Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányokat (20-25 év) zavarja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányokat (20-25 év) zavarja, ha egy fiú nem él társasági életet, nem barátkozik, nem jár fesztiválokra, stb?

Figyelt kérdés

Én ilyen fiú vagyok, és úgy érzem, ez egyfajta elvárás, ettől lesz ma értékesebb egy ember, viszont a környezetemben sok olyan pár van, ahol ilyen a fiú/férfi, idősebbek, fiatalabbak is.


Ti hogy látjátok, mi a véleményetek erről?


2020. jún. 27. 18:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
70%

Mindennap tanul az ember valamit. Ma például azt tanultam, hogy önző, felszínes és nárcisztikus vagyok, amiért szeretek kimozdulni, emberek között lenni és aktív életet élni és ehhez hasonló párt keresek. Nem hiszem, hogy bárki élvezné, ha úgy lennék vele, hogy folyamatosan nyaggatom, hogy jöjjön velem ide meg oda, ha pedig nemet mond, megyek nélküle. Számomra ez nem egy jó kapcsolat, akkor nem értem, hogy más miért akarna velem így összejönni. Nem hiszem, hogy sokat veszít bármelyikünk, ha kihagyjuk egymás társaságát egy kapcsolatban. Egyikünk sem lenne boldog.


(Csak mondom, a magatokfajták járatják le az introvertáltakat teljesen, pedig semmi gond nem lenne velük.)

2020. jún. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Egyikőtök azt írja, hogy az ilyen fiú betegesen ráakaszkodik a lányra, hiszen ő az egyetlen az életében, a másikótok pont az ellenkezőjét, hogy félő, hogy a kapcsolatba sem fog sok energiát belefektetni.


Engem inkább az utóbbi veszélyeztet, de azért igyekszem :D

2020. jún. 27. 20:52
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna én is ilyen vagyok
2020. jún. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
6%
Nem zavarja őket, ugyanis az ilyen fiú láthatatlan a számukra.
2020. jún. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
nem zavarna bejönnek az ilyen fiúk, csak akkor hol ismernénk meg egymást
2020. jún. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, hogy a lány mennyire introvertált/extrovertált.

Én pl. nagyon eljárós vagyok, imádok társaságban lenni, barátkozni (nem csak bulikba járni, lehet szó akármilyen programról...), így zavarna, ha valaki szélsőségesen introvertálttal kellene együtt lennem, nem illenénk össze. Még a legjobb barátaimmal is voltak már ebből konfliktusaink, mert ha folyton meddőn könyörögnöm kell valakinek, hogy jöjjön el velem ide-oda, egy idő után úgy érzem, velem nem akar időt tölteni (pedig ez nem a személyemnek szól, egyszerűen csak szeret egyedül lenni).

Viszont van olyan barátnőm, aki meg pont, hogy az ellentétem: abból vannak konfliktusai a barátjával, hogy a pasi folyton társaságba jár, de a lány jobban szeret otthon ülni. Szóval nem minden nőre igaz az, amit leírtál, rengeteg introvertált van köztük.

2020. júl. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!