Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A párkapcsolat valójában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párkapcsolat valójában természetbeni prostitúció a férfi részéről?

Figyelt kérdés

A jó pasik egyből kapnak szexet a nőktől, nem kell érte semmit tenniük. Sem anyagi, sem erkölcsi, sem semmilyen értelemben. Megszülettek, jól néznek ki, azt visznek haza, akit akarnak azok közül a nők közül, akik csüngenek rajtuk vagy akik Tinderen jobbra húzták őket.


Eközben van a többi férfi, akiknek udvarolniuk kell a nőknek, bizonyítaniuk, hogy ők méltóak a nő kegyeit elnyerni, teljesíteni a nő elváráslistáját és ha szerencséjük van, akkor a nő hajlandó velük a párkapcsolaton belül lefeküdni. De ezért a férfi súlyos árat fizet.


A szimbiózis pedig azért stabil, mert mindkét fél patthelyzetben van. A nőnek nehéz olyan párkapcsolatot találni, aki megfelel az elváráslistájának, így legtöbbször a külső vonzalmat fogja leadni, mint szempontot, főleg, hogy ha családalapítást is tervez, akkor a stabil egzisztencia, elköteleződési hajlandóság többet nyom a latba, mint a külső vonzalom.


A férfi pedig racionálisan mérlegel, a prostituált drágább lenne és tőle még összebújást meg csókokat sem kapna, ráadásul még ha zsémbeskedik időnként az asszony mégis ketten vannak egy háztartásra, így kényelmesebb a főzés, takarítás meg az összes többi még ha együtt csinálják is. Ráadásul az asszony még egy kis "trónörököst" is tud neki szülni, így egyrészt a szülők is befogják és végre unokázhatnak. Még ha a férfinak a gatyája is rámegy a gyerekvállalásra.


Továbbá mindkét fél részéről ott van a megszokás, a komfortzónát nem szívesen rúgják fel, ha már megszokták egymást.



2020. jún. 16. 11:55
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%

"Bármikor ki tudnék építeni egy "normális" kapcsolatot, csak pénzt és színészkedési erőfeszítést kéne áldoznom rá."

Nem veszed észre, hogy saját magadnak mondasz ellent? Mi nem "normális", hanem normális kapcsolatról beszélünk. Idézőjel nélkül.

Képtelen vagy kiépíteni egy normális kapcsolatot és láthatóan ez még téged is zavar.


"Kezded kapiskálni a lényeget. Ahelyett, hogy két ember megtalálná azt, aki számára szexuálisan vonzó, helyette bele akarja erőltetni magát olyan kapcsolatokba, ahol a mindkét fél megfelel egy hosszú lista legtöbb elemének és csodálkozik, ha hosszútávon nem lesz boldog és felszínre tör a frusztráció."

Nem. A lényeget rajtad kívül már mindenki érti. Mivel te képtelen vagy normális kapcsolatot kiépíteni, ezért kiépítettél saját magadban néhány magyarázatot és kifogást, amit próbálsz ráhúzni a környezetedben lévő kapcsolatokra.

Vannak rossz kapcsolatok? Persze, hogy ne lennének. Egyikünk sem mondta, hogy nincsenek. Oké, ha te emiatt nem akarsz kapcsolatot, mert félsz, hogy csak ilyet tudsz összehozni, de ettől még nem lesz minden kapcsolat rossz. Vannak rossz üzletpolitikák is? Persze, szóval ne üzletelj. Vannak rossz munkák? Persze, szóval ne dolgozz. Vannak rossz kaják? Persze, szóval ne egyél.

A jó kapcsolatokban a 2 ember szexuálisan vonzó egymásnak és semmibe sem erőltetik a másikat.

2020. jún. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:

"Vannak rossz üzletpolitikák is? Persze, szóval ne üzletelj. Vannak rossz munkák? Persze, szóval ne dolgozz. Vannak rossz kaják? Persze, szóval ne egyél."


A rossz üzletpolitikát megpróbálom elkerülni, ha mégse sikerül, akkor a legkisebb veszteséggel kisétálni belőle. Ha valaki az üzleti életben átver, az ne akarja megismerni a sötét oldalamat. A párkapcsolatomban nem szeretném még a lehetőségét sem annak, hogy elő kelljen villantanom ezt az oldalamat.


A rossz munkákat szintén elkerülöm, illetve ha van egy jobb, akkor váltok rá.


"A jó kapcsolatokban a 2 ember szexuálisan vonzó egymásnak és semmibe sem erőltetik a másikat."


Pontosan erről beszélek én is. Nem kell olyan dolgokat erőltetni, ami csak az egyik fél érdeke, a másik pedig nem kap cserébe semmit. Ahol pedig a szexualitás is alkudozás tárgya az a rossz üzlet kategóriájába esik.


Ha megvehetem az ütött-kopott telefont 120 ezerért és a zsír újat 60-ért attól, aki megszorult és 30-ért a hamisítványt vagy a lopottat, amit majd letiltanak, akkor mérlegelek és nem a legolcsóbbat választom, mert hosszútávon bukó, viszont nem is a túlárazottat, de sajnos a középsőt hívják alkalmi vételnek és abból van a legkevesebb és arra égnek a legjobban a vonalak.


Párkapcsolatban is így vagyok. Ha egy nő feltétellistát szab és olyan kijelentéseket tesz már az ismerkedési fáziskor, hogy "nem csak szexből áll a világ, előbb ismerjük meg egymást", az számomra rossz ómen. Ha meg erőlteti a gyerek témát, közös kasszát és bármi olyat, ami csorbítja a függetlenségemet, akkor szintén mérlegelek, hogy meg akarom-e ezt az árat fizetni.

Ha valaki imádja a szexet, de nem megcsalós típus, arra van a legnagyobb igény férfiak körében, így ilyen nőt a legnehezebb találni és ezt tudják is nagyon jól a nők, ezért van aki túlárazza magát feltétellistával.


Aki nem érti meg, hogy a szex kölcsönös örömszerzés, két emberről szól, azzal a nővel nekem nincs miről beszélnem. Akkor sem, ha milliárdos nő, akkor sem, ha topmodell külsejű és minden férfi irigyelne miatta.


A "normális" meg egy definiálhatatlan fogalom. Ti jöttök mindig ezzel. Lehet normálisnak mondani a szélsőértékek nélküli középtartományt, ennél fogva paradox módon pont nem az a normális, amire ti gondoltok, hiszen nem is az, amit én szeretnék (én sosem mondtam a sajátomra, hogy az lenne), de nem is az abszolút hűség és "rá se nézek a másikra"), hanem a kettő között a botladozó, hibákkal teli kapcsolatok, válások, szakítások, kibékülések, exek, stb.


Akár milyen fogalmat aggattok rá én ebből tudatosan nem kérek.

2020. jún. 19. 12:26
 33/37 Lachesys ***** válasza:
100%
jo, ne kérj. senki nem erolteti rad azzal ellentetben hogy te mindannyiunkra ra akarod huzni az igazad. es nokent nem fogok minden jöttmenttel osszefekudni, megint magadnak mondasz ellent. "huseges tipus"=nem fog ismerkedés nélkül random agyba bújni emberekkel ha " ha elobb ismerjük meg egymást mielott szexelnenk" rossz omen.te magad se tudod mit gondolsz:D keress olyan not aki nem akar gyereket es családot. a legtöbb nő akar, ezért "eroltetik" a közös kasszát es hasonlókat. nem erőltetik, ők ezt szeretnék egy kapcsolattól, te meg nem. erőltetés akkor lesz ha te annak ellenére ismerkedsz ilyen nokkel hogy tudod nem ugyanarra vagytok. szóval semmilyen erőltetésről nincs szó, egyszerűen nem egymast keresitek....
2020. jún. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:

Még mindig nem tudom hol akarom bárkire ráhúzni az igazamat. Csak a véleményemet írtam le.


Ellentmondás pedig csak a te fejedben létezik. Én nem a múltját nézem egy nőnek, hogy hány férfival feküdt le vagy rosszlány volt-e, hanem azt, hogy KAPCSOLATBAN tud-e hűséges lenni. Érted?


Én ezerszer többre becsülök egy olyan ex-prostit vagy "ex-ribit", aki a múltja ellenére és mesterséges kötelékek (házasság, gyerek, közös lakás, stb.) csak a szex miatt marad velem és nem erkölcsi megfontolásból meg kamu hülyeségek miatt nem csal meg, hanem azért, mert

1. Kielégítem maximálisan.

2. Tisztel emberileg annyira, hogy ha mégis megteszi, akkor bevallja, nem sunnyog.


Mint az ilyen "nem olyan lány vagyok" "3 komoly kapcsolatom volt" "sosem volt alkalmim" konzervatív vagy szimplán hazudós lányokat.


És nem, továbbra sem ítélem el őket, nem utálom őket, csak nem őket keresem.

2020. jún. 19. 12:56
 35/37 Lachesys ***** válasza:
jo, hat sok sikert hogy találj egy not aki kb bárkivel levelezik de kapcsolatban huseges, es sosem akar hazassagot meg gyereket:D na en leptem
2020. jún. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 Lachesys ***** válasza:
lefekszik
2020. jún. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Nem kell irigykedned, a helyes pasik is állandóan szerelmi bánattól szenvednek (sokan). Mert hiába akar velük összejönni 310 nő, ha akibe szerelmesek, nem lehet az övék. Azért az emberek nagy része nem beszintezés alapján szerelmes, hanem inkább agybaj alapján, és emiatt a jó pasik is lehetnek szerencsések és szerencsétlenek is, attól függően viszonzott lesz e a szerelmük.
2020. júl. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!