Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, járnátok egy olyan 29...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, járnátok egy olyan 29 éves férfival, akit 1 éve dobott ki élete szerelme és azóta kb. minden nap iszik alkoholt, legtöbbször részegre issza magát?

Figyelt kérdés
2020. júl. 4. 22:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha felismeri a problémát, és hajlandó szakemberhez fordulni vele (én is tudok neki ajánlani többet is), akkor lehet esélye, de ha nem hajlandó tenni a változásért, akkor nem.
2020. júl. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem, soha.

Nem jönnék össze alkoholistával, annál jobban szeretem a lelki nyugalmat és az antik családi ékszereinket. Az alkoholfüggő SOHA nem gyógyul ki, nem lehet belőle kigyógyulni, csak önmegtartóztatásra képesek. Volt több alkoholista a családban, a szüleim mindketten pszichiátrián dolgoznak (tömve van lepusztult alkeszekkel) emellett van józan eszem. A függőben ez a sorrend :

1. Függőség

2. Függőség

3. Önmaga

4. Függőség

5. Haverok a kocsmából

6. Család, párkapcsolat, stb


Lopnak, csalnak, hazudnak. Nekem nem kell az, hogy egy szép keddi reggelen üresen találjam a pénztárcámat, bankszámlámat, ékszeres dobozaimat.

És akkor arról nem is beszéltünk, hogy az alkoholisták hajlamosak agresszívnek lenni, erekciójuk nincs, számítani rájuk soha semmiben nem lehet...

2020. júl. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Már csak arról nem beszéltünk hogy miért lett alkoholista!🙂
2020. júl. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!