Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A legtöbb nőnek miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb nőnek miért van olyan nagy arca?

Figyelt kérdés
Nekem úgy tűnik, hogy a legtöbben nem tudják kiismerni magukat. Olyan szinten túlajnározzák magukat a legátlagosabb 3/10-es nők is, hogy az már nekem kínos. Komolyan, ezek nem látják milyen jó nők mászkálnak az utcán és azt hiszik ők is hasonló kategóriások? Nem értem hogy nem tudja felmérni egy nő, hogy ő hol helyezkedik el ezen a skálán? Régebben a nők tudták, hogy a dagadt elhízottak, akkor be kell érniük egyszerűbb pasikkal is, de ma meg a legrusnyábbak is magas, jóképű pasast akarnak.

2020. jún. 23. 14:52
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
89%

"nőt nem bántunk, ők finom lelkek (a nagy lófszt)"


Pont nem érdekel a neme, ha kicseszik velem ugyanúgy reagálom le mintha férfi lenne.


"a férfi udvarol, tehát én irányítom "


Az már a te puhap*csűséged hogy hagyod magad irányítani egy nő által.


"semmi más nem érdekli őket saját magukon kívül, észre sem veszik a külvilágot, azt hiszik örökké fiatalok, ezzel visszaélnek... "


Nekem inkább úgy tűnik te ezeket irigyled el tőlük mert te is ezt csinálnád ha lenne bátorságod és tököd az élethez de mivel inncs ezért marad a hiszti.


"az idő mindenkit elrendez, oda teszi ahová való. 30 felett, 2-3 zabigyerekkel nehéz ám ismerkedni"


30 felett? Egy 30-45 közötti nő még simán csúcsformába van, főleg a harmincas, te nem tudod mit beszélsz :D


"sok hülye idióta fickó rontja el, hogy boldog boldogtalannál próbálkozik. Nem kell próbálkozni és leszáll az egójuk. Hányszor elmondtam már, egy nővel csak rábszni ill megb. lehet, amíg alkalmas rá a karosszéria. Lélekben 99%-uk egy rohadt nagy nulla. Kinek kell az önimádó állat? Nekem nem."


Nem ott rontja el hogy bókol és nyalizik a semmire, aztán csodálkozik hogy papucs zónába kerül, meg is érdemli az ilyen gyökér. Az egója meg nem érdekkel, nekem akkora az egóm meg az önbizalmam (kb a semmire mint írtam) hogy az összes ilyen picsát zsebre teszem. Ha meg neked nem kellenek ezek a nők akkor nem gépelnél regényeket róluk.


"A nőkben nincs benne a fajfentartás, a szaporodás. "


A nők és pasik máshogy működnek, a női működés az hogy a minőségre mennek rá, a pasi működés meg hogy mennyiségre. A szaporodáshoz meg nem elegek a nők ahhoz férfiak is kellenek, mégpedig olyanok akik nem pánikolnak be a terhességnél, nem dugnak félre, nem hagyják cserben az anyát stb, a mai nők még a hülyeségeik és feminizmus rombolása ellenére is sokkal család centrikusabbak mint a férfiak, ez tény.


"A nárcisztikus önimádó beteg embernek a legroszabb ha nem foglalkoznak vele. Ha hidegen hagyják, ha átnéznek rajta. "


Hát én nárcisztikus lvl99 vagyok é marhára nem érdekel hogy az 54. Panel Sándor/Kata átnéz rajtam, nem is foglalkozok ezekkel, olyanok figyelmét akarom kivívni akibe kihívást látok a saját egóm szempontjából és magam alá rendelhetem. Egy átlag Sándort/Katát letörni nem nagy cucc ezért nem érdekel, kb mintha horgászként ebihalakra mennél rá... bocs engem a cápák érdekelnek.


"Hangsúlyozom ezek beteg emberek, iszonyú betegek."


Ez egy ilyen világ, vagy összeszeded a tökeidet és alkalmazkodsz, vagy sírhatsz tovább anyuka lakásában a csúnya rossz nőkről.


"köszönöm szépen, van partnerem, sok pénzem, és 15-20 éves sport múltam. Ennek köszönhetem az izmos adonisz 190es testem"


Jaja én meg Aquaman vagyok az Igazság Ligájából.

2020. jún. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
96%

" Mert tudjátok, hogy úgy is kaptok jó pasast, erről van nem?"


Ha a csúnya, kövér lányoknak is jut jó pasi, akkor meg mi a gond? Miért ne lenne önbizalmuk, ha megkapják, amit szeretnének.

2020. jún. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
1%

31-es, azért leszállhatsz a magas lórol picit...

1. ha írok valamit, az blablabla a kinézetemre, tehát ignorálod, hidegen hagyod mert írtam egy mélyről jövő észrevételeket

2. az észrevételeket meg kijavítod, úgy h kb nézd te is szrnak a másikat.


Értem és éltem is azzal a felfogással amivel te. Megrágni, kivágni, ha zavar elhajtani, élni a mának, belefsni a másikba, csak lenni mint 1 rakás szr, azt falni az életet. Mutatni mennyire fainak vagyunk, tenni a menőmachót, felszínes életet élni. Szép jó, de mű, viszont igen, ez működik. Ez a felszínesség vonza a nőket. Viszont ha társat akarsz, ez már kevés, mert amint irtam is, a nők nem társak, hanem eszközök (a te kezedben is) mint egy fúró. Ha jól megfogod, mélyre lehet vele törni, de ne várj csodát, mert csak fúrni lehet vele. Egyszer az életben számítani akarsz majd saját magadon kívül másra, hááát....

Nah mind1, én ezeket a dögöket megkapom, csak oda kellene mennem, de már valahogy az x-edik haszonleső után nincs kedvem hozzá, mert ugyanazt kapod csak pepitában. Jó, szép, oké, ugyanaz, kezdi a manipulációt, kivágod, kezded előröl... mert mint írtam semmi baj a kinézetemmel, viszont azért látom amit látok :) A panel Sanyi/Kata meg senkit sem érdekel h mire veri a mellét, viszont akinek lenne mire vernie az meg meghúzódik, nem mutatja, de ha utána nézel, akkor észreveszed h nah ott valami más. Valahogy fordított a világ.

2020. jún. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
23%
Igen. Mert tévesen következtetnek. Pl azt hiszi, ő vékony=szép. Pedig ha mellé csúnya az arca és aránytalan a teste, akkor csak egy fura magas lány lesz szívószál combokkal aki fennhordja az orrát. De ezt már nem veszik észre magukon.
2020. jún. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
96%
#34: és ez neked nem mindegy? Ha nem tetszik, akkor nem ismerkedsz vele.
2020. jún. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
25%
35: Ki mondta? A kérdés az volt, miért van nagy arcuk, nem pedig az, hogy én kivel jönnék össze!
2020. jún. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
92%
Tanulnak a paliktól.
2020. jún. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
96%

"Nem értem hogy nem tudja felmérni egy nő, hogy ő hol helyezkedik el ezen a skálán?"


Engem speciel abszolúte nem érdekelnek más emberek "skálának" csúfolt agymenései. Legyen az ő bajuk.

2020. jún. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
92%
Még egyszer megkérdem, ha talál olyat, amilyet szeretne, akkor miért kéne lejjebb adnia? És miért kéne magát lejjebb helyeznie?
2020. jún. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
90%
Ne már! Azt is a gyakoriról kell megtudnom, hogy annyi jó pasi van ebben az országban, hogy némelyiknek már csak ronda nő jut?😮 Hol vagytok?
2020. jún. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!