Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elmenjek pszichológushoz ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmenjek pszichológushoz ha emiatt nem tudok ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sokszor szóba kerül a csajozás. De én mindig azt mondom, hogy amég nem műtettem meg a szemem lézeres szemműtéttel addig nem fogok elmenni, még a haverokkal sem szórakozni. Mert gáznak, besz*rinak érzem magam így. Mert van bennem egy ilyen félelem gyerekkorom óta. -6,5 dioptriás a szemüvegem és anélkül semmit nem látok. Egy másik ilyen volt előtte a szakáll, illetve a jogosítvány.

Sokan mondják, hogy ezek nélkül is lehet az embernek csaja (van egy ismerősöm akinek nincs munkája, szakálla sem és jogsija sem mégis állandóan lógnak rajta a nők). De én ezek nélkül nem tudom magamat elfogadni mint sikeres férfit, akkor hogyan várhatnám el hogy más sikeresnek lásson?? Tudom, hogy egy nő láthat így is vonzónak ahogy most vagyok, de ez számomra nem a nők miatt kell, hanem hogy a többi férfi felett álljak a ranglétrán és ne tudják lecsapni a kezemről a nőt. (jóképűség, egzisztencia, autó, jól fizető állás)


27 F


2020. jún. 27. 21:59
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
De akkor mi a probléma? Esküszöm nem értem.
2020. jún. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!