Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy átlagon aluli nő hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagon aluli nő hogyan szedhet fel egy nagyon csinos és gazdag pasit?

Figyelt kérdés

Gondolom nálam legalább 3x szebb nőkkel van lehetősége ismerkedni. Bele sem kezdjek és ez csak a fantáziám szüleménye egy plátói szerelem? :(


N/26



2020. jún. 18. 08:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
55%
1-es. És azt is szokták mondogatni, hogy nekik a pénz nem számít (lásd “teremőr a barátom nekem pedig három diplomám van”.)
2020. jún. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Lachesys ***** válasza:
100%

pont erről beszélek. ne menjünk már le az incel szintre! én is tudom hogy provokáció. és pont nem gebét írtam, hanem olyat aki kondizik, jól étkezik = jó fenék, tónusosan izmos test. nem biztos, hogy a kérdező nem vékony, de ráadásul átlagon aluli van a kérdésben, nem átlagos.... én csak azt mondom, hogy ne adjuk meg az idióta inceleknek azt hogy "jahh hát igen ilyenek a nők, ha a ronda férfi akar szép nőt az nem oké, de a rondának jár az adonisz". nem. nem jár.


kivételek mindkét esetben vannak persze, de az átlagos tendencia azt mutatja, hogy brad pitt angelina joliekkal szűri össze a levet, nem amy schumerrel...

2020. jún. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
34%
Én nem is állítottam, hogy jár neki, sőt. Én mindenkinek azt szoktam mondani, nemtől függetlenül, hogy vágyjon akire akar, ha összejön, akkor nem volt túlzás, ha nem jön össze az volt és kész. Csak vicces a kettős mérce meg a lepontozás. Meg az általánosítás. Kiír egy darab nő(?) egy kérdést, és máris jönnek azzal, hogy milyen hazugok a nők, mert itt is azt mondják, hogy nem a külső számít. Egy csomó nőnek valóban nem, de a gyikes pasikák továbbra is általánosítanak, gyűlölködnek, lepontoznak. Azt csinálják amivel a nőket vádolják. Annyira szánalmas.
2020. jún. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
20%
13# Ezért járunk az oldalra, mi mást lehet itt még csinálni?😮
2020. jún. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
68%
Ugyan már, én olyan csúnya nőket látok top férfiakkal, hogy leesik az állam :D De biztos vagyok benne, hogy azok a lányok nem itt sírnak, mert annyira elragadó személyiségük van, hogy még válogathatnak is :D Nem egy ilyet ismerek. Talán próbáld meg em azt gondolni, hogy vannak szebbek, jobbak, mert egy egészséges önbizalommal rendelkező nő ezt tudja, de nem fél a kihívásoktól ;)
2020. jún. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
71%

Na látjátok, ezért nincs semmi esélye sem egy normális, 25 fölötti férfinak. Mindenkinek a "nagyon csinos és gazdag pasi" kell. Ráadásul itt a válaszadók is megegyeznek abban, hogy ez így igaz, így van a rendjén, és nincs ezzel semmi baj.

Legyen így, de akkor este pedig ne az ellenkezőjét álítsátok.

2020. jún. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
38%
Hol egyeztünk meg ebben? Engem pl taszítanak az ilyen szépfiúk. Csak azt írtam, mindenki olyat keressen aki tetszik neki.
2020. jún. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
15-ös vagyok, most ki pontozott le? A kérdező, akinek nincs önbizalma, vagy egy picsogó kisfiú, aki nem bírja elfogadni, hogy sokkal vonzóbb a nők számára, ha valaki jól néz ki, és van egzisztenciája? :D De megsúgom, ez fordítva is igaz ;)
2020. jún. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy sikerülhet az, hogy egy ilyen férfinek megtetsszél, mondjuk ha bájos, kedves vagy hozzá, elcsavarhatod a fejét. Ennek ellenére ezt én mégsem tanácsolom, a saját érdekedben. Az ilyen férfiak ugyanis nagyon is tudatában vannak a saját vonzerejüknek, s így jelentős az esélye, hogy pár év után egy ilyen férfi rádun és lecserél valaki másra, nem is szólva arról, hogy bármikor behálózhatja egy másik nő magának. Ilyen férfival együtt élni olyan, mint Démoklész kardja alá önként beállni. Jó eséllyel nem lenne biztoságérzeted mellette. Persze ha neked fontosabb, hogy pár évet egy ilyen férfival tölts, mint hogy biztonságban érezd magad, véglegesen révbe érj a párválasztásban, akkor nyugodtan próbálkozz.
2020. jún. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!