Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elmenjek pszichológushoz ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmenjek pszichológushoz ha emiatt nem tudok ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sokszor szóba kerül a csajozás. De én mindig azt mondom, hogy amég nem műtettem meg a szemem lézeres szemműtéttel addig nem fogok elmenni, még a haverokkal sem szórakozni. Mert gáznak, besz*rinak érzem magam így. Mert van bennem egy ilyen félelem gyerekkorom óta. -6,5 dioptriás a szemüvegem és anélkül semmit nem látok. Egy másik ilyen volt előtte a szakáll, illetve a jogosítvány.

Sokan mondják, hogy ezek nélkül is lehet az embernek csaja (van egy ismerősöm akinek nincs munkája, szakálla sem és jogsija sem mégis állandóan lógnak rajta a nők). De én ezek nélkül nem tudom magamat elfogadni mint sikeres férfit, akkor hogyan várhatnám el hogy más sikeresnek lásson?? Tudom, hogy egy nő láthat így is vonzónak ahogy most vagyok, de ez számomra nem a nők miatt kell, hanem hogy a többi férfi felett álljak a ranglétrán és ne tudják lecsapni a kezemről a nőt. (jóképűség, egzisztencia, autó, jól fizető állás)


27 F


2020. jún. 27. 21:59
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

9.


Ez jó gondolat lenne, de sajnos az átlag személyek pontosan a társadalmi közhelyen alapján ítélnek, nézz meg itt 1-2 kérdést, a válaszok nem mások, mint az elvárt társadalmi dogmák visszamondása, sokszor "egyetlen helyes út"-ként beállítva azt.


Mondjuk alapvetően igazad van és nekem sem ez a fő problémám ez csak olyan kisebb a háttérben. A fő probléma a túlsúlyosság, na ahhoz aztán meg végtelen előítélet társul, amik egytől-egyik sértőek, mint a "kövér ember meg lehet vesztegetni étellel" meg "mindegyik fingik állandóan" meg ilyenek, holott nem. De nem is ez ezzel a baj, hanem hogy alapvetően nem tudok ennek véget vetni. Talán, ha én is veszek méreg-drága tablettát, mint rokonom, neki sikerült azzal elérnie valamit, a szar pajzsmirigye ellenére. Csak hát 40 ropi lenne, annyim meg nincs. Vagyis de, csak a fogászat elviszi.

2020. jún. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
45%

10.


Kifogások, mi? Az oldalvonalról mindig könnyű okosnak lenni.

2020. jún. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

11: De mi, akik segíteni szeretnénk, azért is vagyunk itt, hogy ezekre rávilágítsunk, jól. Merjen ezektől a végtelenül primitív dogmáktól/előítéletektől eltérően gondolkozni. :) Nem? De. :)


Túlsúlyt ne is mondjad, elkezdtem én is a nagy fogyást, plusz 20 van rajtam (185 magas kb). Bringa, nagy tempójú gyaloglás (hogyhiiiják magyarul a power walkingot?), saját súllyal történő (ön)szadizás, 6 után semmi szénhidrát (neeeem, tééényleg! :D)

Falási rohamaim voltak, lelki eredetű volt, kielemeztem magamban ezeket, szénné lelkiztem magamat akivel lehetett és most már jobb. :)

Közérzetem miatt szeretnék fogyni, nem érzem jól magamat a bőrömben. :(

2020. jún. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

13.


Mondjuk közérzet miatt érdemes, nekem is jobb, mióta fogyok kicsit - sokat úgyse fogok, még ha nagyon bele is húzok 100 és 110 között lesz, mert a nagyon szigorú diétát örökké úgysem tudom betartani, a sportolás pedig... megmarad kötelező rossznak. Nem tudom élvezni.


Oh, én mennyit harcolok itt a dogmák ellen, és mennyiszer "szúrnak le" érte :D De attól még zavar, hogy a legtöbb megmarad, az árral szemben úszunk ellenük.

2020. jún. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

En nem vagyok szemuveges, szakallam is van (ha nincs idom borotvalkozni), tovabba a magyar EU-s jogsimon kivul meg egy EU-n kivuli orszagban van is jogositvanyom (ahol baloldali kozlekedes van), de a magyar jogsim tavaly lejart.


36F incel

2020. jún. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Partvonalrol? 😀 Szemüveges vagyok és túlsúlyos. Érdekes meg sem jelentett soha gondot a parkereses.
2020. jún. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Nekem nem a szemüveggel van gondom hanem a 6,5 dioptriával ugyanis nem tudom láttatok e olyat de szűkíti a fejemet, tehát oldalt csak az üveg látszik és nem az arcom, valamint ha jönne valami agresszív csávó és leütné nem tudnék visszavágni, mert kb olyan vagyok szemüveg nélkül mint egy vak.

Volt olyan hogy egy osztálytársam a gimiben csomószor ezzel szórakozott, egyszer annyira felment bennem a pumpa, hogy úgy nekimentem hogy felborult egy asztal és még aztán a radiátornak is nekiesett. Többet nem csinálta. Na de szerintetek mennyire lehetek fusztrált emiatt? Ja és akkor még túlsúlyos is voltam. Mostmár szerencsére sportolok és 1 gramm zsír nincs rajtam, de a szemüveg még mindig megmaradt.

2020. jún. 28. 08:56
 18/21 anonim ***** válasza:
Kontaktlencsét próbáltad már? Ekkora romlasnal azt már szoktak javasolni, h ne legyen szodasszifon szemüvege valakinek. De olyan szemüveget is lehet csináltatni, ahol veknyitott a lencse.
2020. jún. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
A kérdező csak önbizalomhiányos, és erre fogja rá. Nekem az egyik szemem tompalátó, megműteni nem lehet, alig látok vele, szemüveg nem segít rajta, de sosem éreztem, hogy emiatt hátrányban lennék.
2020. jún. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Van kontaktlencsém, de csak napi lencsét bír a szemem és az meg drága, van hogy felveszem mikor pl. sportolok, de egyébként megmondom őszintén engem zavar. Komfortosabban érzem magam szemüvegben, ha sokáig fentvan akkor kipirosodik a szemem, nyilván 1-1 alkalomra jó ha van, de minden nap nem akarom használni.


Ami most van nekem az a vékonyított, direkt ilyet kértem, drágább is volt...

2020. jún. 28. 13:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!