Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők adnának esélyt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők adnának esélyt egy olyan munkanélküli férfinak, aki semmit nem csinál otthon csak elvan de fél millát keres egy hónapban, mert van több luxus ingatlanja, amit kiad?

Figyelt kérdés
2020. jún. 30. 12:45
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
29%

10: 8 évet tanultam az egyetemen és nem azért, hogy utáljam magam, a munkám és az életem. Nem bírnék olyan emberrel lenni, aki nem lát ugyanabban értéket, mint én és épp emiatt nem is motivál, nem tartja bennem úgymond a lelket, hanem otthon terpeszt, amíg én egész nap számomra érdekes dolgokon töröm a fejem és örömmel dolgozom azért, hogy érezzem a saját hatékonyságomat a munkámban.


Képmutatás, az anyád faszát, azt.

2020. jún. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

hmm örököltem 3 kisebb ingatlant amiből kettő van kiadva a harmadikban élek

nem sok de 200e bejön belőle

ezt viszont elteszem és nem ebből élek hanem a munkából amit megkeresek


elvárnám h a pasi is legalább napi 4 órában dolgozzon valamit mert az otthon ülés nem jó, vagy valamilyen komolyabb művészeti tevékenység vagy valami komoly ami lefoglalja és pénz is keres vele.


a exem pont azért lett az mert mikor kiadtam a két ingatlant akkor felmondott h akkor nem kell dolgozni és mégis van pénz. nem értette meg h most ki van adva de mi van ha lesznek olyan hosszú hónapok mikor nem tudom kiadni? akkor majd csak az én pénzemből élünk ő meg semmit nem tesz bele? előtte alap volt h felezünk (lakhatás kaja rezsi miazmás) de hogy "gazdag" lettem már fizessek mindent én?

2020. jún. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Adnék esélyt. Ha nem muszáj, én se dolgozok.
2020. jún. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Mar irtam ide, programozok, szeretem a munkam, 500nal tobbet viszek haza, de ha lenne ilyen lehetoseg felmondanek, persze lehet itthon csinalgatnek kisebb mukakat, de h nem mennek tobbet ceghez dolgozni az fix.
2020. jún. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Szerintem a legtöbb csajnak a lustaságod szúrna szemet! Ha ehhez így állsz, akkor hozzá is, magadhoz is... Az igénytelenség meg szánalmas.

Azért 300k nem a világ. Sok nyugger marad tovább dolgozni hogy még 300-at hazavigyen! 600 plusz amit ezzel nyersz(egy 400k-s fizus csajt) már elég a luxushoz, amiről te csak álmodozol!

2020. jún. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Megy a képmutatás ezerrel. Ez király, sz.ardarabok maradtatok :DDDD
2020. júl. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Ez tök faxa, de nekem akkor is dolgoznom kell, ha nem akarom magam kiszolgáltatni neki. Szóval nem illenénk össze
2020. júl. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Pár hónapja nekem is úgy alakult az életem, hogy az ölembe hullott egy kiadható lakás, így ha épp nem akarok, nem feltétlenül kell dolgoznom, szűkösen, de megélek. Ettől függetlenül a felszabadult időmet nem lustálkodásra használom, szeretek tanulni, fejlődni, és azt tűztem ki célul, hogy megvalósítom sok régi ötletemet, amikhez korábban a munkáim miatt nem volt időm összeszedni a szükséges tudást. Akármennyi pénzem lenne, nem látnám értelmét az életnek, ha nem tudnék valami értelmes, alkotó tevékenységgel foglalkozni, vagy az ehhez vezető utat járni.


A nő-ügyeim általában úgy alakultak eddig, hogy hozzám hasonló helyzetben lévő nőkkel kerültem össze. Tapasztalatból mondom, hogy máskülönben feszültségek alakulnak ki. Az irigység, a súlyos egyenlőtlenség meg tudja mérgezni a kapcsolatokat.

2020. júl. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!