Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják azt a nők hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt a nők hogy nálunk senki nem próbálkozik?

Figyelt kérdés

Ismerek egy nőt, 25 éves. Mindig azt panaszolja neki senki nincs soha. És “senki” nem akar ismerkedni vele. Közben nekem elmeséli hány “béna” “mamahoteles” “életképtelen” pasival megy randira. Kb heti 2-3 randija van. Ezeket a férfiakat akkor ember szamba sem veszi? Mert azt mondja minden alkalommal hogy “SeNKi” nem akar tőle semmit.


Jah hogy neki csak az valaki aki vagyonos meg extra magas , jóképű , sportos ? A többit úgy veszi nem is volt senki érdeklődő. 😀


Mi van veletek csajok? Csak az adonisz kell ? Mindenki más nyomorék senki ?



#felszínesség #adonisz #Tökéletes csak a férfi #Magas igények
2020. júl. 4. 15:00
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
89%
Így van, minket emberszámba se vesznek.
2020. júl. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
89%
Tőlem tényleg senki nem akar semmit, de én csúnya vagyok úgyhogy nem számítok nőnek...
2020. júl. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
90%
Nálam sem próbálkozik senki, mivel csúnya arcom van.
2020. júl. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
85%
Nem csodálom hogy nincs pasija. Senki se akar magára akasztani egy piócát.
2020. júl. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
80%
Miért is érdekel mit mond? Ha nem akarsz a lelki szemetese lenni, akkor nem kéne úgy viselkedni. Te ugyanolyan béna vagy számára, akibe belehányhatja a hülyeségeit, aminek a szerepét örömmel elfogadod. Előbb magunk körül érdemes takarítani. Az ő dolga kikkel kavar, nem értem miért kéne érdekeljen ő kiket vesz emberszámba. Valószínűleg nem csoda hogy az értelmes férfiak elkerülik, de szenvedjen ha neki ez kell.
2020. júl. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
74%
Én is úgy, mint a 2-es. Vagyis utoljára áprilisban(?) akarta megcsalni velem az aktuális nőjét egy több mint 10 évvel idősebb pasas, aztán meggondolta magát. De ő az egyetlen, aki stabilan, kb. 16 éves koromtól "bejelentkezik" ilyen céllal. Ezt leszámítva levegőnek vagyok nézve, a ronda nő egy láthatatlan, semleges nemű élőlény. Ja, bocsánat, itt, a gyk-n néha rámennek a rondaságra, emiatt nem kellésre különös férfiak, nyilván arra számítva, hogy így akkor ha más nem, legalább ilyen nő jut nekik... 😏
2020. júl. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
54%
Úgy értik, hogy jóképű nem akar velük ismerkedni. :)
2020. júl. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
95%

25 éves koromig alig próbálkoztak nálam, azok is csak megdugni akartak, ők voltak azok akik mindenkivel IS kikezdtek. Na, nálam az ilyen senkinek számít. Aki komoly kapcsolatot akar normális férfivel, annak a dugós pasi senki. És bocs, de az alkesz meg csöves is senki. Meg a 20 évvel idősebb papa is.

Nyilván attól függ, ki mit vár el.

2020. júl. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
81%
Azt nem tudtam, hogy ez a való életben is így megy, viszont a gyakorin már megszoktam a siránkozó nőket. Érdekes módon a gyk-s csajoknál mindig csak cigók, csövesek, alkeszok, agresszívok, a nőket kihasználni akarók stb. próbálkoznak, amit őszintén szólva kicsit furcsállok. Régebben megesett, hogy néhány ilyen hölgyeménnyel kommunikációt kezdeményeztem, aztán egy idő után vagy eltűntek, vagy hárítottak, ha pl. találkozni szerettem volna velük, pedig mindenkivel normális voltam. Mostanra már teljesen hidegen hagy, ha egy nőtől azt hallom valahol, hogy soha egyetlen normális férfi sem találja meg őt, legyintek egyet, és az egyik fülemen be, a másikon ki.
2020. júl. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
26%
8. Bocs de a 45 éves az távolról sem “papa”.
2020. júl. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!