Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 21 éves fiúként eddig miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves fiúként eddig miért nem volt párkapcsolatom? (Képpel)

Figyelt kérdés

Én egy 21 éves srác vagyok, viszont eddig nem igazán sikerült párkapcsolatot kialakítanom egy lánnyal sem.. Nagyjából 2 éve voltam életemben először randizni egy, számomra attraktív lánnyal, de abból csak egy csók lett, az is csak azért, mert elmondtam a lánynak azt, hogy még nem csókolóztam és szerintem csak jófej akart lenni, aztán ennyi is volt a dolog, nem lett belőle semmi más.


Külsőmről annyit, hogy körülbelül 178 cm magas vagyok, és 60 kg, szóval eléggé vékony alkatom van, és az arcom is eléggé kisfiús. Nem igazán szoktam sportolni, egész egyszerűen nincs olyan sportág, ami lekötne / tetszene. (Képet küldök magamról privátban annak, aki kíváncsi rám és azoktól kérném, hogy írjanak egy őszinte véleményt rólam, mivel kíváncsi vagyok random emberek véleményére)


A személyiségemmel viszont érzem, hogy vannak problémák. Általános iskolában és középiskolában is rendszeresen részesültem verbális megaláztatásokban, ezek miatt pedig zárkózott lettem, sokkal nehezebben tudok megnyílni mások felé, és a barátkozás is sokkal nehezebben megy, emiatt az egyetemen nincsen sok ismerősöm, ebből pedig következik az, hogy nem szoktam eljárni sehová, így az egész ismerkedés rész szerintem már itt elhalt.


Az emberekről - a korábbi tapasztalataim miatt - pedig alapból van egy negatív előítéletem, ami alapján az emberek 90% csak ki akarja használni a másikat, legyen szó érzelmi ("Lelki szennyesláda:" Volt pár lány, aki kiöntötte nekem a bánatát, aztán összejött egy olyan sráccal, aki nagyon hasonló volt az exéhez, aztán teljesen ignorált) vagy ismeretségi / anyagi kihasználásról. (Egy kisvárosban lakom, itt a helyi gazdag vállalkozók csemetéivel szinte majdnem minden helyi "menő arc" barátkozik, együtt buliznak, gondolom azért, hátha ők is feljebb tudnak lépni a képzeletbeli népszerűségi ranglétrán..)


Hülyének nem tartom magam, mert jelenleg egyetemen tanulok, egy viszonylag nehezebb szakon, és egész jól megy a dolog, most leszek harmadéves következő félévben, és eléggé széles körű érdeklődési körrel rendelkezem: ami a leginkább érdekel, az a politika, történelem, sci-fi dolgok, (sorozatok, filmek, könyvek) természettudományok, informatika stb.



2020. jún. 14. 14:30
 1/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok gerontofil, úgyhogy köszönöm, de nem.. :D
2020. jún. 14. 14:34
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

A közös érdeklődési kör összehozza az embereket.

Szorongsz, be is beszélsz magadnak egy csomó "hátrányos" tulajdonságot,

ami egyáltalán nem biztos, hogy úgy van.

A gátlásos ember falakat von maga köré, s nem veszi észre azokat, akik meg akarnák közelíteni.

A mozgás, futás, egyéb tréning nem ártana, mert erősíti a lelket,

önbizalmat ad.

Sokirányú érdeklődésű, értelmes embernek tűnsz.

Nem keseregni, begubózni kell, hanem nyitni.

2020. jún. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%

3-as vagyok.

Ne sorold be az embereket klf. kategóriákba.

A valóság egészen más.

Rázd le az előítéleteidet, és beszélgess minél több emberrel.

Nem hiszem, hogy a csoporttársaid között, vagy az évfolyamon

nincs olyan, akivel a szakmán keresztül kiindulva, kitérve más témákra is, ne tudnál hosszabb társalgást folytatni.

Lazíts.

Ne a neten éld az életedet, hanem a valóságban.

2020. jún. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

A külsőddel ne foglalkozz ( illetve nyilván legyél ápolt meg minden:D , DE !)

Amenyirre én észrevettem lányokat egyáltalán nem érdekli , hogy nézel ki , szó szerint lesz*rják.

Két olyan haverom is van akik hát külső szemmel nem Don Juan-ok...

Az egyik kicsi , kopasz , vékony..Viszont!! Olyan beszélőkéje van , hogy szó szerint ledumálja az összes lányról a bugyit. Emellé rendkívűl jól használja közösségi médiát és csomó " menő" képet rak fel mindig.

Olyan történeteket mesél, hogy énis lesek .. és tudom , hogy nem kamuzik mert szokott scrennshotok küldeni , amin látom hogy kicsiben ott vannak a beszélgetések lányokkal:D

Azóta én mindig nevetek az olyan embereken akik azt mondják , hogy rondák és ezért nincs csajuk...

A belsőddel foglalkozz! Többi nem számít!

2020. jún. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
tudsz kuldeni kepet privatban?
2020. jún. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Semmi baj nincs veled az eloiteleteiden kivul, legalabbis ezek alapjan.

Valojaban az embereknek csak egy kisebb szazaleka akarja tudatosan kihasznalni a masikat, a tobbseg egyaltalan nem. A lany, aki panaszkodott neked, valoszinuleg ugy gondolta, hogy te egy jo hallgato vagy, de nem vonzodott hozzad szexualisan, ez van, ez nem az o hibaja es nem is a tied, nem kihasznalni akart, csak egy kis megnyugtatasra vagyott. Ha ertelmes ember vagy, akivel meg lehet ilyen dolgokat is beszelni, az valakinek pozitivum lesz, csak nyilvan nem annak, aki meg azon a szinten van, hogy a helyi menocsavokhoz vonzodik, es azt hiszi, majd miatta megvaltoznak. Az ilyen kesobb se fog hozzad vonzodni, de elobb-utobb jo esetben talal egy olyan “menocsavot”, aki nem egy tusko, mert ilyen is van.

Te meg ismerkedj es baratkozz az emberekkel, a felnottek sok esetben ugyanolyanok, mint az iskolas gyerekek, de felnottkent sokkal konnyebb kitorni a luzer, banthato nyomi szerepbol, mint gyerekkent. Csak oda kell menni emberekhez es elkezdeni termeszetesnek venni, hogy te is beszelsz veluk, a tarsasaguk resze vagy, mar csak illembol se fognak elkuldeni az anyukadba, a bunko gyerekekkel ellentetben, aztan ha egyebkent jo fej vagy, akkor azt eszre fogjak venni es megvaltozik a velemenyuk. Hidd el, en is annyi ilyen “nyomit” leirtam mar munkahelyeken elso benyomasok alapjan, aztan ahogy jobban megismertem oket, nehanyukrol mindig kiderul, hogy amugy tok jo arcok :D

2020. jún. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
0%

Pedig egy joo milf elsore tokeletes valasztas lenne.. az ocsem olyat oda vag beszarsz... 16evesen osszeakadtam egy milffel (hivatasos kuzdosportolo vagyok es neki a kulso volt a lenyeg)

Tole tanultam eleg sok dolgot amit ma is kamatoztatok szex teren eleg rendesen.

Es mivel baratsagextrakkalra epult a dolog ezert soka beszelgettunk is ami sokat szamitott akkor es tple tudtam meg azt h mi kell MINDEN nonek.(99%) Nem a kulso a lenyeg (az se mellekes) hanem ahogy elottem is irtak: H hogy bansz a szavakkal.

Egy kis pszichologia meg kommunikacio es megvan a csaj.

2020. jún. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én kaphatok képet? :D
2020. jún. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!