Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják azt a nők hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt a nők hogy nálunk senki nem próbálkozik?

Figyelt kérdés

Ismerek egy nőt, 25 éves. Mindig azt panaszolja neki senki nincs soha. És “senki” nem akar ismerkedni vele. Közben nekem elmeséli hány “béna” “mamahoteles” “életképtelen” pasival megy randira. Kb heti 2-3 randija van. Ezeket a férfiakat akkor ember szamba sem veszi? Mert azt mondja minden alkalommal hogy “SeNKi” nem akar tőle semmit.


Jah hogy neki csak az valaki aki vagyonos meg extra magas , jóképű , sportos ? A többit úgy veszi nem is volt senki érdeklődő. 😀


Mi van veletek csajok? Csak az adonisz kell ? Mindenki más nyomorék senki ?



#felszínesség #adonisz #Tökéletes csak a férfi #Magas igények
2020. júl. 4. 15:00
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
95%

#19 " irreálisan magasra rakták a lécet."


Ha én egy olyan pasit keresek aki napi szintén tisztálkodik, kezet mos vécézés után, és nem viselkedik úgy mint egy tapló, akkor már ki is szűrtem kb 70%-ot. Csodálkoznak ha egy nő elfordul tőlük mert kimarja az orrukat a fürdetlen izzadt hónalj és a fél liter axe vegyülete amit fürdéspótlóként raknak magukra, vagy ha megsértődnek valamin akkor az kb úgy néz ki mint amikor a csimpánztól elveszik a banánt. Fiatalok és idősebbek egyaránt.


Egy férfi ad a megjelenésére, az illatára, a ruhájára, a higiéniára, és nem hisztizik ha valami nem úgy alakul mint ahogy ő elképzelte. "Nem vagyok jóképű" ahogy nem minden lány szép, bármennyire is sminkeli magát. Ez van. Aki pedig azt hiszi hogy ha gazdag és sportos lenne, akkor találna szerelmet, akkor el kell hogy szomorítsalak: d..gópajtit fogsz találni sokkal könnyebben, de ha a párkeresés eddig nem ment akkor ezután se fog.

2020. júl. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
9%

Na most #21 gyönyörűen mutatta, mit értek az alatt, hogy a legnevetségesebb indokkal jönnek a nők, ha a sikertelenségüket kell megmagyarázni maguknak.


Nyilván senki sem gondolhatja komolyan, hogy a férfiak 70% büdös, nem fürdik vagy ne mosna kezet WC után. Ilyenekbe azért kapaszkodnak, nem akarják kimondani, a nagyon jó pasiknak nem kellenek, akik meg elfogadnák őket (átlagos, normális férfiak), azokat selejtnek tarják.

2020. júl. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
25%

A nők sikertelenségének magyarázata = Miattad van ez is.

Az már más kérdés h senki nem jó nekik, csak a herceg. Jah az nincs, csak a mesében. Lehet fel kellene kelni a tv elől?

Nekem mind1, mert én átnézek az ilyen nőkön, akárhogy is néznek ki, csak azért nah.

A másik pedig:

Ha már elvárjátok h 100millás ház/lakás, kiszámítható jövő, sok szabadidő, sok pénz, jó test, akkor mit adtok a másiknak? A jó test az 5-10-20éves sport eredménye, úgy ahogy a sok szabadidő is előzőleg rengeteg energiát emésztett fel, hogy "most legyen".

Több nőtől hallottam, "hát veled vagyok". A válaszok alapján itt is csak ennyit. És? Legyek megtisztelve, hogy valakit eltarthatok, aki idővel hátba szúr?

Nem most jöttem le a szélvédéről. Akkor rendelek egyet a rosszlányokról, azt elhajtom a 1 óra után ha végeztem. Ezeket az önző állatokat meg meghagyom marakodni a cigányoknak vagy akinek kellenek valamire. Lyuk lyuk, csak ti még ugattok is h "nektek jár". Lehet benyújtani az igényt az ombudsmannál, hátha megsajnál titeket szegények. Életképtelen önző állatok. (tisztelet a kivételnek)

2020. júl. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
86%
22, felsorolnád kérlek hogy miért vagyok sikertelen? :D Kíváncsi vagyok hogy vajon mi lehet az ami visszatart engem attól hogy az életben bármi sikert elérjek.
2020. júl. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
100%

Van egy közeli negyvenes nő ismerősöm. Két éve vált, most kezdett el randizni. Mesélt a randikról, azt mondta lehet, hogy inkább egyedül hal meg. A pasik pótanyukát keresnek, az egyik konkrétan bevallotta, hogy ő nem tudja kicserélni a villanykörtét.


Ugyanakkor ott a tesóm, 27 éves, jelenleg egyedülálló. Minden elfogultság nélkül mondom, hogy nem egy csúnya pasi, nem is fél a nőktől, próbálkoznak nála. Kérdeztem, hogy szeretne-e kapcsolatot. Azt mondta, hogy igen, csak annyi a baja, hogy normális kapcsolatra nem talál nőt, a többség szexkapcsolatot akar, aki meg nem, az kb. rögtön gyűrűt meg két gyereket.


Szóval a pasiknak sem könnyű.

2020. júl. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
83%

Ha irreálisan magasra rakja minden nő a szintet, az azt jelenti, átlagban sokkal többet értek el, mint a férfiak. Akkor ki a hibás?

Én legalábbis azt vártam mindig a partnereimtől, amivel én magam is rendelkeztem. Mit akar egy szarzsám egy tanult, jól szituált, szép nőtől? Kell a visszautasítás, vagy mi az istennek esz a fene benneteket olyan nők közelébe, akiknek nem ugorjátok meg a szintjét? Akkor ki is választ felül?


Merthogy nálam mindig azok álltak sorba, akik sokkal kevesebbet tettek le az asztalra, mint én.

2020. júl. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
12%

#26: "Ha irreálisan magasra rakja minden nő a szintet, az azt jelenti, átlagban sokkal többet értek el, mint a férfiak." Nem, ez azt jelenti, hogy túl sokat vár el valaki a másiktól. Legalábbis szerintem az IRREÁLIS azt jelenti, hogy az illető sok mindennel nincs tisztában, nem pedig azt, hogy többet ért el a másiknál.

Amúgy meg ha tényleg ennyi "nyomorék" férfi van a világon, akkor hogyhogy ilyen sok boldog párkapcsolat, házasság van? Ja, tudom már, azok a nők is ostobák, veled ellentétben, és ők beérik a "selejttel" is. Amúgy fordítva is meg lehetne vizsgálni a dolgot, mert pl. alamuszi, "bocsánat, hogy élek" típusú, átlagos vagy az alatti külsejű csajok miért ácsingóznak sok esetben a jópasik után? Nekem van egy olyan sejtésem, hogy nem ok nélkül vagy egyedül, szerintem kezdj el barátkozni a macskákkal, ha eddig még nem tetted volna meg. Én tanult, többé-kevésbé jól szituált, de nem túl helyes férfi vagyok, viszont az arrogáns, lekezelő szösszenetedet olvasva még akkor sem akarnám "megugrani a szintedet", ha én lennék a világ legjobb pasija.

2020. júl. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
3%
Én meg egy nagyképű nőgyülölő állat. 190es 100kgos fejjel, izmosan, pénzesen úgy döntöttem nem puncsolok ezeknek tovább. A pénzesen több százmilliós vagyont érts, önerőből. Erre jöttek mint légy a szarra. Éhenkórász bagázs, nyomorult ujjal mutogató semmirekellő a többsége. Az h tinderek 2 kép alapján a nyomoroncra bukik azt odaborgyadzik az nem az én hibám, sőt nem is másé. Szóval ki a nyomorék kedves 26os? Sok férfi fiatalon már tudja mi akar lenni, amíg te javában bulikázol, mert neked az életed h minél jobb génekkel rendelkező fickó mellé kerülj. Eddig ezzel nincs is baj, csak a szelektálásoddal illetve h azt se becsülöd meg amid volt/van/lesz. Az idő múlásával meg egyre kevesebb lesz, mert neked is csak 1 értéked van, a fiatalságod. Elmúlik, és elrontottad akkor vége. Nem tanították még meg ezt neked? Kérdezz meg pár bebukott 50-60ast.
2020. júl. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
93%
Utolsó kettő, ti nagyon gázok vagytok. Nem is ismeritek a 26-ost, de megelőlegezitek, hogy egy buli rhibanc, csak mert válogatni merészel. Én pl előbb válogatok intelligencia, humor, végzettség alapján, és bőven elég ha a felét elérte, amit én. Saját vagyonom van, nem kell másé, de normális párt akarok, ehhez ragaszkodom. Ilyen, mint ti szóba sem jöhetne. Sok normális férfi van, ámde ők párkapcsolatban vannak, ha valaki szakít, elválik, akkor kerül vissza az ismerkedős zónába, de akik sokáig ott vannak, azok között sajnos nagyítóval kell keresni a normálisat. Ez tény sajnos. Hiába sértődtök meg és lökitek itt a nőgyűlölő dumát, ebből is látszik, hogy nektek csak az insta pitcha a nő, akinek írod is, hogy a fiatalsága az egyetlen értéke. Na, ha nektek ilyen kell, akkor ne is csodálkozzatok. A normális embereket meg kerüljétek messzire.
2020. júl. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
84%

27

Nyugodj meg drágám, nekem már van párom. Igaz, válogattam pár évig, mire megtaláltam őt, akivel el is tudom képzelni. De addig egy csomó, magát túlértékelő férfi próbálkozott be, aki felét sem volt képes nyújtani annak, amit én tudok egy kapcsolatban.


28

Nem bulizok, a fitalságom pedig szerintem az utolsó érték a sorban. Ha nem lennék huszonéves, legalább az ostoba szar emberek és a kivénhedt kéjencek elkerülnének. Így viszont őket is nekem kell elhajtanom.

Női viszonylatban én is izmos vagyok

És van pénzem is bőven

Igaz, nem ezzel találtam párt, hanem azzal, hogy belsőre kiegyensúlyozott vagyok és állítólag jó velem lenni. De persze a komplexusos bagázs azt sem fogja fel, ha azért utasítom vissza, mert náluk ez nincs így. Semmivel sem vagytok különbek ezeknél az embereknél, csak mellé van egy silány, szar macátok, aki a látszatért puncsol nektek. Mert normális ember leszarja, hogy mennyi pénz van annak a számláján, akinek ha egy kis esze van, soha sem engedi, hogy köze legyen ahhoz a pénzhez. Te is csak prostizol, csak másnak hívod.

2020. júl. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!