Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A párkapcsolat valójában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párkapcsolat valójában természetbeni prostitúció a férfi részéről?

Figyelt kérdés

A jó pasik egyből kapnak szexet a nőktől, nem kell érte semmit tenniük. Sem anyagi, sem erkölcsi, sem semmilyen értelemben. Megszülettek, jól néznek ki, azt visznek haza, akit akarnak azok közül a nők közül, akik csüngenek rajtuk vagy akik Tinderen jobbra húzták őket.


Eközben van a többi férfi, akiknek udvarolniuk kell a nőknek, bizonyítaniuk, hogy ők méltóak a nő kegyeit elnyerni, teljesíteni a nő elváráslistáját és ha szerencséjük van, akkor a nő hajlandó velük a párkapcsolaton belül lefeküdni. De ezért a férfi súlyos árat fizet.


A szimbiózis pedig azért stabil, mert mindkét fél patthelyzetben van. A nőnek nehéz olyan párkapcsolatot találni, aki megfelel az elváráslistájának, így legtöbbször a külső vonzalmat fogja leadni, mint szempontot, főleg, hogy ha családalapítást is tervez, akkor a stabil egzisztencia, elköteleződési hajlandóság többet nyom a latba, mint a külső vonzalom.


A férfi pedig racionálisan mérlegel, a prostituált drágább lenne és tőle még összebújást meg csókokat sem kapna, ráadásul még ha zsémbeskedik időnként az asszony mégis ketten vannak egy háztartásra, így kényelmesebb a főzés, takarítás meg az összes többi még ha együtt csinálják is. Ráadásul az asszony még egy kis "trónörököst" is tud neki szülni, így egyrészt a szülők is befogják és végre unokázhatnak. Még ha a férfinak a gatyája is rámegy a gyerekvállalásra.


Továbbá mindkét fél részéről ott van a megszokás, a komfortzónát nem szívesen rúgják fel, ha már megszokták egymást.



2020. jún. 16. 11:55
1 2 3 4
 11/37 Lachesys ***** válasza:
100%
senki nem tart pisztolyt egy ferfi fejéhez sem h legyen gyereke. ez a legnagyobb hulyeseg. Ha másképp nem tid not szerezni, csak ha ilyeneket teljesít.... nos szopás. csúnyák mindig voltak és lesznek, ez van.
2020. jún. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%

Öööö...🤔...

Szerinted az a kapcsolat lényege, hogy neked van ingyen bejárónő meg ingyen pina, a nő meg tud a nyakadra elleni.

Orvos látott?

2020. jún. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
82%

Egy igazi lelkinyomorék írása, nem való neked semmilyen kapcsolat, ne erőltesd.


Summázzuk:

Azért akarsz gyereket, hogy a szülők befogják


Azért akarsz házasságot/kapcsolatot mert olcsóbb, mint a prosti


Plusz mert kényelmesebb rendet rakni, főzni két emberre.

2020. jún. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerelemről hallottál már rebesgetni, kérdező? Az nem csak a holdfényes lányregények kitalációja, ám! Vagy szerinted te úgy jöttél világra, hogy apud sajnálta a pénzt prostira, anyud meg ha ló nincs, jó a szamár is, odatartotta neki?
2020. jún. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
100%
Lényegében a kérdező még sosem szeretett igazából senkit. 7 kapcsolatból 7 kuka, micsoda eredmény... Így nem csodálom, hogy el sem tudja képzelni, hogy két embert ez tart össze. Csak is azok a fránya érdekeltségeken alapuló megalkuvások, és a beletörődés, hogy ez jutott...
2020. jún. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:

"Ez te vagy. Különbözőek vagyunk különböző igényekkel és elvárásokkal. Van, aki kollégiumban is szeret lakni, én lakótársat sem tudnék elviselni magam körül. Még egy háziállatot sem. Egy szobanövényről sem lennék hajlandó gondoskodni és nem azért, mert ne lennék igényes a környezetemre, épp ellenkezőleg. A praktikus dolgok, minimalizmus és letisztultság híve vagyok."


Ezzel így nincs is semmi probléma. De, ha azt írod a hozzászólásodban, hogy mások vagyunk, akkor a kérdésedben miért azt írod, hogy a "férfiak"?

2020. jún. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:

#14: "Vagy szerinted te úgy jöttél világra, hogy apud sajnálta a pénzt prostira, anyud meg ha ló nincs, jó a szamár is, odatartotta neki?"


Ha már így kérdezed, apám menekült az anyjától, aki rosszabb volt, mint Howard Wolowitz anyja, anyám meg igazából a mai napig nem tudja megindokolni... "Nem is tudom, nem szerettem őt sosem szerelemmel, két nagy szerelmem volt életem során... apád olyan... olyan jó ember volt, olyan kedves, megnevettetett meg minden... de végül egyre inkább nem adta haza a pénzt meg elpofátlanodott, inkább túlórázott meg másodállást vállalt, minthogy nekem segítsen, pedig mostam, főztem, takarítottam (valójában traccspartit tartott a barátnőivel)...


De akárkit ismerek, ennél maximum rosszabbakat láttam, itt legalább családon belüli erőszak (fizikális) nem volt meg olyan extrém esetek sem, mikor a testneveléstanárunkat a felesége végigkergette a sportpályán a Suzukival, el akarta őt ütni, de a kocsi ment tropára.


Őszintén szólva sokkal kiegyensúlyozottabb lettem volna, ha nem családban növök fel.


#15: Inkább, minthogy behódoljak és alárendelődjek. Az egyenrangú kapcsolat csak szavak szintjén létezik, amikor megtapasztalják, hogy a pénzért és sikerért meg kell dolgozni keményen meg a gyerekvállalásban ne csak azt lássuk, hogy CSOK meg GYES meg majd milyen cukin gügyög, hanem az élethosszig tartó felelősséget is, akkor hamar rájönnek, hogy nem ezt a lovat akarták és inkább keresnek egy talpnyaló, szívesen alárendelődő férfit - akikből nincs hiány.

2020. jún. 17. 00:24
 18/37 anonim ***** válasza:
Sokat elmond rólad, hogy ami nem kényelmes, arra nem is válaszolsz. Igazából valószínűleg még te magad is érzed, hogy hiába próbálsz másokat győzködni, belül tudod, hogy valami nem okés azzal, amit mondasz.
2020. jún. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
Ja, ertjuk, te szar peldat lattal otthon meg meg 1-2-t. Ennyi. Pszichologus talan tud segiteni. Az en kornyezetemben egyaltalan nem voltak peldak ilyesmire, a legtobb ismerosom normalis csaladban nott fel, anno mikor osztalytarsaknal bandaztunk, mindig mindenki szulei tok normalisak voltak es egymassal is szeretettel viselkedtek. Persze akadtak elvalt szulok, most felnottkent is latok neha szakitasokat a tarsasagban, de semmi extra.
2020. jún. 17. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:

"Az en kornyezetemben egyaltalan nem voltak peldak ilyesmire, a legtobb ismerosom normalis csaladban nott fel"


Na pont ez az aggasztó, hogy nekem is nagyon sok gyerekkori barátom hasonló véleménnyel van és viszi tovább a rossz családi mintákat úgy, hogy el sem hajlandó ismerni, bele sem mer gondolni.


A múlt távlatából számukra megszépültek ezek a dolgok, ők is ezt mondogatják, hogy igen, volt ez meg az "de nem tudhatod mi volt ott"...


Tudod a struccpolitika sok mindenre jó: [link]

2020. jún. 17. 10:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!