Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Éreztétek már úgy, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már úgy, hogy nem találtok egy ideje megfelelő párt magatoknak?

Figyelt kérdés

Mi volt az, ami nem tetszett azokban akikkel ismerkedtetek? Van erőtök még próbálkozni?

Én már az 5. ismerkedésemen vagyok túl nemrég, de mindig kiderül vmi rossz tulajdonság (túlzott negativitás, hazudósság, önbizalomhiány, számonkérés).



2020. júl. 11. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:

5? 🤣🤣🤣🤣 Naponta váltam meg ennyitől bakker.

Ezek meg nem olyan véletlenül kiderülős dolgok, simán ha jól kérdezel az elején már kiderülnek

2020. júl. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Másfél éve nem találom akit keresek. Remélem nem sokáig marad már így.

Pedig nincsen olyan hű de magasan az a mérce..

2020. júl. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
100%
Kb. 2 és fél éve másképp állok hozzá az emberekhez, kicsit sikerült nyitottabbá válnom, de konkrétan nem akad potenciális jelölt, mert akik nyitottak felém, azok mind kapcsolatban élnek, akik meg egyedülállóak, azok meg olyanok, mint a karót nyelt jéghercegnők. Szóval nincsenek túl jó kilátások annak ellenére, hogy néhány éve szívesebben ismerkedek, s kevésbé vagyok már zárkózott.
2020. júl. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem kell ahhoz keresnem sem, mert amúgy sem lennék a kiválasztottja egy nőnek sem, szóval hót mindegy.
2020. júl. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ismerkedés alatt nem fog kiderülni, hogy valaki pontosan milyen, csak akkor, amikor már együtt vagytok egy ideje, de akkor is csak nagyjából.

Mit tartasz megfelelőnek? Ha valaki megegyezik azzal a képpel, amit a fejedben hordasz? Ami attól a képtől eltér, az hiba? Olyan biztosan nem lesz, aki mindenben meg fog felelni.

2020. júl. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!