Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nem helyes vagy különböző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nem helyes vagy különböző okok miatt nem kelendő férfiak valóban leadják az igényeiket és inkább osszejönnek számukra nem vonzó nővel (pl. Kövérek) csak hogy ne legyenek egyedül?

Figyelt kérdés
2020. júl. 14. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Két lehetőség van: igények csökkentése, vagy saját értékednek növelése.

Én utóbbit választottam, bár ez a nehezebb út, jól tettem. Gyönyörű barátnőim voltak általa.

2020. júl. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%

Lehetsz kényszer meleg is egy idő után. Ha már évtizedes viszonylatban nem kaptál puncit hiába ábrándoztál róla éjt nappallá téve, akkor elkezdhetsz a férfiak irányába is vonzódni, mert kisebb ellenállást érzel.

Legalább nem maradsz szűz.

2020. júl. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Rám ez nem jellemző, inkább egyedül vagyok már évek óta, mintsem olyan nővel jöjjek össze, akihez nem vonzódok csak azért, hogy ne legyek egyedül. Meleg meg végkép nem leszek.
2020. júl. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
12%
Én egész helyes srác vagyok, de rosszak a szociális képességeim, nem vagyok az a nagydumás, tökös srác és nincs önbizalmam valamiért a csinos lányoknál. Ezért általában összejövök egy átlagoskább lánnyal (akiknek nagyon sokszor tetszem), akiknél én vonzóbb vagyok férfiban, mint ők nőben, mert vágyom az intimitásra, szexre. De közben mindig arról ábrándozom, hogy csinos barátnőm legyen, csak ahhoz meg nincs elég önbizalmam/nem vagyok elég nagydumás, tökös.
2020. júl. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Én inkább azt mondanám, ha növekszik a punciéhség, az eredetileg kevésbé vonzo nök is egyre szebbek, kivánatosabbak lesznek.
2020. júl. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó: Nem lesznek...

Akkor inkább prostiznék havi egyszer-kétszer. Anyagilag sem megterhelőbb és legalább nem vered át sem őt sem önmagadat.

2020. júl. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6-os.


De, lesznek.


Én is rákívántam már olyanokra, akikre alapesetben kevésbé.

2020. júl. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!