány koruktól elfogadták a sorsukat, hogy ha jobbágynak születtek, akkor választhattak az Átlag Béla, Átlag Józsi meg Átlag Sanyi közül, maximum a lovászfiú, aki még megdugta őket, de a herceg a legritkább esetben.


Most meg minden nő, még az átlagos számára is elérhető, igazából csak ő szab határt annak, hogy hány jó pasival fekszik le.


Tehát ott fog maradni benne a tapasztalat, ami élete végéig elkíséri, hogy egy alfa macsóval volt, így igazából Átlag Béla olyan lesz számára, mint a volt heroinista számára egy pohár sör.


Ellenben ha egy szűz lány csak Átlag Bélával volt életében először és utoljára, annak olyan lesz a "pohár sör" Átlag Béla, mint az asztmás kocka srácnak, aki életében először iszik alkoholt 25 évesen.


2. A kívülállóknak meg azért rossz, mert Átlag Viki egy más életsíkon boldog lehetett volna Átlag Bélával és egymást kiegészítve, egymást erősítve egy csodálatos kapcsolat lehetett volna az övék.


De így mindkettő boldogtalan, Átlag Béla azért, mert magányos, Viki meg azért, mert nem jön a herceg, alább meg nem adja, de ha alább adja, akkor meg azért boldogtalan, amiért az ex heroinista, aki a pohár sört kortyolgatva úgy érzi, hogy sivár és értelmetlen az élete.

2020. jún. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 Lachesys ***** válasza:
71%

nehogy azthidd, hogy régebben az urak nem dugtak meg a cseledlanyokat:D csak nem vettek el. ennyi a különbség. bár ez sem az, mert ma se veszik el....


csak regen meg jól ki is röhögtek volna benneteket amugy, mert akkor meg a régi férfi erényeknek kellett megfelelni, legalább a látszat szintjén. a gyáva, határozatlan, nyüszögős kisfiukat a többi férfi is kivetette maga közül.

2020. jún. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
49%

"amellett még mindig kiállok, hogy nem volt világos, meg nem értem honnan jött a "dehumanizálásnak megfelel". de szerintem hagyjuk :)"


Úgy, kedves 45-ös, hogy bár itt senki nem beszélt a megerőszakolás támogatásáról, így ez súlytalan, üres szólam volt részedről, így ez csak pusztán dehumanizálást akar elérni, más, tényleges értelme nincs.

2020. jún. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!