Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok szerintetek számít párkeresésnél a politika? Nektek mennyire fontos a másik nézete?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy találkozgatom már egy ideje egy lánnyal és egyébként minden szempontból megfelelne és nagyon jól kijövünk, de nemrég szóba jött és kiderült, hogy teljesen más politikai nézetei vannak.

Úgy gondolom a mostani helyzeteket tekintve nem nehéz kitalálni, hogy melyik két oldalról van szó politika terén. Ráadásul még a családi és baráti kör is szembenáll ilyen téren, szóval rengetegszer feszültség szíthat ha valahol szóba kerül.

Engem mondjuk annyira nem érdekel a politika, de megvan a véleményem és nem tudom mennyire lehet hatással így a kapcsolatra. Van másnál hasonló helyzet? Nektek mennyire feltétel ez párkeresésnél?



2020. júl. 1. 18:24
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
56%

Ugyan későn találtam ide, de erre kénytelen leszek reagálni!


"A probléma ott van, hogy te valami ellenesként definiálod magad. Pártpolitikától mentesen fogalmazd meg magadnak, hogy milyen értékeket tartasz fontosnak!"


Aki nem fideszes, sőt Fidesz ellenes, az éppenséggel pont azért ilyen, mert annyira nem képes elfogadni az olyan "értékeket" amit a Fidesz képvisel. Vegyünk pár példát, én utálom, ha hülyének néznek, a Fidesz megteszi, rendszeresen, utálom, ha más a véleményem, ezért ellenségnek vagy hazaárulónak vagyok titulálva, utálom azt, aki hülyére lopja magát, és utána még meg is magyarázza, hogy ez a nemezt érdekét szolgálja.

Nekem például érték mások becsülése -ezt a Fidesz nem teszi meg, az, hogy másokat ellenfélnek és nem ellenségnek tekintek, ezt a Fidesz nem teszi meg, fontos, hogy ne lopjuk hülyére magunkat mások pénzéből, mert nem vagyok tolvaj, a Fidesz és holdudvara meg ezt teszi.

Na most a baj ott van, hogy a kérdező ezeket valószínűleg érzi, és nem érti, hogy mások, ez esetben ez a lány, hogyan tűrheti ezt el, pont azért, mert ezek értékeke, amiket a Fidesz képvisel az meg ennek a szöges ellentéte, tehát vagy a csaj elvtelen, megalkuvó , vagy borzasztóan tájékozatlan vagy romlott mint a Fidesz.

Érted már? nem vallhatják ugyanazokat az értékeket, pont azért, mert pont az értékekben van hatalmas különbség.

2020. aug. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
48%

"Vegyünk pár példát, én utálom, ha hülyének néznek..."


Most mégis sokan hülyének fognak nézni, mégpedig okkal. Teljesen félremagyarázod a témát, csak azért, hogy egy kis ballib propagandát nyomathassál.

Neked nincs semmilyen értékrended, hiszen nem voltál képes ilyet megfogalmazni. Ugyanúgy valami ellen próbálkozol, de árnyékre vetődsz.

Tény, hogy a ballib oldal lopta szét az országot, csak már régen volt ezért sokan elfelejtették. Gyurcsány is úgy lett sikeres vállalkozó, hogy a Horn kormány "kissé" támogatta. Az SZDSZ szabad verseny arról szólt, hogy az állami cégeket megszüntették, mert a szabad verseny az mindennél jobb, de valójában a saját köreiket tömték ki. A sok hülye meg elhiszi, amikor pl. ismét állami lett a tankönyvkiadás, hogy a versenyt szüntették meg és a minőség lezuhant. Valójában a haveroknak átjátszott vállakozások alól húzták ki mostanában a talajt.


Tehát valójában annyira imádod, ha úgy néznek hülyének, csak nem mindenkitől szereted ezt.

2020. aug. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!