Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A legtöbb nőnek miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb nőnek miért van olyan nagy arca?

Figyelt kérdés
Nekem úgy tűnik, hogy a legtöbben nem tudják kiismerni magukat. Olyan szinten túlajnározzák magukat a legátlagosabb 3/10-es nők is, hogy az már nekem kínos. Komolyan, ezek nem látják milyen jó nők mászkálnak az utcán és azt hiszik ők is hasonló kategóriások? Nem értem hogy nem tudja felmérni egy nő, hogy ő hol helyezkedik el ezen a skálán? Régebben a nők tudták, hogy a dagadt elhízottak, akkor be kell érniük egyszerűbb pasikkal is, de ma meg a legrusnyábbak is magas, jóképű pasast akarnak.

2020. jún. 23. 14:52
1 2 3 4 5 6
 21/52 A kérdező kommentje:

"Na megint itt tartunk a piacnál. Akinek a párkapcsolat üzlet, az menjen prostihoz!"


Mondok durvábbat is. Én aszt is nagyjából betudnám neked lőni, hogy melyik korosztályú, kinézetű, típusú nők azok, amik a legértékesebbek jelenleg, ezen a szerinted nem létező piacon...;)

2020. jún. 23. 15:41
 22/52 anonim ***** válasza:
98%
Na, ha ennyire topon vagy értékbecslésben, akkor mi akadálya, hogy beszerezd az árut?
2020. jún. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
12%

"Régebben a nők tudták, hogy a dagadt elhízottak, akkor be kell érniük egyszerűbb pasikkal is, de ma meg a legrusnyábbak is magas, jóképű pasast akarnak."


Szerintem neked fogalmad sincs, mennyire könnyen meg tudják magukat dugatni még a legrondább nők is jól kinéző férfiakkal (nem véletlen beszélnek arról a nők, a férfiak mennyire igénytelenek). Még a legjobb pasik egy része is megdug bármilyen nőt, ha kellő gyorsasággal szétcsapja a lábát. Ezek után az lenne a csoda, ha nem lennének elszállva maguktól.


Mondjuk az megint egy más kérdés, mekkora pofon lesz az élettől, amikor eljön a családalapításnak/házasságnak ideje és szembesülnek azzal, mi is a valódi ligájuk. Hallottál már 30 év körüli nőt arra panaszkodni, hogy micsoda selejtes a férfifelhozatal? Hát ez ezért van.

2020. jún. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
12%
Jó lenne nekem is egy egyszerűbb nő.
2020. jún. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
85%

#22


Az az akadály, hogy ő is bőven magasabbra tör a saját "kategóriájától".


#21


Belőheted, de most őszintén, kit érdekel? 🤔

2020. jún. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
96%

Egyik szavaddal ütöd a másikat.

Ha a "rusnya nők" azt látják, hogy más rusnya nőnek is jutott jó pasi, akkor nyilván ők is megpróbálnak jobbhoz jutni.

Másrészt logikátlan a gondolatmeneted, mivel a jópasinak is lehet rossz ízlése. Vagy az is lehet, hogy neki épp az a szép, aki neked ronda, lehet, hogy saját magát látja rondának és rondával éri be, lehet, hogy a szebb nők nem vonzzák, sokminden lehet, végül pedig, a szépség relatív.

2020. jún. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
85%
Pasiként nekem is nagy arcom van a semmire oszt? :D Az már a te hibád hogy kisebbrendűségi komplexusod van.
2020. jún. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
4%

A mai nő semmi mást nem csinál, mint a saját kapcsolatait managgeli. Próbál a ranglétrán mászkálni felfelé. Időapu mindegyiket a földbe tapossa... Azért olyan nagy a pofájuk, mert:

- nőt nem bántunk, ők finom lelkek (a nagy lófszt)

- a férfi udvarol, tehát én irányítom (túl magas a léc, akkor max becsap...)

- semmi más nem érdekli őket saját magukon kívül, észre sem veszik a külvilágot, azt hiszik örökké fiatalok, ezzel visszaélnek... (hát ezzel nincs mit tenni)

- az idő mindenkit elrendez, oda teszi ahová való. 30 felett, 2-3 zabigyerekkel nehéz ám ismerkedni, ha vhogy kinéz még, akkor szexre oké, de egyébként vigye a nyári villám a követelőzős férgesét ahova akarja

- sok hülye idióta fickó rontja el, hogy boldog boldogtalannál próbálkozik. Nem kell próbálkozni és leszáll az egójuk. Hányszor elmondtam már, egy nővel csak rábszni ill megb. lehet, amíg alkalmas rá a karosszéria. Lélekben 99%-uk egy rohadt nagy nulla. Kinek kell az önimádó állat? Nekem nem.

- A nőkben nincs benne a fajfentartás, a szaporodás. Bennük csak az van benne, hogy tudok ÉN a lehető legboldogabb lenni. Minden más mellékes. Tehát nincs biológiai ösztön, csak önző kicsinyes egyéni érdek.

- A nárcisztikus önimádó beteg embernek a legroszabb ha nem foglalkoznak vele. Ha hidegen hagyják, ha átnéznek rajta. Próbáld ki, észre sem veszel egy szép lányt, de a többi hapsi igen. Elkezdi cseszni a fantáziáját, hogy "te miért nem".

Hangsúlyozom ezek beteg emberek, iszonyú betegek.

Még mielőtt jönne az incelezés, meg a lepontozás, köszönöm szépen, van partnerem, sok pénzem, és 15-20 éves sport múltam. Ennek köszönhetem az izmos adonisz 190es testem. Igen én megküzdöttem érte, nem pedig a fehér herceg hozta nekem, mint sokatoknak ti önimádó betegfejűek.

2020. jún. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
94%

"Francokat azért..:) Csak olyan jutott nekik.:D"


Mondd, te drágaság, ha a jó pasiknak is csak ronda nő jut, akkor kikkel van az a rengeteg szép nő?


Nagy baj van az agyadban kérdező.

2020. jún. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
97%
Kész szerencse, hogy a kérdezőnek van önkritikája és nem nagy az arca sem
2020. jún. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!