Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért talasztalom ezt a társkereső oldalakon nőként?

Figyelt kérdés
Részletes adatlapom van képekkel magamról és hosszú leírással arra vonatkozóan, hogy milyen férfit keresek. Naponta kapok 50-60 üzenetet, legtöbbjük ordító helyesírási hibákkal, valamint láthatóan az adatlapomat nem olvasva ír. Ha egyértelműen kiírom, hogy milyen koroszrály érdekel, akkor nem értem miben bízik egy 40-50 éves pasi vagy egy tőlem többszáz km-re élő. Magamat teljesen átlagosnak mondanám, nem vagyok bombázó külsejű, van rajtam 5-10 kg felesleg, nem igazán értem még 64 nappal a regisztráció után is ezt a töménytelen érdeklődést irántam. A baj az, hogy ebből maximum napi 1-2 olyan, aki megfelel az elvárásaimnak, de beszélgetés során róluk is kiderül legtöbbször, hogy egyéjszakás dugópajtit vagy titkos kapcsolatot keresnek a barátnőjük mellett. Igazából túl sok időmet elveszi napi szinten a semmi haszon fejében, kezdem nagyon megunni.

2020. júl. 9. 08:37
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
94%
Ugyanezt tapasztaltam én is. 14 hónap után le is töröltem magam, hogy "pihenőt" tartsak az "energiafelemésztésben". Azóta eltelt 2 hónap és már annyira nem is hiányzik.
2020. júl. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
16%
Hol van ez, a tinderen? De hogy irkalnak neked, akkor tudnak ha te is jobbra huzod oket es meccseltek. Mindenkit jobbra húzol te is?
2020. júl. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
9%

Mert az összes férfi egy agyatlan dugógép, ezt akartad hallani?

És csak reménykedhetnek abban, hogy megkaparintják az anyatermészet királynőjét, akihez nem érhetnek fel soha tudásban, szorgalomban, erőben, sehogyan sem. De azért próbálkoznak.

2020. júl. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 A kérdező kommentje:
Nem Tinderen, társkereső oldalakon. Nem tartom magam senkinél felsőbbrendűnek.
2020. júl. 9. 09:04
 5/51 anonim ***** válasza:
33%
Mekkora problémáik vannak a nőknek manapság. Ne izgulj, majd jön a 12.621. férfi, aki majd megmozgat benned valamit és ő lesz az igazi, csak várnod kell.
2020. júl. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
90%
Ez igenis probléma, mert úgy tűnik, mintha végtelen lehetőségeid lennének, de valójában zéró. De konkrétan zéró.
2020. júl. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
51%
Szeretnél inkább férfi lenni? Ott úgy működik, hogy írsz 50-100 lánynak és jó ha 1 visszaír. Neked legalább megvan a választás lehetősége.
2020. júl. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 A kérdező kommentje:
Volt már olyan, aki nagyon szimpatikus volt, sok közös dolog volt bennünk az adatlapja alapján, én írtam neki először, messze nem a szívesen megismernélek sablonszöveget. Erre képes volt annyit visszaírni, hogy küldjek neki meztelen kepeket is magamról.
2020. júl. 9. 09:23
 9/51 anonim ***** válasza:
67%

6# Érdekes módon akiknek én írtam vagy engem bejelöltek azoknak nem volt probléma. Beszélgettünk, találkoztunk aztán eldöntöttük hogy legyen-e folytatás.


Mondjuk nekem van egy olyan szűrőm, hogy csak normális lányoknál kezdeményezek, körülbelül 20-ból egy akit jobbra húzok. Lehet nektek is ezt kellene csinálni és két három napig egy emberre koncentrálni, nem úszkálni a 60 levélben és a tökéleteset várni mint egy szerencsejátékban.

2020. júl. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
95%
Nem, nem szeretnék férfi lenni. Olyan férfivel szeretnék ismerkedni aki legalább elolvassa az adatlapomat, és megfelel az ott leírtaknak. És én is megfelelek neki. Ennyit szeretnék. Mert ha leírom, hogy nem akarok távkapcsolatot, ne írjon rám 300 kilóméterről, ha leírom, hogy dohányzó nem kell, ne írjon rám, hogy "leszokóban van" (az ilyenek sosem szoknak le). Csak vesztegetjük egymás idejét.
2020. júl. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!