Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elmenjek pszichológushoz ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmenjek pszichológushoz ha emiatt nem tudok ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sokszor szóba kerül a csajozás. De én mindig azt mondom, hogy amég nem műtettem meg a szemem lézeres szemműtéttel addig nem fogok elmenni, még a haverokkal sem szórakozni. Mert gáznak, besz*rinak érzem magam így. Mert van bennem egy ilyen félelem gyerekkorom óta. -6,5 dioptriás a szemüvegem és anélkül semmit nem látok. Egy másik ilyen volt előtte a szakáll, illetve a jogosítvány.

Sokan mondják, hogy ezek nélkül is lehet az embernek csaja (van egy ismerősöm akinek nincs munkája, szakálla sem és jogsija sem mégis állandóan lógnak rajta a nők). De én ezek nélkül nem tudom magamat elfogadni mint sikeres férfit, akkor hogyan várhatnám el hogy más sikeresnek lásson?? Tudom, hogy egy nő láthat így is vonzónak ahogy most vagyok, de ez számomra nem a nők miatt kell, hanem hogy a többi férfi felett álljak a ranglétrán és ne tudják lecsapni a kezemről a nőt. (jóképűség, egzisztencia, autó, jól fizető állás)


27 F


2020. jún. 27. 21:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%
Igen.
2020. jún. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
48%
Igen, menj el pszichológushoz. De ez csak önbizalomprobléma lesz szerintem, Ha gondolod, küldhetsz nekem egy képet, szívesen mondok véleményt :)
2020. jún. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%
A baj nem elsősorban azzal van hogy zavar ez vagy az magadon. Hanem hogy úgy érzed ha "mások felett állsz a ranglétrán" akkor majd veled marad a leendő párod. Csakhogy ez nem így működik. Ha nem érzi veled jól magát lehetsz te egy adonisz milliomos egy palotában akkor is ott fog hagyni.
2020. jún. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
És képzeld a hipszterek pedig dioptria nélkülit hordanak, mert ők elvileg attól "néznek ki jobban", mi pedig akiknek rendesen kell, szarul érezzük magunkat miatta, mert sok az előítélet.
2020. jún. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Edricus: Én kb. nyolcadikig ('93 környéke? :D) frusztráltam magamat kicsit miatta, azóta nem érdekel, de annyira, hogy a kérdésen meg is lepődtem, illetve a válaszodon is. :)


Mi nekünk miért is kell szarul éreznünk magunkat emiatt? (Bocs, te alkalmaztad a többesszámot) :)

2020. jún. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
45%

5.


Mert gyíknak, geek-nek, nerd-nek, kockának meg ilyesmiknek tartanak, meg bénáknak, meg ilyesmik, amiért a média a felelős. Nézd meg szinte minden szemüveges karakter béna vagy ilyen okoskodós kocka. Ez annyira igazságtalan. Legrosszabb példa a Pókember film ami konkrétan undorító ilyen téren, egyszer majd nézd meg.

2020. jún. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Polemberrol le lehet szállni, mert ő király arc ✊
2020. jún. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

7.


Az, de én a filmre gondoltam, nem a karakter hibája, hogy egy bunkó ember így rendezte meg. Mondjuk a képregényben is így volt, csak nem pakolták mellé azt a bizonyos mondatot ami miatt az egész gyomorforgatóvá vált.

2020. jún. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Értem. És neked ez akkora törés, hogy az egod ezen pörögjön? Olyan szinten teszek ezekre a dolgokra amiket leírtál, hogy azt nem is tudom kellőképpen szalonképesen kifejezni. :)


Erre komolyan tudnék egy mémet csinálni: Srác odamenne a csajhoz, félúton megáll, buborék megjelenik feje felett: "Áhhh semmi esélyem sincs, hisz a számomra roppant fontos tényezők, mint a média és a társadalmi közhelyek életképtelen kockának titulálnak, mert szemüveges vagyok és a lány tuti el fog ítélni emiatt, hagyom is a 'csába", visszafordul, elkullog.


Comeeeoon :D


btw.: Nekem a mindenkori elméletem az, hogy ha emiatt a másik elzárkózik, akkor azzal nincs dolgom, nem egy az utunk. :)


Nekem a bal szemem tompa-látó. Jobb szememmel is van bőven baj. Engem inkább az szomorít el, hogy megmondták a lézeres klinikán, hogy... Lehet marad a szemüveg. Engem csak annyiból zavar, hogy ha sportolok, akkor kényelmetlen, pl.: fejbe dobnak labdával, az rossz. (Tudom, lehetne spéci szemüvegem ilyen célra, ezen agyalok).

Illetve egyszer olyan jó lenne úgy felkelni reggel, hogy élesen látok MINDENT! :) Meg a szexnél ugye. :)))))))))

2020. jún. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Sztem kár vele a szó utolsó. Aki ennyire keresi a kifogásokat, azzal úgysem lehet mit kezdeni
2020. jún. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!