Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire baj ez, hogy problémá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire baj ez, hogy problémát csinálok abból, hogy 35 évesen szinliként fáj eljárogatni ide-oda egyedül, amikor boldog (felületesen mindenki ezt mutatja) 20-on éves párokat látok csakis mindenhol? Rosszul esik kimozdulni egyedül, moziba menni, stb.

Figyelt kérdés
Régen nem volt ezzel bajom, kaptam magam és mentem mindenhová, próbálkoztam a fiatal nőknél, volt bőven sikerélményem is, meg minden. De most már ez rosszul esik, hogy ugyanazokat a köröket kell rónom, mint 8-10 éve. ÉS már nem úgy néznek a nők sem rád, mint egy vidám, fiatal 25 éves férfira, hanem egy idősödő férfira, aki vélhetően családos és gyereke van. Holott nem így van. Van még más így? Ugye a 30-as nők 90%-a elkelt vagy komoly kapcsoaltban van, aki meg nem az elbújik a 4 fal közé, vagy flúgosfutam, vagy borzalmas nagy igényei vannak (legyen hitelmentes nagy házad, 8-10 milliós autód). Ha meg maradok a 4 fal között én is, az öngól. Egyik sem jó sajnos, sokszor elgondolkozok, hogy ennyi volt a fiatalság, vége az életnek, se pár, se sok barát (az a 3-4 is már a családjával van leginkább mindig)-lehúzhatjuk a redőnyt velem hasonló korúak. Nektek mi a véleményetek?
2020. júl. 6. 21:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

42 éves nő vagyok, tehát nálad ÖREGEBB :D , de lejöttem az életről ezt olvasván.


Ne haragudjatok, de ez az önsajnáltatás sehová nem vezet.


Senkinek nem repül a sült galamb a szájába (vagy csak keveseknek, de ne velük legyetek elfoglalva!), tenni kell mindenért.


(Lakashitelt is ésszel felvenni, hogy ne a kuporgatás és a nyomorgás keserítse meg pluszban a mindennapjaidat...)


Sem ebben, sem a pénzügyi dolgokban nem kell túlvállalni magadat. Ha eddig egy begubózó, introvertált ember voltál, akkor holnapra ne a partiarc legyen az elérendő cél, csak egy-két napra szóló, reális célok, kis lépések.


El kell tudni felnőttként fogadni azt is, hogy mindig lesznek nálad is, nálam is szebbek, jobbak, fiatalabbak, gazdagabbak, okosabbak, szerencsésebbek stb... de ugyanígy akár lefelé is tekinthetnél (erre nyilván rávágod, hogy az kit érdekel :)



Ha hiszed, ha nem, nincs vége az életnek, csak ha ezzel a taszító, nyafogó felfogàssal magadat lököd be a depibe.


Elvált nő vagyok, nem kell ahhoz bulikáznom meg vállalhatatlannak sem lennem, hogy észrevegyem: engem is megnéz sok férfi, kezdeményeznek, ismerkednek...

Abban látom a “hatalmas” titkot, hogy

- értékes, szerethető embernek gondolom magam

- nem rinyálok, nem sajnáltatom magam, a mosolygás, életvidámság igenis tanulható és minden életkorban vonzó, kedves dolog

- nem másokat lesek ès hasonlítgatom magam, hanem azt tudom mondani: a lehetőségeimhez, körülményeimhez képest OK vagyok, teszek érte, kihozom a dolgokból a lehető legjobbat

- nem emésztenek a pártalálásnál jóval komplexebb, komolyabb gondok (ha nyomaszt egy túlvállalt lakáshitel, persze, hogy ne a csajozás, hanem a pénzügyek megnyugtató, élhető szintre rendezése legyen màr a fókusz!)

2020. júl. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Arcfiatalitas nem vicc! Tudom h draga de megéri.
2020. júl. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!