Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők adnának esélyt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők adnának esélyt egy olyan munkanélküli férfinak, aki semmit nem csinál otthon csak elvan de fél millát keres egy hónapban, mert van több luxus ingatlanja, amit kiad?

Figyelt kérdés
2020. jún. 30. 12:45
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
71%

Teljesen egyet értek a tízessel. Miért gond az, hogy nem kell megszakadni a bevételért és minden nap, mint egy robot bemenni a melóhelyre.

Ki lehet még sok mindennel tölteni az időt a melón kívül.

2020. jún. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
51%

Annyira tudtam, hogy mik lesznek a válaszok mielőtt megnyitottam a kérdést...


Persze, a tétlenséget nem bírja... Lóf...t! Aki mozgékony az jet-skizik, meg túrázik meg hegyet mászik, nem a TV előtt tesped, de nem DOLGOZIK. Ha nem muszáj...


Valójában az irigység, ami az egész mögött van, meg a tipikus magyar "dögöljön meg a szomszéd tehene is" mentalitás.


A nő lose-lose szituációban érezné magát, mert ha ő maga se dolgozik, akkor bármikor el lehetne őt hordani aranyásónak, élősködőnek meg kitartottnak és ettől retteg a legtöbb nő, hogy ezt megkapja.


Ha pedig húzza tovább az igát, akkor frusztrált lenne, hogy az örökségileg szerencsésebb párja nem szenved legalább ugyanannyira a munkától mint ő és akkor annyival is több lenne a bevétel.

2020. jún. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
90%
Ha lenne ilyen jellegű passzív jövedelmem, amellett is bejárnék legalább részmunkaidőben dolgozni valahová, nem a munka öröméért, hanem hogy közösségbe járjak, legyen valami rendszeresség az életemben. Amíg egyetemista voltam, láttam magamon, milyen hatással van rám az a fajta szabadság, ami a rendszer hiányával jár, és nekem ez nem tetszett, bár a világ összes ideje az enyém volt, 0-24 sorozatokat néztem és úgy általában a világ leghaszontalanabb emberének éreztem magam (mert az is voltam). Onnantól kezdve, hogy elkezdtem diákmunkát vállalni heti 20-30 órában, utána már volt motivációm hobbikra (kreatívakra ráadásul), sokkal könnyebb volt nem eltolni egy-egy vizsgát, hanem tényleg felkészülni, sokkal szívesebben mozdultam ki társasággal is, tehát úgy összességében összeszedettebb voltam. Hiába, hogy magát a munkát, amit csináltam, nem különösebben szerettem, most felnőttként sem szeretem a munkám, csinálom mert megélek belőle (nem is rosszul), meg mert stabil munkahely, ahova szülés után is tárt karokkal várnak vissza, de őszintén nem ebben keresem a kiteljesülésem. Mégis hiányozna, ha nem lenne, és magamból kiindulva a pasival szemben is lennének fenntartásaim, hogy vajon mit csinál, amikor otthon van? Nem feltétlenül csak attól lesz produktív és hasznos tagja a társadalomnak, ha alkalmazottként dolgozik valahol, ez világos, de úgy mégis, a saját múltam figyelembe véve kisebb eséllyel lesz hatékony a végtelen mennyiségű szabadidővel, ami tulajdonságot magamban is gyűlöltem anno, a másik emberben sem lenne szimpatikus igazából.
2020. jún. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
78%
Havi 300 ezer bejönne tisztán úgy, hogy ingatlanokat adok ki, eszembe nem jutna dolgozni menni. Minek? Elviselni a többi ember, főnökség hülyeségeit, nézni, ahogy a kollégák, leginkább kolléganők egymás szemében jó pofiznak, egymás háta mögött meg mindenféle szemétnek lehordják egymást. Ellenék itthon, gyűjteném a pénzt, nyáron elmennék nyaralni, elutaznék olyan városokba, ahol még nem jártam, fényképeznék, stb. Simán ellenék, de jó is lenne! .
2020. jún. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
82%
Hülye lennék dolgozni ha ennyi bevételem lenne,így adnék esélyt egy ilyen férfinak.
2020. jún. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
46%

Össze hát.

Ha van két lakásod akkor az egyikbe eléldegéltek, a másikat kiadjátok és ha minimálisan dolgoztok is megéltek.

Legalább nem kell azon gondolkodni hogy fizesse ki az ember a lakbért meg a számlákat.

2020. jún. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
21%
Csóró buta lusta proli nőknél, te megfelelnél nekik. Azoknak mindegy milyen pasi vagy, csak tartsál el őket. :-)
2020. jún. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
36%
Hagyjuk már ezt 17-es, a legtöbb ember a pénzért dolgpzik, nem azért, hogy "hű én most mekkorát alkottam a társadalom" számára, vagy mit tudom én. Majd biztos elhiszem, hogy valaki szívesebben szív egy gyárban, vagy ül egy irodában, vagy bárhol, ahelyett, hogy elvan nyugodtan otthon, miközben jön a pénz és rengeteg szabad ideje van.
2020. jún. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

#18 Én abszolút nem így látom. Nyilván van egy réteg akit se a tanulás se semmi nem fogott meg az életben és lusta volt megkeresni azt amit szeret, amiben jó. De akiben van minimális ambíció is az megtalálja azt a területet amit szeret csinálni. Kb 2-3 embert ismerek akik csak azért dolgoznak, hogy ne haljanak éhen. A többieknek nagyon is fontos a munkájuk és szeretik amit csinálnak. Én sem azért dolgozom, hogy legyen pénz, annál sokkal komolyabb céljaim vannak.

Én elfogadom, hogy van akit semmi nem érdekel és semmit nem akar elérni. Csak a normális, dolgozó nők nagyon nem ilyen palit keresnek mert nulla a közös pont.

2020. jún. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
70%
Egy állással ugyan milyen célt lehet elérni? Maximum a fizetés emelés, ami említésre méltó, más nem. Sokra mennének vele a céltudatos emberek, hogy milyen sokra vittét, kapnák az elismerést, hogy ez igen, ez érti a dolgát, a fizetés meg közben ép csak súrolná a minimál bért. A munkában egyetlen dolog jó, hogy pénzt kapunk érte, más semmi.
2020. jún. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!