Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is túlkínálat van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is túlkínálat van a férfiakból, illetve elfajzott a mai társkeresés?

Figyelt kérdés

Kb. 50 férfi jut egy nőre. Brutálisak az arányok ezekben az években. Ami a szociális platformokon megy elképesztő. Ha egy jól kinéző lány vagy, garantált, a 300+ like/követés/match akármi, a sok simp férfi miatt. És csak annyit kell tenned, hogy felkelsz. (A szép lányok reggel is, bárhogyan is szépek.) De a valós életben is ez a helyzet, elkeseredett/chad férfiak próbálkoznak brutális mennyiségben napi szinten, akár többször is egy adott lánynál. Persze csak az nem lesz elutasítva, aki kitudja szolgálni a rejtett igényeket, amiket senki nem mer reklámozni.


De ez férfi részről sem sokkal különb. Ha jól nézel ki, olyan szociális életet fogsz élni, ami másoknak elképzelhetetlen. A lányokkal bármit megtehetsz, még rommá alázva is futnak utánad. Sok lány inkább tűri, hogy alázza/csalja menő pasija, csak hogy vele lehessen. Míg egyes férfiaknak a szexért egy életen át kell fejlődni(valakinek még sokszor az is kevés), addig egy chadnak egy ujjmozdulatba telik, és házhoz jön az újabb kúrópajti. Instamodellek, brutálszép lányok melletted -> míg másnak álom, nálad ez a mindennapi dolog.



Konkrétan undorító ez az egész ami ezekben az időkben folyik. A felszínesség hihetetlen határokat ért el, egy húspiaccá változtatva a párkeresést. Már-már ciki meghitt kapcsolatban lenni. (És nem azt mondom, hogy csúnyának kel lenni, nem. Számít a szépség, de ne az alapján ítéljünk már el valakit.) Férfiak/Nők vannak besorolva egy hierarchikus rangsorba, az alapján, hogy menyire szépek mások szerint. Akik felül vannak, kb. minden szociális pluszt megkapnak, akik alul, na nekik mindenért meg kell küzdeniük.

(Éjszakai rant, nem panaszkodom, boldog párkapcsolatban élek)



2020. júl. 1. 01:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
52%

Szidod itt a felszínességet, közben meg te is hulla felszínesen, csak kinézetet hangsúlyozva válogatnál, ha tehetnéd, de hát nem teheted, mert csak egy nyomi kis incel vagy.

Vagy ugyan miért nem jó neked a Rozika a CBA-ból? Rozika helyes lány, nincs meghízva, nem túl vékony, nem tudja, hogy kell sminkelni, pedig egész szép arca van, és eddig csak munkaruhában láttad. Rozikát le se szarja a magadfajta. Nektek Palvin Barbi kell, mert csak a külsöre mentek rá, pedig külsőre nem Palvin Barbi szintjén vagytok. Külsőre ti Rozika szintjén vagytok.


A másik meg, hogy régen nem dolgozhattak a nők. Muszáj volt megtetszeniük egy férfinek, és fenntartani az érdeklődését haláláig, ha kvázi életben akartak maradni. Úgyhogy a faszik megszokták, hogy a nők kinyalják a seggüket is, csak azért, mert léteznek. Na, most nem ez a helyzet. A nő dolgozhat, tanulhat, megteremtheti a saját egzisztenciáját, csakúgy, mint a férfi, tehát anyagi szempontból semmi szüksége a férfira, szóval ha a férfi szeretne magának egy nőt, akkor el kell csábítania. Tudom, hogy sok férfinek ez fura, mert régen ugye semmit nem kellett tenni egy nőért, elég volt a tény, hogy péniszed van. Most meg kell.

2020. júl. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
69%
Ha megnéznénk az emberek szűrőit, akkor kiderül hogy mindenki kizárja az ellenkező nem 70%-át.
2020. júl. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a az eddigi válaszokat, hasznosak/érdekesek voltak! Mindenkinek ment a zöld pipa.


Kedves 11-es! Már vártam egy hasonló femináci incelező kommentet, és meglep, hogy csak 1 db jött a részedről. Tehát rajtad kívül aki válaszolt, mindenki elég intelligens volt ahhoz, hogy felfogja, sőt, végig elolvassa a kérdésem.


"Szidod itt a felszínességet, közben meg te is hulla felszínesen, csak kinézetet hangsúlyozva válogatnál, ha tehetnéd, de hát nem teheted, mert csak egy nyomi kis incel vagy."


Honnan szeded azt, hogy én is a kinézetet hangsúlyozva válogatnék? Végig olvastad egyáltalán a kérdést, vagy az első részen felháborodva idehánytál valamit? Javaslom a kérdés utolsó szekcióját elolvasni. Annál is inkább, mivel észrevehetnéd, hogy nem a nők ellen irányult a kérdésem, és nem is rólam szól a kérdés. (wtf?)

Szánalmasnak tartom azt a fajta feminim törekvést, ami itt a gyakorin megy. Ha valaki véleményt alkot a nőkről, akkor a sok fizetett liberálfasiszta gyűlölködő egyből jön proli módjára széttrollkodni a kérdést, kiragadt kontextusokból. Ha a kérdés 2. részét elolvasnád, feltűnt volna, hogy a férfiakról is alkottam egy véleményt.

A rozikás hasonlatodra reagálva: Gyanús nekem, hogy a lecsúszott rozika az bizony te vagy, és ezekkel a hasonlatokkal akarod a befolyásolható, elkeseredett férfi nemű olvasókat arra ösztönözni, hogy ne a szép lányokat hajkurásszák, hanem nálad próbálkozzanak, mivel nemhogy a férfiak, de még az apukák se tekintenek rád nőként, már egy jó 10 éve. Így ezek után ha valaki bepróbálkozna nálad, büszkén hajthatnád el a búsba, megmutatva ezzel azt a feminim dominanciát, amit a kérdéseddel is képviselsz. És halkan megjegyzem, rajtad kívül senki nem kezdett el nemi-alapú gyűlölködést kezdeményezni, ami általában a kis nyomi inceleket jellemzi... Na de akkor kis is az incel?

2020. júl. 1. 13:19
 14/17 anonim ***** válasza:

Szerintem joggal feltételezem, hogy incel vagy, ha olyan kifejezéseket használsz a kérdésedben, mint a Chad. Illetve az, hogy egy életen át kell fejlődnie a szexért valakinek... igen, ha akkora hátrányból indul, amit egy életen át tart ledolgozni.


Egyébként tényleg nem tekintenek rám nőként az apukák se, sőt, soha nem is tekintettek, aminek baromira örülök, mivel faszi vagyok. A kérdést elolvastam, és megérteni is sikerült, te azonban nem értetted meg a válaszom. Rozika ugyanis nem lecsúszott, hanem egy helyes lány, csak átlagos. Nem jár kondiba, nem miniruhában fogod látni, és nem sminkeli magát. Ez lenne neked a lecsúszott? Akkor mi a jó?

A szép lányok nem szépek reggel is és bárhogyan is. Ha azok lennének, akkor tele lenne fullos nőkkel az utca, de hát látjuk, hogy nincs, átlagos nőkkel van tele. A reggeli "most keltem fel" szelfik mögött úgy kb. egy óra készülődés van. Aztán sminkes pofával visszamásznak az ágyba elkészíteni a képet. Ti meg zabáljátok, mint kacsa a nokedlit :D

Nekem a lecsúszott, szakadt nő az, akinek bajsza van, vagy 120 kg.


Nem én szítottam nemi irányú gyűlölködést. Én csak ezt a nyomorult, "kígyóvállú csíra vagyok és nem jönnek az ágyamba a fullos nők, brühühü" picsogást gyűlölöm, amit te is tolsz, még akkor is, ha a te ágyadba esetleg jönnek (amit kötve hiszek. De ha mégis így van, akkor megkövetlek, viszont akkor ha te vállalhatsz szolidaritást a kígyóvállú kielégítetlen incelfiúkkal, akkor én is vállalhatok szolidaritást a nőkkel). Az viszont jól mutatja a te nőkhöz való viszonyodat, hogy azonnal megpróbáltál megalázni a nőiességemben (LOL), mikor azt hitted, hogy nő vagyok :D

2020. júl. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Aztamindenit, hát nálad vannak gondok... De akkor magyarázom kétbites szinten, hátha megérted.

Kezdjük elölről, összefoglalva a kérdésemet, mert kb. azt se tudod miről van most szó, csak idejöttél trollkodni: Kiírtam egy kérdést, amiben a férfi/női szépség előnyeinek a témáját boncolgatom. Szó nem volt rólam, illetve az én életemről. Amint összehasonlítottam a két nemet, utána jön a fontos rész. Véleményt formálok a mai felszínes generációról, és leírom, hogy mennyire gusztustalannak tartom, hogy valakit a kinézete alapján ítélünk meg. (Reflektálva a Rozikás példádra, zárójeles rész a kérdésemben...) És ennyi a kérdésem. Észrevehetted, hogy rólam sehol nem volt szó, illetve hogy én panaszkodnék valahol, hogy mennyire szar nekem... Ehhez képest, idejöttél, és egyből elkezdtél a kedvenc kis incel szavaddal dobálózni, és mindenképp be akarod bizonyítani, hogy én egy incel vagyok, aki picsog. (Megint wtf?, Köze nincs ehhez a kérdésemnek. Nagyon szereted emberekre ráaggatni ezt a jelzőt, ami arra utal, hogy te is az vagy.) Na de vissza a témához. A kérdésed végén említed, hogy megpróbáltalak megalázni... Kérdem én, te ezzel az incelezéssel mit is csinálsz? Nem megalázol embereket? De. És ezzel pont hogy nemi irányú gyűlölködést kezdtél, függetlenül attól, hogy a saját nemed ellen vagy sem. Leírod, hogy mennyire szánalmasnak tartod a kis kígyóvállú "csírákat". Ugyanez... Szintén ehhez kapcsolva: A válaszod elején furának tartod, hogy valakinek egy életen át kell fejlődnie a szexért. Nagyon sok ember, legyen az nő vagy férfi, nem születik egy social king-nek, vagy csak simán nem volt megfelelő anya/apa képük az életükben. Egy ehhez hasonló gyerekkor után, a béke segge alól indulsz, és olyan dolgokat kell megtanulnod, ami másnak teljesen alap. De a te agyad ezekhez a dolgokhoz elég korlátolt, és inkább lenézed, szánalmasnak, incelnek tartod ezeket az embereket, és beléjük tiporsz. És igen, ezek az emberek panaszkodni fognak, mert rossz nekik. Te meg jót röhögsz rajtuk... Hát gratulálok...


Említetted még a szép lányokat. Hát most kb. elárultad, hogy semmi közöd nemvolt még nőhöz az életben. Ugyanis az alapból, természetesen szép lányok mindenhogy szépek. Nem egy szép barátnőm volt, és sokon csak csúnyított a smink, mert alapból szépek voltak. Reggel is, kócosan is, és izzadtan is, edzés után. A smink nem a szép lányoknak kell, hanem azoknak, akik nincsenek megelégedve a kinézetükkel, és elrejtsék/felturbózzák azt. És mellesleg nem tudom hogy te hol élsz, de ha én szétnézek az utcán, én nagyon szép lányokat látok, de neked ezek csak átlagosak... Gondolom pont te vagy, aki 0-24-ben az instamodellekre rejszol, és isteníti őket, ezért átlagosak a mindennapi lányok... Konkrétan full az vagy amit leírtál nekem ember...


Remélem ezek után jutott valami fény az agyadba. Elég gáz, hogy óvodás módjára kellett összefoglalnom a saját kérdésem, a saját kérdésem oldalán, egy kérdésemre válaszolónak. Mivel úgy jöttél ide, hogy nem olvastad el a kérdést... Rajtad kívül mindenki megértette miről van szó. De valószínűleg a mostani válaszomat se fogod elolvasni, mert te vagy a híres inceles troll, aki egy lecsúszott, férfi nemű bajszos rozika, és a saját nyomorúságát aggatja másokra, ezzel is feledtetve a saját kis tyúkszaros életét.

2020. júl. 5. 17:26
 16/17 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező egy kicsit elvesztettem a fonalat nálad. Plusz van szép magyar nyelvünk, teljesen feleslegesen használsz angol szlenget és rövidítést(chad, wtf). De mindegy a lényeg az, hogy az emberek régen is felszínesnek voltak és ma is sokan azok, szerencsére nem mindenki. Régen is voltak olyan férfiak akikre azt mondták higy minden nőt megkap.

És mindig úgy volt hogy a feltűnően szép lányokat körülrajongták, de ez nem azt jelenti hogy egy nőre 50 férfi jut. Tegyük fel Piroska nagyon szép (smink nélkül vagy azzal most mindegy). Tuti hogy csak a egyetemen, munkahelyén, vagy a szórakozóhelyen több ajánlatot is fog kapni. De ezeknek a férfiaknak a fele vagy foglalt, vagy másnak is udvarol. Tehát nem arról van szó hogy ilyen sok egyedülálló férfi jut egy nőre. Nem tudom hány éves vagy de egy komolyabb férfi /nő tudja hogy nem attól szép hogy valakin annyi smink van hogy nem látni az arcvonásait. Az az ember aki ilyen modelleket követ egy kicsit álomvilágban él. Nem szeretnék megérteni senkit nem annak szántam, a mai fiatalság egy kicsit beleesett ebbe a "csapdába", azt hiszik egyesek hogy az a szép amit a photoshopolt képen látnak.

Nem tudom miért vagy felháborodva ha te nem tartozol ebbe a kategóriába, senki se kötelez rá higy regisztrálj bárhova. Én se teszem, így tök jól elvagyok.

2020. júl. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó! Először is köszönöm a normális választ. Másodszor, teljesen igazad van, egy állásponton vagyunk, régen is ilyenek voltak az emberek. Én csupán csak azt érzem, hogy a mai világban ez a jelenség felerősödött, (hála a szociális platformoknak), és még nagyobb hangsúly van a kinézeten, mint régen volt. Ezt gondolatot illetően voltam kíváncsi más emberek véleményére is. De ennyi, nem akartam én ekkora feneket keríteni ennek az egésznek.

Ami a szóhasználatom illeti, a munkámból kifolyólag elég sokat kell használnom az angol nyelvet, ezért sokszor már egyszerűbben tudom magam kifejezni egy-egy angol szóval, mint magyarral, ez az oka a fent használt

szavaknak is.


(Ment zöld kéz!)

2020. júl. 5. 19:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!