Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy ilyen kapcsolatrol?

Figyelt kérdés
35 eves ferfi vagyok. Multinal dolgozom penzugyi teruleten. Sajat belvarosi lakassal ami hitelmentes. Egy nagy biztonsagerzetet ado allampapir es egyeb befektetesekkel. Viszont meg 1 baratnom volt csak az eletemben. Husi vagyok ez teny de nem kover. Nem igazan sikerul az irodahazban vagy a kollegaknal a kozeledes. Ellenben pl sokszor bagyon jol kijovok es elhulyulok elbeszelgetek roma lanyokkal akik mondjuk a menzan dolgoznak vagy a fornettisnel. Ti osyzejonnetek egy total mas hatteru emberrel nint az en esetem. Ami zavarna hogy megjelennenek a rokonok akiknek segitseg kene es fedel a fejuk fole.. mert mar nagyon unok egyedul lenni

2020. ápr. 27. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt tanácsolom, hogy a magad társadalmi osztályából keress párt magadnak.
2020. ápr. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

"Husi vagyok ez teny de nem kover. " ezt sokszor olvastuk már itt, aztán leirta az illető a súlyát, masságát és kiderült hogy eléggé el van hizva, csak tagadásban van.

inkább mi lenne ha sporotlnál? jobban néznél ki, több önbizalmad lenne, tovább is élnél egészségesen....

2020. ápr. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hat igen 1 es. De valahogy mindig az jon ki, hogy ha tarsasagban vagyok vagy munkahely... es kinezek valakit jol elbeszelgetunk ( eleg szeles latokorom van nyilvan a sok okvasas vegett) es utanna meg sem. Mikor egy no ismerosom ajanl valamelyik baratnojenek utanna megkerdem az ismerost, hogy miert nem valaszol xy. A valasz szinte mindig hogy hihetetlen jot beyzelgettek meg minden de nincs kemia.

Sportolni szoktam de oszinte lezek 8 tol 6 ig bent vagyok sokszor utanna mar hulla vagyok es mivel egyedul elek igy hetvegente ram jut minden bevasarlas mosas fozes...

2020. ápr. 27. 17:55
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor is próbáld meg a Te csoportban tartani a "kiszemelést", hidd el mikor nem számítasz rá eljön az a nő, aki nem így vélekedik majd .
2020. ápr. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj,de én 2 gyerek,egy nagy ház,tanulás és 8 óra munka mellett tudok mozogni,a többi kifogás. Persze lehet csak este,de itt kérdés hogy akarod- e? Valószínűleg vonzóbb volnál.Persze a legfontosabb a belső,de sajna az van,hogy elötte vizuálisan is felméri az ember a másikat. Biztos van kivétel,de azt gondolom ez talán legtöbbször így működik.
2020. ápr. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Hat bocsi de a 8tól 6ig meló nem kifogás.

Egyrészt ketlem, hogy irodista melosként 10 órára vagy bejelentve vagy annyi a munkaidőd. 8 óra max. Tehát ebből 1.5 óra túlóra, ha fél órás az ebéd szünet. Annyit kéne csinálnos hogy heti min. 3x min túlorázol 1.5 órát hanem mondjuk sportolsz. Plusz ne mond már nekem h szombat vasarnao takaritás vasarlas mellett nem fer bele 1 óra sport. Aki 1 het alatt 3 órat nem tud szakitani sportolasra az simá nem is akar.

"Nincs rá időm" klasszikus kifogás.

Mondom ezt vállalkozoként ugy hogy 10-12 orakat dolgozom, iskolába járok hétvégen, egyedül élek. Vedd rá magad. Hajrá

2020. ápr. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!