Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők. Milyen pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők. Milyen pasinak mondanátok azt, hogy adja fel a társkeresést?

Figyelt kérdés

2020. jún. 14. 21:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
33%
Mindenkinek, aki nem egy 185+ magas, kigyúrt, gazdag adonisz. :)
2020. jún. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
94%
Egyszer javasoltam valakinek, hogy tartson szünetet. Olyannyira rápörgött, hogy már bárki jó lett volna neki, csak legyen már valaki. Így mindenkit, aki csak szóba ált vele, idealizált, már-már azt hitte, hogy na akkor ő lesz az igazi. De tényleg mindenkire, aki csak kedves volt vele. Persze az óta is ugyan ezt csinálja.
2020. jún. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
68%

#10: "Hiába mos fogat hiába fürdik,hiába tiszta a körme"


Bakker, ugye, még véletlenül sem arra akarsz burkoltan utalni, hogy ez egy hatalmas, különleges erőfeszítés, és olyat, aki ezeknek az alapvető higiéniai normáknak megfelel, azt extra módon meg kell becsülni? Mint régen falun az öregasszonyok szerint azokat a férjeket, akik nem kocsmáztak és nem verték a zasszonyt?


"Mit tegyen ha például kopaszodik"


Legalább végignézted az összes lehetőséget, amellyel ezt a problémát meg lehetne oldani? Egyébként Friderikusz is kopaszodott eredetileg. Megoldotta.


Ja, és mi az a szerencsétlen fejforma?

Patrick Stewartról hallottál már?


[link]


18 évesen kezdett kopaszodni. 47 éves koráig nem volt híres, csak egy karakterszínész (Shakespeare-színész) a sok közül. És addig sem volt problémája a nőkkel. Sőt, ötvenvalahány évesen valamelyik prominens amerikai magazin a világ 50 legszexisebb embere közé sorolta.


A csúnya pedig az esetek nagy többségében (kivéve a tényleg extrémen csúnya embereket) szubjektív kategória. Én javasoltam már nem egy pasasnak itt, hogy próbáljon női szemmel nézni magára, felfedezni, hogy egy nő mitől tarthatná esetleg szexisnek, mire azzal vágott vissza, hogy ő erre nem hajlandó, mert ő nem b*zi. Ennyit erről.

2020. jún. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
23%

"Bakker, ugye, még véletlenül sem arra akarsz burkoltan utalni, hogy ez egy hatalmas, különleges erőfeszítés, és olyat, aki ezeknek az alapvető higiéniai normáknak megfelel, azt extra módon meg kell becsülni? Mint régen falun az öregasszonyok szerint azokat a férjeket, akik nem kocsmáztak és nem verték a zasszonyt?"


A régi öregasszonyok nagyon bölcsek voltak. Ők a SAJÁT KÖRNYEZETÜKHÖZ viszonyítottak mindig, hiszen ABBAN ÉLTEK.


A mai fiatalok meg felfelé néznek (Nyugat, Amerika, Hollywood), de lefelé nem. Nem a harmadik világra gondolok, mert az gyakori vesszőparipa, hanem akár csak országon belül vidéken, kicsit keletebbre és ilyesmi...


A másik... Ahogy ti jöttök azzal, hogy "rengeteg csúnya pasit látok szép nővel és boldogok" ugyanúgy mi is visszafordíthatjuk a tükröt, hogy "mi meg rengeteg koszos körmű, a villamoson 2 üléssel arrébbról is bűzlő embernek van szintén szép barátnője, meg kocsmák környékén is 40-es, 50-es fószereken is időnként csüngenek elég szép lányok, akik két féldeci között kapnak egy csókot, de csak mert olyan aranyosan bújnak a pasihoz, aki 30 másodperc múlva már meg akarja őt verni.


De szeretném az álláspontodat meghallgatni, hogy ilyen embereken mit tartanak szexinek a nők, női szemmel.


És egyúttal arra is válaszolhatsz, hogy 18 és 30 éves korom között volt izmos testem is, volt mikor sapkával eltakartam a nem létező hajam, így tizenéves tinilányok a korosztályuknak gondoltak és azóta töretlenül haladok előre az élet minden területén és mégis semmi változást nem vettem észre, maximum negatív irányba (vagyis, hogy a jelenlegi szintem pont jó lenne, ha 10 vagy akár csak 5 évvel fiatalabb lennék).


Mintha tényleg egy örökös mókuskerékben lennék, miközben látom az előbb felsorolt egyedeket is igazán jó nőkkel.

2020. jún. 15. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Kornikus00 ***** válasza:
13 nem tdod értelmezni mit írtam? mindenre tudsz magyarázatot adni, csak hogy igazad legyen. De már késővan és csak egyet írokv Amire válaszolnék a hajbeültetés a gazdagoknak való, de aki gazdak az nem ír ki ide semmit hanem cselekedik.
2020. jún. 15. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
76%
Én csak annak, akivel össze akarok jönni. Örökre. :))))
2020. jún. 15. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Ismerek olyat, aki extra kövér, kopasz, hiányos a foga, pénze sincs sok, mégis van egy tök normális felesége, két gyereke. A kancsal, nem adonisz 50-es szomszédom is becsajozott, össze is költöztek. Szerintem ha körbenéztek utcán, boltban, nem csak a szép emberek mennek párral vagy valahonnét csak összeszedett gyerekkel.

Viszont ismerek olyat, aki biztos minden ujjára kaphatna valakit, de már nincs kedve hozzá, mert egyszer átverték és macerásnak tartja, hogy bármihez igazodjon. És olyat is, aki azért van egyedül, mert több évtizede sirat valakit, akinek nemet mondott. És olyat is, akinek sok nője volt, pénze is van dögivel, mégis párhavonta dobbantanak mellőle, és nekem sír 20 éve minden karácsonykor, hogy magányos. Az élet nem fekete-fehér és nincs rá tuti recept vagy garancia. Ráadásul akinek van párja sem él onnantól boldogan, amíg meg nem hal.

2020. jún. 15. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Senkinek nem mondanám aki egyedül él, és társra vágyik. Az már más kérdés,hogy van akinek inkább az élőben ismerkedést javasolnám, van akinek a netes társkereresőt /csak annak akinek nincs lehetősége személyes ismerkedésre/.
2020. jún. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!