Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők adnának esélyt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők adnának esélyt egy olyan munkanélküli férfinak, aki semmit nem csinál otthon csak elvan de fél millát keres egy hónapban, mert van több luxus ingatlanja, amit kiad?

Figyelt kérdés
2020. jún. 30. 12:45
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
45%

Így nem, de ha azt mondod, hogy vállalkozó vagy és ingatlanokat kezelsz, mindjárt más a helyzet.


F

2020. jún. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
62%

Kicsit ellentmondásos a dolog. Szerintem, akinek van több luxusingatlanja, az (hacsak nem örökölte) nem az a típus, aki otthon döglik a kanapén egész nap.


Az esélyekről csak annyit, hogy én adtam már esélyt olyannak, aki munkanélküli volt, de sem luxusingatlanjai, sem egyéb vagyona nem volt, egyszerűen csak teret adtam az érzelmeimnek. Nem kellett volna, anyagilag és érzelmileg is tönkretett. Nagy lecke volt.

2020. jún. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
65%

Akinek több luxus ingatlanja van az nem havi fél millát fog keresni de mindegy...

Ha magának építette fel és nem anyuci meg apuci pénzéből vállalkozgat akkor nem kizáró ok. Mondjuk ez a céltalanság meg semmittevés baromira nem vonzó. Ha egy ilyen esetben nem vinné a teljes háztartást akkor szóba sem jöhetne.

2020. jún. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Én két ingatlant örököltem igaz nem luxus de olyan 300 ezer így bejön, simán lehet hogy valaki többet öröklött és így fél milliáért ki tudja adni
2020. jún. 30. 12:52
 5/28 anonim ***** válasza:
59%
Fura, én is örököltem ingatlant, de nőként sem vártam el soha, hogy csak úgy hulljon bármi is az ölembe, ugyanolyan keményen dolgozom, mint azelőtt, hogy az ingatlant megörököltem volna. Én megőrülnék a semmittevéstől. Szuper a plusz bevétel, de attól még az életem nem fog megváltozni és nem fogok egész nap tétlenül heverészni.
2020. jún. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
70%
Nagyon taszító ha valakinek büdös a munka és ennyire nincs hivatása amiben szívesen dolgozik, hogy semmi ambíciója nincs. Biztos, hogy nem jönnék össze olyannal akinek elég, hogy bejön 300 ezer havonta és semmit nem akar kezdeni magával.
2020. jún. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
95%
Nincs olyan, hogy "a nők". Egyének vannak.
2020. jún. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
44%
Én nem.
2020. jún. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
44%
Nem, mert nem azonos az értékrendünk
2020. jún. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
79%
Amugy ez olyan kepmutatas, mintha itt minden valaszolo a munka oromeert dolgozna es nem azert, h megeljen. En se dolgoznek ha lenne ilyen cash flowm, max olyan dolgokat amit szeretek, es ha lenne egy ilyen lany azt hulyenek neznem ha ezek utan 8orazna mondjuk 200nettoert, es persze siman ossze jonnek vele ha ezen kivul nem dolgozik, (nyilvan haztartasbol vegye ki a reszet)
2020. jún. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!