Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bizonyos férfi ismerősök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizonyos férfi ismerősök miért szeretnék szemétkedni pl azzal,hogy én is ismertem apárodat anno szexuálisan stb?

Figyelt kérdés
A következő a lényeg. Egy településen élünk/ékek,és kialakult egy kapcsolatom bizonyos nővel. Azóta csak azt hallom innen onnan,hogy milyen klassz az ágyba a nő,ő hamarabb ismerte már,jól jártam vele,gyönyörű teste van stb. Az exe mi a faszt dumál róla mindenkinek minden ismerősi körének? Minek? Mi köze van már hozzá?

#Volt társ
2020. júl. 5. 14:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
39%

Figyu, ennyi képzelőerővel könyvet kellene írnod!


Ez ma már vagy a tízedik kamu kérdés amit megosztottál!

2020. júl. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Én nem értem milyen ingerszegény életet éltek.. Mi ebben a kamu? Abszolút nem értem tényleg.

1.35 éves vagyok nem pedig 14

2.Hidd el többet dolgozok mint te, tehát nem unatkozok.

3. Akkor lenne kamu szagú egy kérdés "számomra is" ha valaki azt kérdezné, írná, hogy hogyan kell visszaszerezni a földönkívüli feleségét aki a bádogemberrel csalta meg. Na ez tényleg egy kamu kérdés lenne. De a felnőtt élet, párkapcsolati problémák felvetése miért is lenne kamu? Nem értem most sem. Szerintem még kisgyerek vagy és semmi sem történt veled az életben. Az ilyen meg ne okoskodjon szerintem.

2020. júl. 5. 15:42
 13/17 anonim ***** válasza:
Miert foglalkozol veluk? Felnott noknek altalaban akkor is van elottedrol szexualis tapasztalata, ha ezt nem dorgolik az adott ferfiak az orrod ala. Itt az ferfi ismeroseiddel van a gond, nem a novel. En a sracokat iktatnam ki az eletembol, ha ekkora tuskok.
2020. júl. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

13-as..

Igen,abban igazad van, hogy magasról tenni kell a tuskó emberekre, de ha mélyen bele gondolok és talán fáj.. Ez elkerülhető lett volna ha annak idején mi lettünk volna együtt.

2020. júl. 5. 21:52
 15/17 anonim ***** válasza:
És most akkor addig keseregsz azon, hogy mi minden lehetett volna másképp, amíg el nem taszítod újra? Örülj neki, hogy most veled van. Nem véletlenül nem maradtak együtt mással.
2020. júl. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
8%

Az összes, aki azt mondja, hogy örülj neki, hogy most veled van vagy nő válaszoló, vagy akkora béta cuckold, hogy otthon felcsatolhatóssal rakja meg az asszony, aztán átköpi a szájába a roma segédmunkás srác spermáját.


Egy ilyen nőnek nem lehet örülni. Ez a phaszkörhinta átka. Ugyanaz, mintha az embernek priusza lenne. Jó dolog a rövidített út meg az ügyeskedés, de ára van és ha elbuksz (nem sikerül sem gazdag elvált feleséggé, sem celebbé sem üzletileg sikeres ex-prostivá válnod), akkor azok a normális férfiak, akik huszonévesen le lettek koptatva mert csak tanultak és karriert építettek azok nem fognak leállni ilyen használt nőkkel. És nagyon jól teszik, mert ezek a férfiak azok, akik igazán megérdemlik a 18-23 éves gyönyörű álomlányokat, akiknek független nőgyógyász igazolja a szüzességüket.


Természetesen nem csak a szüzesség vagy a kevés partner adja egy nő értékét összességében, de itt jön képbe a visszanyalós fagyi effektus, mint az alacsony kopasz(odó), diploma nélküli, örökség nélküli és így tovább férfiak esetében...


Nekik ugyanúgy kompenzálni kell, mert ha ők is arra várnak, mint az 185 magas szépfiú, akit havonta legalább 1-2 lány leszólít elég nyomulósan, akkor élete végéig szűz marad.


De hát ilyen az élet. Mindig is a szépség, pénz, születési hovatartozás és a rafináltság határozta meg azt, hogy kinek mennyit kell beletennie az életbe ahhoz, hogy ugyanazt az eredményt kapja.

2020. júl. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
It's not yours.... It's only your turn :)
2020. júl. 6. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!