Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A legtöbb nőnek miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb nőnek miért van olyan nagy arca?

Figyelt kérdés
Nekem úgy tűnik, hogy a legtöbben nem tudják kiismerni magukat. Olyan szinten túlajnározzák magukat a legátlagosabb 3/10-es nők is, hogy az már nekem kínos. Komolyan, ezek nem látják milyen jó nők mászkálnak az utcán és azt hiszik ők is hasonló kategóriások? Nem értem hogy nem tudja felmérni egy nő, hogy ő hol helyezkedik el ezen a skálán? Régebben a nők tudták, hogy a dagadt elhízottak, akkor be kell érniük egyszerűbb pasikkal is, de ma meg a legrusnyábbak is magas, jóképű pasast akarnak.

2020. jún. 23. 14:52
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
89%

"látni egyre vacakabb kinézetű nőket jól kinéző pasasok mellett."


Ezek szerint éppen annyi jopasi van, hogy a csúnya lányoknak is jut.

Vagy mégsem annyira jó pasik, mint gondolod.


Inkább arról beszélj, miért akarnak koassido, őszülő, apatestű leharcolt középkorú pasik szép fiatalt lányt. Nekik honnan az önbizalmuk?

2020. jún. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
90%

"Azért lássuk be gyakrabban látni egyre vacakabb kinézetű nőket jól kinéző pasasok mellett."


Azt is lássuk be, hogy lehet ezeknek a pasiknak pont ezek az általad vacakabbnak tartott nők jönnek be. Az ízlés még mindig nem egységes az összes embernél. Az általad jól kinézőnek tartott pasikat meg lehet mások pont nem ilyennek tartják.

2020. jún. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 A kérdező kommentje:
Szerintem az önkritika az, ami nagyon hiányzik a mai nőkből.
2020. jún. 23. 15:23
 14/52 anonim ***** válasza:
89%
Első sorban belőled hiányzik, hiszen neked nincs senkid, és nem önszántadból van így, a mai nők köszönik szépen, de remekül elboldogulnak.
2020. jún. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
89%
Önkritikát te is gyakorolhatnál kérdező. Kategóriákról, meg skálákról beszélsz, de tudod, mit jelent szeretni? Nem úgy, mint egy szép porcelánbabá, vagy egy finom csokit, hanem önzetlenül. Erről mit tudsz?
2020. jún. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
95%

#15


Pff... Ilyeneket ne kérdezz tőle....Nem tud válaszolni rá. Neki a nő csak egy gumibaba.

2020. jún. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 A kérdező kommentje:

"Azt is lássuk be, hogy lehet ezeknek a pasiknak pont ezek az általad vacakabbnak tartott nők jönnek be."


Francokat azért..:) Csak olyan jutott nekik.:D


Egyszerűen arról van szó, hogy változott a piac. Igen, lelketlenül hangzik, de a társkeresés is valahol kőkemény üzlet. A kereslet-kínálat határozza meg.


Arról van szó, hogy a valóban jó nők, már csak egy szűk férfi réteg számára elérhetők. (ezt mindenki találja ki melyik ez a réteg) Így jön a képbe az, hogy azok a "jó pasik" akik eddig tudtak fullos jó nőt szerezni, ma már kénytelenek beérni az egyszerűbb nőkkel is. Kereslet-kínálat.

2020. jún. 23. 15:34
 18/52 anonim ***** válasza:
86%
A vonzalom nem irányítható észérvekkel. Hiába tudom, hol a helyem és mi a szintem, attól még nem fogok tudni automatikusan vonzódni az azonos szintűekhez. A "beéréshez" pedig nem vagyok elég jó színész; ha szó szerint menekülök a legapróbb fizikai kontaktus elől, és nem győzöm keresni a kifogásokat az együtt töltendő idő ellen, úgy nehéz előadni, hogy minden rendben, szeretem-imádom, vele akarom leélni az életem.
2020. jún. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
94%
Na megint itt tartunk a piacnál. Akinek a párkapcsolat üzlet, az menjen prostihoz! Semmi olyanról nem fog lemaradni, ami az ő szemében érték.
2020. jún. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
91%

"Francokat azért..:) Csak olyan jutott nekik.:D"


Az összeset meginterjúvoltad erről, vagy csak te kombinálsz a pici agyadban(helyedben)?

2020. jún. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!