Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mióta lett ilyen irrelevánsan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta lett ilyen irrelevánsan nagy elvárása az átlagos, vagy az alatti nőknek is?

Figyelt kérdés

Egy a társadalom szerint csinos, megfelelő adottságokkal rendelkező nőnek értem ha magasak az elvárásai.

Na de egy középkategóriás, vagy az alatti nő mióta tette ilyen magasra a mércét?

Pár hónapja szingli lettem, egy 5 éves kapcsolatból léptem ki, így szabadidőmben és unalmamban elkezdtem böngészni a társkeresőket, hogy lássam mi a felhozatal.

Teljesen meglepődtem mikor erősen átlagos, de sok alsó középkategóriás fiatal 25 körüli nő is olyan elvárásokat ír az adatlapján, hogy az már nevetséges.


Konkrétan ha nem vagy egy pörgős amolyan "közéleti" társasági személy, aki minden hétvégén wellness szállodákban, rendezvényeken tölti az idejét, akkor esélyed sem lehet. Ehhez társul még hogy legyél sportos, legyen olyan kocsid amibe nem ciki beleülni, legyél "érdekes" személyiség. Ja és legyen pénzed mindezt finanszírozni.


Nyilván az ilyeneket egyből átugrom, de akkor is gondolkodóba ejtett hogy mióta szálltak el így az elvárások?


2020. jún. 13. 23:59
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
8%

30.


Fordított nemekkel ez a keringős / osztály szépeire ráállás pontosan ugyanígy van. Nálunk is minden csajszinak ugyanaz a kettő srác kellett, kivéve akik máshol ismertek meg valakit. A többiek meg le voltak ejtve. Akkor és ott mondjuk kicsit se érdekelt, mert azok voltak a laza évek, jól elvoltunk a haverokkal és a haver-csajszikkal, tényleg csak baráti szinten.

2020. jún. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 Lachesys ***** válasza:
79%
oké, nyilván mindenkinek tetszik jóképű jóska és bomba betti. de úgy láttam az átlagos lányok tudják, hogy jóképű jóska és bomba betti összetartoznak, meg úgyis egymással fognak táncolni / kavarni, és átlag ágiként nem álmodoztak arról hogy jóska elviszi őket a bálba. a pasik meg mintha valami álomvilágban éltek volna, és ágit észre se vették.
2020. jún. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
49%

32.


Én ezzel nem értek egyet. Mármint vannak olyan nők - és férfiak is - akik nagyon jól tudják ezt amit írsz, de elég sok férfi - és nő - is van akik nem.


Én mindegyikre láttam már példát, nem is egyet-egyet. Még az itteni kérdéseken is elég visszamenni maximum kettő napot, hogy mind a 4 lehetőségre láss 1-1 példát.

2020. jún. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
0%
#29 Tudom nagyon jól, mit jelent nálatok nőknél az "átlagos pasi". Akiket férfiszámba vesztek - tehát a férfiak kb. 5-10%-a -, azok között számít átlagosnak, nem az összes férfi között.
2020. jún. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
8%

Mondjuk senki nem beszélt megerőszakolasról, bár dehumanizálásnak megfelel.


"basszus megnézném azoknak a nőknek a fejét, akik mit sem tudnak a pasijaik belső gondolatairól"


Máséban nem, a magunk nevében tudok írni: ezekről a gondolataimról éppenséggel előbb beszéltem vele részletesen, mint írtam le ide, lévén, nincs olyan, amiben valamelyikünknek félnie kellene a belső világa felfedésétől, biztonságban van a kapcsolatunk bárminek az átbeszélésekor.

2020. jún. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 Lachesys ***** válasza:
95%
nem neked írtam, nem tűnt fel? hanem az előzőnek. ha incel tanokat hangoztat akkor ne lepődjön meg, ha incelként kezelem. és az incel fórumokon ez megy. azt is tudja a barátnőd, hogy szerinted tök jó dolog dehumanizálásnak a nőket megerőszakolni? mert akkor már értem miért van veled. elmebeteg.
2020. jún. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
#37 Még mindig senki nem írt olyat, hogy jó dolog a nőket megerőszakolni.
2020. jún. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 Lachesys ***** válasza:
100%

" bár dehumanizálásnak megfelel."


mégis miért akarnád dehumanizálni a nőket?

2020. jún. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
28%

"nem tudod elképzelni, hogy egy nőnek nagyobb gyötrelem f*s kapcsolatban lenni nem megfelelő férfival, mint egyedül lenni."


Erről beszélgessél el bármelyik anyaotthonban dolgozó szociális munkással vagy NANE aktivistával, de régebb óta szakmabeli rendőrök is tudnának mit mesélni...


Épp az a probléma, ami a 22-es válaszából is látszik. Ha jön a szerelem az sok nőnél rózsaszín köd, annyira, hogy olyankor vannak ilyenek, mint "Hát néha megver meg agresszív, de szeret. A múltkor is mondta. Többször. Meg értezteti is, mert hozott a múltkor is egy szál vörös rózsát meg a szex is jó vele."


A másiknál meg ha sikerül mind a 300 pontnak megfelelnie, akkor kibővíti a listát egy 301. ponttal. Ha még ez sem jön össze, akkor jön a "Háát...nem is tudom... annyira aranyos, meg tényleg, évek óta ismerem és mindig mindenben számíthattam rá és törődő, figyelmes... Igényes is. Szintén diplomás, jó munkahelye van... És végül is nem is csúnya, mert viszonylag magas, jó kiállású, sportos fiatalember... De egyszerűen nem tudom... Csak úgy tudom nézni őt, mintha a bátyám lenne... nem tudok rá úgy nézni, hogy férfi. Nem megy... De biztos találni fog valakit, hiszen tőle csúnyább férfiaknak is akad. Nem tudom mit ronthat el. De biztos ő ront el valamit, HISZEN TŐLE CSÚNYÁBB FÉRFIAKNAK IS AKAD."


Egyszer csinálok majd erről egy életrajzi filmet... Az lesz a címe, hogy "A kémia nélküli ember kalandjai"

2020. jún. 15. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
100%

Azért ne keverjük már össze a szezont a fazonnal. Itt nem a kémiáról van szó, hanem kialakult egy stockholm szindróma, többnyire a bántalmazó ember megtalálja az áldozatát abban a nőben, aki ugyanúgy otthonról hozott minták alapján dönt, mint ő. A bántalmazó és az áldozat egy pár, a nőnek esélye sincs addig kilépni, amíg ezt a problémáját fel nem dolgozza, illetve rendre ilyet fog választani.

Ne keverjük már össze egy egészséges pszichéjű nővel, akit a figyelmeztető jelek azonnal óvatosságra intenek, kijózanítanak és legkésőbb az első pofon után dobbantanak.

Egy egészséges lelkű nő miért nem él bántalmazó kapcsolatban? Mert más mintákat sajátított el. Ennyire egyszerű az egész, és pontosan ezért bonyolult kezelni ezt a problémát.

Megnyugtatlak, hogy nem a kémia miatt hagyják magukat bucira verni a leépült önbizalmű nők. A "szeretem" az ő esetkükben azt jelenti: "megérdemlem, ez jár nekem, ez az élet rendje.Most a helyemen vagyok". És bármennyire is szívszorító, ez addig így is van, amíg ő maga nem akar felállni és kijönni ebből a helyzetből.


Sokszor a félelem és megszokás miatt ragadunk a párunk mellett. Ez nemtől független jelenség. Ezért sok a megcsalás is.


De ha már párválasztásnál tartunk, ostoba az, aki már ez elején sem vonzódik a másikhoz, mégis hozzá megy, hiszen az a kapcsolat eleve rossz, első perctől. lehet, hogy nyugodt, nincsenek veszekedések, hiszen különösebb érdeklődés sincs a két fél között. Egy szánalom tenger az egész.

2020. jún. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!